Jump to content

Champions League 2008/2009


manager

Recommended Posts

sejnte, ti navijas za celzi i nalupao si se :) ako ti je sudija u bilo kom trenutku naginjao ka barsi onda lol :))

ja sam stvarno navijao za celzi, ali brate, ono je bio horor. trebalo je bar 2 crvena da dobiju i jos jedno 6 zutih

ma 22 crvena i 66 zutih... jel' gledate vi englesku ligu? 80% faulova koje je lik svirao sudija ne bi svirao u engleskoj... na stranu sto su ovi padali kako dune vetar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 963
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ono sinoc je bio takav anti fudbal da su (skoro) zajebali liverpool od pre par godina

misim,navijao sam za celzi i ocekivao sam neshto slicno ali opet...bolje da sam gledao ninja ratnike :)

*edit*

to na stranu hidinku svaka cast,zaustavio je barsu na verovatno jedini moguci nacin

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

kakvi crveni decko, o cemu ti pricas?!

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=358010

"Nikada nije lako igrati protiv tima koji ne igra fudbal. Ponosan sam na svoje igrače. Budite sigurni da ćemo otputovati u London sa namerom da igramo napadački fudbal", izjavio je Gvardiola.

"Mesi je bio žrtva izuzetno tesne odbrane i nije mu bilo lako da nađe prostor za igru. Mislim da je bio odličan s obzirom na okolnosti."

PA DA. BAS STETA STO GA NISMO PUSTILI DA DODJE DO GOLA. ANTI FUCA, FAK JEA!

A sta bi hteo Gvardiola, da igraju pravi fudbal kao Bajern i Lion?

(zeljko, 29. april 2009 16:11)

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Ajde obojca po Vujaklije i da nadjete rec OBJEKTIVNOST. Kada potpuno shvatite znacenje iste, upotrebite je u recenici par puta i tek onda mozete da ucestvujete u bilo kakvoj daljoj raspravi.

Kakvu ti objektivnost trazis :S

Momci su skroz u pravu, ko mu je kriv kada je glup.Barselona je veliki tim zbog igraca, ali trener im je uzasan...

Sve u svemu anti-fudbal ili ne, rezultat je rezultat.Moze Barsa da igra graciozno koliko zeli, dzaba im ako ga izduvaju :)

Link to comment
Share on other sites

brate sudija je uticao mozda 10% na tekmu..

jeste bio antifudbal ali to je legitiman nacin sticanja rezultata..just ask jose mourinho:)

neko drugi bi mozda sa onakvom ekipom celzija odabrao da gruva i da napada. neko kao gus ili zoze ne bi nego bi se stekao pa lakse disao u revansu..

zato gledaj veceras sta znaci NAPASTI BRE..:)

AJMO SAMIRE NEMOJ ME IZDATI!!!

Link to comment
Share on other sites

nije losh Guardiola uopste.Covek je napravio tim koji pravi najvise stopostotnih sansi u istoriji fudbala.I za to mu treba skinuti kapu.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

nije on mozda los trener, ali tek je dosao na to mesto i odma glumi nekog baja sa OVOLKIM mudima

treba da prizna da ga je protivnik nadmudrio i .

ma koliko on i njegov tim odlicni bili ne mogu uvek da rasturaju i da siluju druge timove, uvek ima neko bolji

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa realno,Gvardiola je u pravu za ono sto je rekao,ono i nije fudbal.Sad da je Gus kralj i da ga je realno opwnovao na Kamp Nou i to je tacno,jer pre svega racunaju se rezultati a ne lepota fudbala.Sto se tice sudjenja,sudija je dozvolio grubu igru i to se videlo posle 10-ak mina i igraci su morali da se prilagode tom nacinu sudjenja, za to nemam primedbe sem onog vec pomenutog starta Balaka koji je tad trebao da dobije drugi zuti.

Edited by alpha

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...