Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

gore ce mu biti ako kristijano ostane.

zato mislim da je on na sigurnom putu za madrid.

p.s. ireland, faca, sve bi dao da vidim tu njegovu frizuru, iz prosle ili pretprosle sezone :)))) kakav je to lonac bio..

EDIT:

izgleda da je sve gotovo, i da kristijano ostaje u manchesteru.

http://news.bbc.co.uk/sport1/hi/football/7543966.stm

Manchester United boss Sir Alex Ferguson says the Cristiano Ronaldo transfer saga is now "closed" and the winger will remain at the club.

Meanwhile, Real Madrid president Ramon Calderon hinted the Spanish side may have ended their pursuit of the winger.

Real have been linked with Ronaldo throughout the summer, but signed Rafael van der Vaart on Tuesday.

"Van der Vaart is the first and possibly the only signing of the summer for Real Madrid," Calderon said.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja se jako smorih sto je Rafael otisao tamo.Opet mi nije jasno to gomilanje igracha.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

realno treba pickica ciganska da ode u real.

samo me jedna stvar zanima, da li postoji jedna jedina njegova zvanicna izjava posle one pre EP-a da ce posle istog odluciti o prelasku u real???

sto se man city-ja tice, jesu oni sabijali na pocetku, kao i svaka iole prosecna ekipa koja poleti na startu, kasnije je veoma nisko pala. setite se samo poslednjeg kola :)))) i demoliranja od strane midlzbroa. nece oni nista uraditi dok ne dovedu nekog dobrog trenera, mislim, erikson lol, hjuz LOL!

cak su i sada veoma lose krenuli, mucili su se protiv stejmura sa, valjda, farskih ostrva, eeeej!!

kao sto sam rekao, dosta ocekujem od totenhema, standardno celzi i mancester ce se boriti za titulu, liverpul i arsenal isto tako jako blizu, ali nedovoljno. aston vila standardno i everton 5-6 mesto :)))

moj vest hem je neozbiljno prisao prelaznom roku, doveden je jedino behrami lol... a otisao je bobi zamora, veliki ljubimac navijaca :((((

Link to comment
Share on other sites

otisao je upravo i freddy..

meni jedino taj everton nije jasan..iz godine u godinu su oko 4-5 mesta vrzmaju se, ulazu ubedljivo najmanje para i na oko imaju najdebilnije igrace poput Stubbsa, Hibberta i tako nekih mamlaza..nikad nisu imali nijednog vrh igracha..osim na momente arteta..ali nisam siguran da je on bas tolika klasa..a na celu im je lik koji mi deluje kao lokalni pijanac iz kraja..ali ocigledno puno zna:)..

uzgred, prodase Andy Johnsona..Fulamu

Link to comment
Share on other sites

trebalo bi mozda jos izdvojiti Kejhila i Leskota koji odlican kako u svom kaznenom tako i u protivnickom :)

Viljem Hil izbacio kvote za osvajanje premijer lige:

Man Utd 2.375

Chelsea 2.625

Arsenal 5

Liverpool 8.5

Tottenham 51

...

u mirin brah?

u mad? come at me bro!

Link to comment
Share on other sites

juche prichamo nesto i kaze ortak "vraca mi se ljubav za 2 dana"

ja rek'o "meni se vraca 16og"

:)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

s obzirom sta su mi pricali za frekfenciju cena u londonu mozete da dobijete jedino dres sa pijace od onih indijaca sto prodaju za 2 funte:)))

ostavicu br racuna ovde pa me iznenadite sa uplatom na mastercard:D:D

bicemo u kontaktu valjda ortak nosi komp pa cu moci da saljem report!

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

PL: Arsenal startovao pobedom

Fudbaleri Arsenala pobedili su Vest Bromvič 1:0, u prvoj utakmici Premijer lige za sezonu 2008/09.

U ostalim duelima prve runde igranim u subotu Blekburn je slavio protiv Evertona u Liverpulu 3:2, Midlzbro je na svom terenu bio bolji od Totenhema 2:1, istim rezultatom Vest Hem i Hul su pobedili Vigan, odnosno Fulam, a Bolton je pobedio Stouk sa lakih 3:1. Liverpul je u gostima savladao Sanderlend sa 1:0. U nedelju se sastaju Čelsi - Portsmut, Mančester Junajted - Njukasl i Aston Vila - Mančester Siti.

Tim Arsena Vengera nastavio je sa odličnim startovima sezone. Arsenal je u poslednjih osam godina čak sedam puta pobedio u prvoj utakmici sezone.

