Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

Na kraju sezone kada pacovi osvoje sezonu, uzimam dress Mancester ispisujem Webb na njemu, i idem da mu svecano urucim, verovatno zeli da ima jedan takav ako mu Ferguson nije poklonio vec...

lepo priznaj da si se ponadao brate, lakse ce ti biti, veruj mi

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i da nije penal, ljudi su šutnuli 14 puta u okvir, a Totenhem 3, da se ne lažemo, danas su bili bolji, i zasluženo dobili, ma koliko ih ja mrzeo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Na kraju sezone kada pacovi osvoje sezonu, uzimam dress Mancester ispisujem Webb na njemu, i idem da mu svecano urucim, verovatno zeli da ima jedan takav ako mu Ferguson nije poklonio vec...

kao navijac arsenala,i kao najveci mrzac mutda mogu da ti kazem da ne lupas gluposti,mutd je zasluzio titulu . (tacka)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Evo, gledam snimak po dvadeseti put i izgleda da je Gomes dodirnuo loptu vrhovima prstiju pre nego sto je pokupio Kerika ali nema sanse da je sudija to mogao da vidi. Ne svaljuj ovaj debakl Totenhema na Veba.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

mrzi me sad da gledam snimak,nego jel se to meni ucinilo,ali je i drugi gol sporan bio?Tj. jel Berba bio u ofsajdu kod drugog gola,pre nego sto je odigrao Tevezu loptu ?

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam lepo video

A ono za Maskeranov crveni,jel to ono kad je lik bukvalno trazio da mu sudija da crveni,dotrcavao preko celog terena da kenja sudiji za neke glupe stvari ? Ako je to to,onda je zasluzeno dobio crveni (drugi zuti)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jebote kolko cudno..manutd ce da uzme titulu a nisu ono da kazes kidali,sabijali ni u jednom delu sezone..na pocetku je mleo celzi, u sredini liverpul, mancester je nekako sa strane mljackao, bruka dobro se branio, dobijao 1-0 i dodjose do kraja kao prvi..fascinantno koliko su bitne bile te male pobede protiv boltona, sanderlenda, vesthema..a jos su izgubili od lpula oba puta i od arsenala jednom..s celzijem se natezali..

nisam im davao tolike sanse chak ni u vreme onog neprimanja golova..ali ispalo je da su svi imali pad u formi, jedino oni nisu..odnosno imali su ona dva poraza od pula i fulama povezano..i to je to..jebiga..krivo mi, al se mora cestitati..

totenhem je manje vise sam kriv..mnogo su bedni pozadi..

samo da sutra njukasl pobedi i pocne da se izvlaci iz bede:)

Link to comment
Share on other sites

Tu razliku izmedju Manchestera, Liverpoola i Chelzija je napravila upravo Manchesterova odbrana koja svega u par utakmica nije bila na nivou (i to uglavnom kada je falio ili Vidic ili Ferdinand). A imao je Manchester dobru seriju, pa je bio u padu forme (L`pool, Porto...), sad je u nekoj prosecnoj formi tako da ne ocekujem da uzme LS.

Link to comment
Share on other sites

ne znam,imao je mancester u jednom trenutku takvu igru da sam mislio da ne postoji tim na svetu koji mozhe da im parira.To me je odusevilo ove sezone,na pocetku Celzi,u sredini Mancester,i onda liverpul sad skoro kad su imali zalet i gazili mancester i sve ostale.Ali eto.Ispade da je mancester u celoj prici bio najkonstantniji.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...