Jump to content

Premier League


ArktickaLubenica

Recommended Posts

  • Replies 992
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nista ovi ne govore na Sky Sports

ali Celzi umal sad da izgubi, 2 kornera za Bolton na kraju tekme, u prvom lopta izbacena sa linije, drugi dobar mada nista :(

znaci poredak ostaje isti

kako uzbudljiva zavrsnica :)

EDIT

opusteno manki

bice 2. ili 3., kao i poslednjih 15ak dina :D

Edited by Koma

 

 

Link to comment
Share on other sites

what...a....day... :OOOOOOOOOOoooooooooooooOOOOOOO

bane je imao assistenciju. perfektno je odigrao tekmu, dosta dobrih poteza tokom utakmice. golove su zasrali jt i ricky. i to svaki !

vodili 4:0, izbacio frenka i drogbu, i onda.. ko da petlici igraju :)

makeda.. samo sto je usao, prvi kontakt i gol...

aj sad njukasl... gotivne su mi stoke ove sezone, zato sto su jebeni ratnici, al mi zao njukasla :/ prosli su kroz svakava sranja i stvarno ne bih voleo da ispadnu

Edited by siniSter

Bring It

Link to comment
Share on other sites

e ljudi, imamo internet svi, imamo livescore svi, cemu live prenos na ruru :)))))

nego, iznenadilo me je to sto je 'velika cetvorka' dobila svoje tekme, ne pamtim kada se to poslednji put desilo, mislim samo jednom u ovoj sezoni da su svi pobedili prvo kolo.

prvo liverpul koji je razguzio osakaceni blekburn i jebo me pas sto sam igrao +1 na slepce :D

celzi rutinski do nekog sedamdesetok, a onda im je gorelo pod nogama :D jooooj sta bi bilo da su ovi izjednacili, fazon najveci preokret sezone :)))

mancester po svemu sudeci rutinski, a arsenal iz keca u dvojku, i to dva komada u zaustavnom! pomalo iznenadjujuce visoka pobeda...

nego, zajebi cetvorku, zakuvava se u borbi za opstanak!

midlzbro izvojevao bitnu pobedu, jos ako njukasl dobije :OOO

zjao i u borbi za titulu a boga mi i za opstanak!!!

sve u svemu ocekuje nas paklena zavrsnica u omiljenoj nam ligi!

Link to comment
Share on other sites

bane je imao assistenciju. perfektno je odigrao tekmu, dosta dobrih poteza tokom utakmice. golove su zasrali jt i ricky. i to svaki !

to je dobro cuti

odlicno je odigrao cl pa sam i ocekivao da ce biti starter danas.mada su mi ova 3 brza gola boltona bila sumnjiva pa sam morao da pitam =)

odo' i ja da gledam stoke

Link to comment
Share on other sites

Michael Essiens shorts

by chelski365

Bought a pair off ebay and can I just say- HUGE POCKETS! I 've found Steve Gerrard and Cesc Fabregas in there too!!!

[roflmao]

kontam da je samo nama koji navijamo za te timove bila zanimljiva utakmica :)

meni je non stop bilo u glavi kao da igramo finale :)

mislim da je chelzi bio odlucniji i dosta jaci u duelima, i da je to presudilo. persi se nije video.. kao i ostatak arsenala. izuzev volkota i gibbs, koji me je prijatno iznenadio. i wenger isto, sa izborom igraca :)

teren ocajan.

sudija isto konfuzan u par navrata.

Bring It

Link to comment
Share on other sites

jebote teren..ne znam kako imaju obraza da ono nazovu terenom..na pocetku adebajor padne, ja reko vidi ga glupi crnac ne ume da hoda..posle izvaljujem da su SVI igraci na terenu pokliznuli ili pali bar jednom..pa cekaj jel stadion od 900 mil funti ima travu ko na marakani posle koncerta zdravka colica?

ne znam po meni je bilo za remi..golovi su svi smeh..volkot na odbitak, maluda desnom nogom (mislim da nikad ni na treningu nije dao go desnom nogom)..a ovaj poslednji je cista glupost fabijanskog..ne znam koji mu kurac celu tekmu..

inace i fabregas nije bio los..silvester najbedniji ubedljivo u nasem timu..

smor..nadao sam se finalu :(

valjda ce sutra everton da prodje da mi povrati zelju u gledanje finala:)

Link to comment
Share on other sites

Popizdeo sam... Diaby celu tekmu na terenu (josh u 10om minutu sam hteo da ga streljam), a Nasri ulazi u 80 i nekom minutu... STRASHNO!!!!!!!!!

Silvestre ne zna gde je levo... Jebi ga... Toure imao dva protivnika. Napadache Chelzija i Silvestrea :) Ne moze chovek na obe strane :) A o Fabijanskom da i ne pochinjem...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...