Jump to content

SD Partizan 08/09


Lex

Recommended Posts

  • Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja sam usao sa propusnicama x puta. jedino ako ga nisu promenili sad ove sezone. mada ne verujem.

mozes da vidis ako znas nekog u policiji i da te oni uvedu. to je profi nacin :]

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

au Leško, pa kakav si ti okoreli zvezdaš ako ideš na tekme partizana, i to zbog ribe.. katastrofa [:D]

on je troo... on jebe grobare u pravom smislu te reci... ja ovu moju pokusavam da preobratim skoro 8 godina, ali jbg ima i partizan pravih navijaca, ne da se... :)

Link to comment
Share on other sites

on je troo... on jebe grobare u pravom smislu te reci... ja ovu moju pokusavam da preobratim skoro 8 godina, ali jbg ima i partizan pravih navijaca, ne da se... :)

U tom slucaju izgleda da ja jebem zvezdu od kad jebem i to na razne nacine da se tako izrazim :D ni ne znajuci koliko sam tr00 grobar!

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

@alfa, nsiam upucen, sta je bilo sa tim upadanjem u bus?

lesko standardan...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

@alfa, nsiam upucen, sta je bilo sa tim upadanjem u bus?

pa navijaci upali u bus igraca,ne zna se kako,i tu ih nesto smarali,i diara sve vreme slusao ziku i neki navijac mu iscupao sluski iz usiju i krenuo da mu kenja nesto...posle diara je rekao kako oce da ode iz partizana jer ne moze da trpi to bla bla bla i sada je sve ok,po jokanovicu...

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

i treba da ode, dok je takvih retarda..

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...