Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a nebitno mislim da ne treba nov topik,produbio bi se jaz izmedju ostalih liga,imamo prichajte,pa chantrajmo tamo o chemu hocemo.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Premier liga je najaca liga na svetu,realno engleska skola je primer svim drugima na svetu tako da definitivno zasluzuje topic

Da pogotovo svi ti englezi koji igraju u top 4-5 ekipa cine PL najacom

NOVCI NOVCI NOVCI NOVCI NOVCI NOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCI

Link to comment
Share on other sites

Da pogotovo svi ti englezi koji igraju u top 4-5 ekipa cine PL najacom

NOVCI NOVCI NOVCI NOVCI NOVCI NOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCINOVCI

pazi kada ti ovo ne pije vodu...celzijevu igru nose lampar i dzo kol, odbrana bez terija je suplja...u mancesteru ferdinand je kljucni igrac odbrane, a do skora je skols bio oslonac ekipe, u livepulu dzerard je glavni tata...

fml

Link to comment
Share on other sites

sto volim kad moje inicijative pobedjuju:))

salim se mislim da stvarno PL pratimo mnogo vise nego ostale..i najvise je navijaca eng klubova..

sto se tice konstatacije o englezima jedino arsenal od prvih 5 nema dominirajuce engleske fudbalere..

a totenhem ocigledno ima para barem kao ars i liv ako ne i vishe..ne znam odakle im svake sezone po 40m zza pojacanja a igraju kup uefa u najboljem slucaju

Link to comment
Share on other sites

mendzi,trose od prosle godine otkad ih je uzeo odvratni Tajlandjanin.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja ocekujem mnogo od Spursa ove sezone, oni su mi posle Unteda omiljeni tim tamo... Sabili su transfere ove sezone, jos ako zadrze Berbatova bice medju 4 ja mislim... (mada mi ne bi bilo krivo ni da Berba ode u United :P )

ocekivao sam i ja prosle godine..

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Elano je došao iz Ukrajine, iz Šahtjora ako se ne varam

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Kraljevo/Valjevo :))))

A po meni Elano i Petrov su jedini nesto i pokazali :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

^pa taj rad, Elano bio prvi strelac tima i drugi asistent, a Petrov prvi asistent i treci strelac :)

a sta onda reci za bjankija silne novce a igra nista + bozinov povredjen cele sezone mislim cak da od napadaca i mpenza nista nije igrao

miss quote sry :) hteo sam post iznad

Edited by Ak4t0R
Link to comment
Share on other sites

realno pricamo o timu kojem je plasman prosle sezone najbolji u istoriji :)))

Daleko od toga da sabijaju i da su kvalitetna pojacanja ali polako ce taj tim postajati sve bolji.I za razliku od mnogih timova imaju super bazu svojih igracha (Ireland,Ball,Johnson,Onuoha).Setite se Celzija sa pocetka Romanove ere.Gronkjer i Daf :))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ireland i johnson sabijaju..mogli bi da predju u arsenal:)

pazi dobro su krenuli prosle godine, secam se da su kuci sabijali svakog vikenda sve zivo al onda jebiga..morao je doci pad..

ja sam doduse cekao da im se ronaldinjo pojavi u onom tomas cook dresu..to bi bio shou..

nego dali bata ferguson ima ikakvu viziju ko ce da mu zameni kristijana ako ode? samo se za bugarina zaleteo i nikog vise ne pominju..+ ide saha:(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...