Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne brate, tevez je gadjao da udje od stativu

pa dosta im je i X

Kako mozes da tvrdis da je user gol gde lik gadja u ugao i lopta okrzne stativu i udje. zar ima veze da li je dirala stativu ili usla cisto u ugao.ako je ovo user gol onda je svaki gol po tvom misljenju user osim ako nije dat sa 5 m na prazan gol.

Link to comment
Share on other sites

ne brate, tevez je gadjao da udje od stativu

pa dosta im je i X

Jel ti uopste shvatas sta govorish? Covek gadja uglove strane sta god sigurno nece da gadja u golmana. Ako je user da pogodish stativu moze samo da bude user za suprotni tim sto nisu primili gol.

Link to comment
Share on other sites

ali user od stativU!!!

I to nije typo,jer je u dva posta tako

[roflmao]

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Obe izjave po meni bar, smesne.

ne razumem sta je smesno u tome sto sam rekao da je kaisedo bednik koji ne moze da prodje ni hromu babu a ne najboljeg odbrambenog fudbalera na planeti..

ne znam sto ste uopste i tripovali da ima neke sanse..kad sam video raspored, jasno mi je bilo da je posle pobede nad totenhemom mutd overio titulu..kakav mancity kakvi bakraci

a za arsenal samo mogu da placem..posrase se po nama

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da decko nije bukvalno mislio da ne sme da pridje Vidicu. Samo je hteo da izrazi njegovu nesposobnost da neshto napravi pored igracine kakav je Vidic.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Pa smesno mi je to, ne sme Vidicu da pridje od straha...

Sta je bre taj Vidic, sem sto je igrac kao i Ekvadorac, mozda ne ume da ga predje, tj. sigurno ne ume, ali da ne sme da mu pridje od straha, to mi je smesno...

Ja se slazem sa Gibajom,iz prostog razloga sto to Vidica i izdvaja od 90% stopera sto je jebeno toliko lud.Znaci ne bi me cudilo da se igrachi plashe njega,jer udara glavom u zid ako treba.Banalan primer,ali onaj klizeci kad je Bane dao gol protiv Rumuna,OMG,uleteo je u dvojicu kao da je skocio u bazen.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

e lubenice idi gledaj skvos

to sto vi imate picajzle u liverpulu umesto odbrane nije razlog da nipodistavas strah i trepet koji vidic seje kada kroci na teren :D

to sto Man Utd igra dobro ne znaci da treba da davis na svakoj stranici svakog fudbalskog topica. Cenim da ni vodja navijaca Uniteda ne smara koliko ti...

~~

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da decko nije bukvalno mislio da ne sme da pridje Vidicu. Samo je hteo da izrazi njegovu nesposobnost da neshto napravi pored igracine kakav je Vidic.

Ja se slazem sa Gibajom,iz prostog razloga sto to Vidica i izdvaja od 90% stopera sto je jebeno toliko lud.Znaci ne bi me cudilo da se igrachi plashe njega,jer udara glavom u zid ako treba.

Thank God..Me not crazy..pomislio sam da me je tesko razumeti [:D]

nego ljudi..nadam se da ste veceras po kladzama..i da uz pivo bodrite sirera i martinsa:)

jebote ne smem ni da zamislim kako ce biti na stadionu..koje ludilo..ko da igraju finale LS

Link to comment
Share on other sites

mojne da spominjes na ruru,ja sam spremio dosta strane valute.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

mojne da spominjes na ruru,ja sam spremio dosta strane valute.

tebra samo cu ti reci da ako se ovaj dan lepo zavrsi (posto je zamah* obuhvatio i ceo vikend) da s ortakom mogu da odem na jedno veoma kvalitetno i dugo letovanje..

I DA LOCHEM I DA SE PRCAM U BULJU PO CEO DAN !!!1 [:D]

fuf..napet sam previshe..

ako puknem veceras na njukaslu, mogu da se selim iz kuce

jaooooj bre..tek sam te sad vido..cuti ne pisi nista ovde djavo te odnio..

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...