Jump to content

RUR majice 2008 - PREUZIMANJE


Recommended Posts

OK ljudi, kao što znate, majice su napravljene.

- Svi koji su se prijavili i napisali koje majice žele, majice će i dobiti tj. napravljene su.

- Svi koji su se naknadno javili takođe će dobiti majice, u okviru onog broja dodatnih koje smo naručili. To će reći da vam majica koju hoćete nije zagarantovana, ali postoji dobra šansa da dobijete svoju maju.

- Cena je 550 dinara. Na ovu cenu se dodaje trošak slanja ako neko hoće da mu se pošalje post expressom.

Što se načina preuzimanja tiče, postoje tri:

1. RHH

RHH je petkom od 20 do 23h u igraonici Stilgar's Place u Cvijicevoj ulici. Tada će svako ko se prethodno najavi da ce doci moći da podigne svoje majice i ode kući srećan. Najavu možete obavljati u ovom topicu ili na PM, i to već od sutra. Sigurno ćemo moći da vam na ovaj način isporučujemo majice tokom čitavog avgusta, tako da bi trebalo da svako može da dođe i pokupi. Takođe, vidite da kad se ovde prijavljujete da hoćete da dođete na RHH po majice, i ponovite svoju narudžbinu, čisto da svima bude lakše za pripremu.

2. Preuzimanje u redakciji

Najverovatnije od narednog ponedeljka preuzimanje ce biti moguće u novoj RUR redakciji čiju ću adresu ovde naknadno postovati. Nalazi se blizu Slavije, čisto da i to znate. Definisaćemo vreme kada ćete moći da dođete, ali ćemo se potruditi da to bude recimo 2-3 sata dnevno svakog dana. I za ovo je fino da se najavite čisto da bi se pripremile majice za vas i bile "pri ruci" kada dođete.

3. Slanje post expressom

Svako ko hoce, majicu može dobiti i postexpressom. Da biste dobili majicu poštom, potrebno je da pošaljete lične podatke putem PM-a (da ne bi išlo ovde javno) zajedno sa porudžbinom koju ste napravili. Troškovi slanja su na vama, što znači 550 dinara + PostExpress. Ja ne znam tačne cene toga, ali verovatno nije više od recimo 200 dinara.

Ukoliko ima bilo kakvih pitanja, samo izvolite :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 292
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

2. Preuzimanje u redakciji

Najverovatnije od narednog ponedeljka preuzimanje ce biti moguće u novoj RUR redakciji čiju ću adresu ovde naknadno postovati. Nalazi se blizu Slavije, čisto da i to znate. Definisaćemo vreme kada ćete moći da dođete, ali ćemo se potruditi da to bude recimo 2-3 sata dnevno svakog dana. I za ovo je fino da se najavite čisto da bi se pripremile majice za vas i bile "pri ruci" kada dođete.

deste komsije:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Eto, sad imamo i tu informaciju.

Ovo "first" i "second" sam obrisao jer ne znam šta bi trebalo da predstavlja. Ako je najava da hoćete da dođete na RHH, onda to tako i napišite, plus pomenite svoju porudžbinu. Hvala :)

Link to comment
Share on other sites

Uf, huh ... Ajde napišite ovde što pre vas dvojica koje ste majice naručili, da vidim da li možemo da vam izdvojimo te vaše majice za sutra. Ne znam kod koga da vam ostavim iste, da možete da pokupite, jer još nismo sve isplanirali oko preuzimanja. Možda biste mogli kod Boleta da to uzmete, ako ste kod njega već bili, pa znate gde je :))

Link to comment
Share on other sites

RHH je petkom od 20 do 23h u igraonici Stilgar's Place u Cvijicevoj ulici.

omg,nisam ni znao da se tamo uvek okupljate...ja sam tamo visio kao klinac,ziveo sam tu blizu... :)

@topic tesko da cu moci sutra,ali mozda vec sledece nedelje...odvajam pare sa strane,tako da je to sigurno... :)))

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Evo moja i Mitchova narudzbina... pa ako mozemo to sutra bilo gde da pokupimo bilo bi super stvarno.

Moja:

RUR2 | XL | kratak | crna | 1 komad

Camo Pejb | XL | kratak | crna | 2 komada

Camo Pejb | XL | kratak | bela | 1 komad

Camo Pejb | L | kratak | crna | 1 komad

Mitchova:

CAMO PEJB | L | kratak | crna

CAMO PEJB | L | kratak | bela

RUR2 | L | krtatak | crna

RURCW | L | krtatak | crna

Hvala unapred laki!

Sperminator - zaštitnik materice

Link to comment
Share on other sites

Mislim da ce biti ove frke sa preuzimanjem majica momci, pošto vam odgovara samo do 15h. Ukoliko biste mogli tipa oko 16:30h, to je onda već druga priča, ja bih doš'o negde i iz gepeka vam isporučio šta vam treba :) Ako vam takvo vreme odgovara, možda ima teorijske šanse da majice nosite na more :)

Link to comment
Share on other sites

takodje cu u redakciji da podignem

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...