Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ne smem da zamislim koji je to start bio..sva sreca pa nisam gledao drugo poluvreme.Pa pa Njukasle.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

liverpul je dobio oba duela sa mancesterom uz razliku 6:2, jebes titulu bitno je da se pisa po pedercicima :)

to ne menja cinjenicu da 20 godina gledate pehar premijer lige preko panini albuma i slicica

ajejajejaejas

 

 

Link to comment
Share on other sites

i meni je dojajna fora sa paninijem.A Koma me ne smara,bas zato sto toliko smara pored liverpulovog lobija :)))

Inace bi me nervirao jako :)))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

voleo bih da vidim da li bi iko navijao za united kad ne bi osvojili pehar 3 sezone, svi su fanovi onog ko pobedjuje i to jako smara

aha znaci cekaj prosecan gledalac navija za dobre timove jer oni obicno igraju dobar fudbal ili barem dobijaju utakmice....kako on da izabere klub na osnovu cega ? sta kao ode na neti gleda hm portsmut stadion 20 000 kako im se oblace huligani iz kog su kraja .....nemoj da smarate sa tim ....dosli smo do toga da je glupo navijati za bilo koji klub koji je dobar

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

U tom slucaju bi bilo glupo navijati i za liverpool? :P

Ja navijam za Partizan, a "navijam" za MU zbog Vidica npr.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

koliko sam ja upucen u fudbal,liverpul ima najsvezije armije navijacha poslednjih godina,svi mi plachu i lozhe se i pevaju YNWA.Cast izuzecima tj. drugarima sa foruma.Ima dosta raje koji navijaju za MU zbog Vidare,ali nemaju veze ta tri trofeja sa navijanjem za mancester,provereno.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

liverpulovi navijaci su stvarno cudna rasa

90% njih se lozi na onu himnu, njima je zivotni cilj da liverpul na kraju sezone izgubi u nekoj poslednjoj tekmi u borbi za titulu i da dok igraci odlaze sa terena porazeni, oni zapevaju YNWA i umisle da su u nekom filmu sa dramaticnim zavrsetkom koji upucuje na bolje dane u sledecoj sezoni i buducnosti koja prati hrabre kao sto je liverpul koji se bori sa masinerijama kao sto su celzi i man ju, sto dovodi to zakljucka da su oni mazohisti, odnosno da je njihova himna mazohisticka, jer najbolje zvuci kad izgube :DD

umesto lepo sebi da priznaju, da premier ligu nikad nece osvojiti, i da je bolje da novac koji trose na beskorisne i po njih lose transfere, uloze u proizvodnju albuma koji slave proslost, koja SE NIKADA NECE PONOVITI

hihihi

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ja navijam za Partizan, a "navijam" za MU zbog Vidica npr.

Ma ni ja to ne razumem ali neka navijaju za koga hoce, necu vise da se raspravljam. Nikada nisam voleo Mancester i ali sada imamo trojicu igraca tamo, pa je kogicno da imam neke simpatije prema njima.

Koma, daj, molim te, objasni mi kako si ti postao navijac Mancestera? Iskreno, ne razumem kako neko moze da navija za klub van svoje zemlje. Ne provociram te, stvarno me zanima.

Edited by MI5T

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Ovako, nemam vremena, na poslu sam, pa cu da skratim. Navijam za Zvezdu i taj klub nisam JA odabrao, nego sam ga nasledio od matorog, koji me prvi put odveo na utakmicu kada sam imao 6-5 godina. On je takodje veliki navijac i njega je matori vodio na utakmice od ranog detinjstva. Hocu da kazem da navijanje za klub nije stvar izbora nego nesto sa cim se covek radja. Kod tebe ocigledno nije takav slucaj. Matorog nije zanimao sport, nisi pratio fudbal kad si bio klinac, gledao si onu utakmicu kada je Liverpul uzeo Ligu sampiona i rekao sebi "Jao, ovi su dobri, ja navijam za njih". Hoces li navijati za Liverpul ako ga izbace u drugu ligu? Secam se pre desetak godina kada je Lids bio mocan, puni forumi njihovih navijaca. Sada, kad je klub bankrotirao i ispao u trecu ligu nema ih nigde.

Screw You Guys, I'm Going Home!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...