Francuz na klupi "tobdžija" imao je puno kadrovskih problema pred duel sa povratnikom u elitu. U ekipi nije bilo Fabregasa, Rosickog, Dijabija, Senderosa i Eduarda zbog povreda, dok je Kamerunac Song bio odsutan zbog obaveza na Igrama u Pekingu.

Ipak, i pored toga Arsenal je uspeo da pobedi, i to golom novajlije Samira Nasrija u četvrtom minutu meča. Bila je to sjajna akcija u Arsenalovom stilu. Kliši i Denislon odigrali su odličnu akciju, Brazilac je 'zavrnuo' loptu u sredinu, a na prvaom mestu našao se Francuz Nasri koji je tako na najbokji mogući način počeo svoj staž u Arsenalu.

U nastavku meča Volkot, Adebajor i Van Persi imali su nekoliko odličnih prilika da uvećaju pobedu svoje ekipe, ali je na golu gostujućeg tima bio odlični Skot Karson, i na kraju je ostalo 1:0 za Arsenal.

Everton i Blekburn odigrali su odličan meč na Gudison parku. Pobedu su odneli gosti, za koje je na klupi depitovao legendarni Pol Ins. Poveo je Blekburn u 22. minutu sjajnim udracem Dejvida Dana sa oko 20 metara. Tim Dejvida Mojesa izjednačio je u samom finišu prvog dela. Gola za 1:1 na poluvremenu postigao je Mikel Arteta iz slobodnog udarca.

Potpuni preokret usledio je u 64. minutu kada je Jakubu Ajegbeni na asistenciju Artete doveo Everton do prednosti, ali već dva minuta kasnije bilo je 2:2. Izjednačenje Blekburnu doneo je Roke Santa Kruz pošto je pobegao Leskotu. I, kada su svi očekivali kraj zanimljivog meča, usledio e šok na Gudisonu, pošto je Holanđanin Andre Ojer u četvrtom minutu nadoknade postavio konačnih, 2:3.

Liverpul je na otvaranju sezone savladao Sanderlend u gostima sa 1:0. Iako je Liverpul imao blagu inicijativu tokom najvećeg dela susreta, stekao se utisak da će meč biti završen bez golova, pogotovo kada je Robi Kin u 72. minutu izblokirao gotovo siguran pogodak Fernanda Toresa. Da ne bude tako, pobrinuo se Fernando Tores sedam minuta pre kraja utakmice. Španac je uzeo loptu na polovini Sanderlenda i na oko 20 metara od gola, preciznim i snažnim udarcem po zemlji pogodio je donji ugao gola nemoćnog Krega Gordona.

Ostali mečevi igraju se u nedelju.

Premijer liga, prvo kolo:

Arsenal – Vest Bromvič 1:0

Bolton – Stouk 3:1

Everton – Blekburn 2:3

Hal – Fulam 2:1

Midlzbro – Totenhem 2:1

Vest Hem – Vigan 2:1

Sanderlend – Liverpul 0:1

nedelja:

Čelsi – Portsmut

Aston Vila – Mančester Siti

Mančester junajted - Njukasl

Torres Goal

Edited by ArktickiMajmun
Link to comment
Share on other sites

po meni najvece iznenadjenje kola je pobeda m'boroa nad t'hemom.

silno pojacani i u pripremnom periodu standardni pevci su razocarali na startu. midlzbro je jedna sasvim prosecna ekipa, naravno da nije za potcenjivanje, i jeste da je start lige, ali totalno neocekivano.

ostalo je manje-vise sve doslo kako treba.

Link to comment
Share on other sites

znaci.. torres se celu tekmu nije cuo. i odjednom........ boom :/

zanima me sta je sa Degenom?

villa pokidala city. stvarno se tome nisam nadao.

mancester ocajan.. onako, najblaze receno. fergie ubacio rafaela :)

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

valjda će konačno da prestane da sere matorog Fergusona, pun mi je kurac njega za ove prošle dve sezone

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a Degen je tako veliko pojacanje u picku materinu.

u rangu je Bischoffa iz Werdera :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

koliko je siti ochajan.. pa oni glavni problem nisu sredili, a to je odbrana.

ili mozda mozak tih odbrambenih igraca. ova tekma me je podsetila na onu proslosezonsku protiv chelsija i boroa, gde su jednako kao sad dobili po picki.

dos santos se dobro snasao, koliko sam video.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...