Jump to content

Beogradski Beer Fest


Recommended Posts

  • Replies 265
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ko je bio s kilijem nek se javi da mu skinem warn :D

\o/ hocu moja 2 bambija :D

mada ne verujem da imam nekog warna :D

sa killyjem su bili:

jedan bezobrazno chupav lik, iliti - ja;

jedan malo manje bezobrazno chupav lik, koji nije vadio chashu piva iz ruke, iliti - taraba;

+ jedna moja drugarica

+ jedna njena drugarica

ove fotke su, naravno, bajate, sinoc se nije nosio aparat :c

bice neka 2 bedne slike (sa telefona bez blica :c) killyja kako drzi pivo i, na opste cudjenje mene i tarabitja, peva pesme idijota od-reci-do-reci :D

Edited by Italiano
Link to comment
Share on other sites

super je bilo, i ja sam tripovao da tje smoriti zbog promene lokacije, al sam ondak skapirao da serem .. mesto ko mesto. josh je ovo bolje sa aspekta da nije tolika guzhva da ne mozhe da se prodje od shanka do shanka.

piva, hladna :] ona strong, tamno i ono irsko mutno nisu losha uopshte iako u poslednje vreme ne volim crna piva. onaj efes sa kraja je vetj bilo u fazonu kad se popilo 3-4 onda vishe nije ni bitno :]

i rofl za mladju/stariju ekipu prichu .. pa divi ove slike gori smo bili od pola tinejdzera tamo, pogotovo nemke (josh uvek sam rofl na onu informaciju torima) i fatso.

za divno chudo danas sam uspeo da se probudim bez nekih vetjih problema .. shta su godine iskustva :]

daj apuj u zipu negde sve fotke nemke.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

E, vidim da se neozbiljni kao i uvek :) Pod obavezno da se nadjemo na jedno vece. Ja cu veceras da odem samo da overim na sta lici i da cujem ove bosance Dubioza kolektiv jer mi se cini da prze. Aj subota rurovci, nekad ste imali svoj stand na festu bre :) Dz rece da moze, Kruko, znam da mnogo prcas ali izdrzi :) Maude cujemo se...

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...