Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dule je imao totalni promasaj sa veselim ne moze on da cuva onog lika jer ne zna kako da se krece kroz blokove svaki put je ostao sam na sutu i dao naravno svaki kos :D + ocajna igra celog tima =nema sanse da se dobije :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Paunović za B92: "Kraj karijere"

Dosadašnji fudbaler Partizana, nekadašnji povremeni reprezentativac i igrač više španskih klubova Veljko Paunović, izjavio je za B92 da ostavlja fudbal.

Paunović je objasnio da zbog serije povreda ne može da nastavi da igra na vrhunskom nivou. „Namučio sam se povredama u toku jesenje polusezone. Ni ja nisam bio zadovoljan igrama koje sam pružao, a nisam želeo da opterećujem Partizan i zarađujem dalje na klubu koji volim.”

Veljko Paunović je tokom leta stigao kao veliko pojačanje u Humsku, ali zbog serije povreda nije pružio ni deo mogućnosti, ni igara koje je svojevremeno prikazivao u klubovima poput Atletika, Maljorke ili Tenerifa.

“O prekidu karijere sam razmišljao tokom jeseni, dolaze novi momci, mislim da je ovo pravi trenutak, prvi smo, nema evropskih takmičenja, utakmica u kojima bi svojim iskustvom mogao da pomognem, atmosfera u svlačionici je sjajna...”

I pored (za mnoge) neočekivanog prekida karijere, Veljka Paunovića vežu lepe uspomene za crno-bele.

“Nisam želeo da remetim odnose u klubu koji volim i koji je bio prema meni super korektan. Ovako je najbolje za sve, a odluka o prekidu karijere je sportski motivisana, jednostavno ne mogu da igram fudbal na nivou na kome mislim da mogu da igram, i to zbog povreda, a nalazim se u godinama u kojima nema više prostora za novi početak”.

Veljko Paunović će narednih 6 meseci iskoristiti za oporavak od povreda, i odlučiti čime će se baviti kasnije.

Edited by vLaDa_

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ljajic mi deluje da ce da zavrsi ko Rajkovic,a Bob Rock ko Perica :))

Edited by gruja

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

80 - 57 pobeda. priblizili se plasmanu u top 16, svaka cast na igri, klinci igraju nesebicno i lepo za oko. svaka cast.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebes mi mater sledece sezone uzimam sezonsku...

btw, da se napomene da je veseli ubacio 19 komada; )

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

svaka im se dala!!!

ebes mi mater

ocu i ja !! :)

----------------------------------------------

edit :

kako ce nas isproda onaj real,ima efes da ih dobije,a i onaj panionios nema za sta da igra tako da mislim da jedino ako nas CSKA pusti mozemo dalje ....

Edited by alfa_muzjak

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

Dos'o Brana Ilic :)

http://www.b92.net/sport/fudbal/vesti.php?...p;nav_id=338505

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

potpuno nadigrali hemofarm... bilo je hladnjikavo u pioniru, nije bilo smrzavanje, ali ono... mogli bi da porade vec jednom na tom klimatizovanju hale vishe.

hemofarm ima dobar tim, ali vecerasnja igra ima je bila katastrofa...

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

svaka im se dala!!!

ocu i ja !! :)

----------------------------------------------

edit :

kako ce nas isproda onaj real,ima efes da ih dobije,a i onaj panionios nema za sta da igra tako da mislim da jedino ako nas CSKA pusti mozemo dalje ....

panionios ako pobedi sa +4 ide dalje :D tako da ima sanse i za njih :D kao i real sto bi dozvolio da se poravna sa efesom i armanijem pa da izgubi 2 poziciju :D a i niko ne voli da gubi :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...