Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Doca i Lex qft :D

a sad za rezultat,sad i nije toliko bitno,realno ovaj panionios je bulja od ekipe i sami su krivi sto su izgubili,i dalje tvrdim da je kriv zadnji napad u prvom poluvremenu,tad smo ih kidali ( fazon vratili se sa 18 razlike) al jebes to kad usrase kraj ;)

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

nisam dovoljno gledao da nesto komentarisem

samo sam hteo da probijem nogom onaj tv kad je tripkovic dodao onaj aut na kraju...jos je lasme mogao da spase utakmicu ali jbg, cini mi se da su mnogo nonsalantno onaj poslednji napad odradili :/

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

previse napetosti u mecu,sto je ocigledno na kraju vise odgovaralo zvezdi,puno nesportskih i tehnickih licnih,prerano dobijanje 4 licne velickovica i lasmea sjebalo je partizan i opet(OMG) trojka na kraju prvog pouvremena :D ,ipak i dalje,pored ovog poraza mislim kao i pre pocetka,da ce partizan da osvoji jer je objektivno najbolji(mislim na nase prvenstvo)...

ps.kako su se cigani radovali na kraju kao kad je djordjevic dao trojku huventudu ( ili pancev pancev penal u bariju :p) ,MORAJU I ONI JEDNOM DA DOBIJU OD 8 TEKMI !!1

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

008 inc

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

PISAJ PISAAAAAAAAAJ

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...