Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Daj boze da neko nekada zbog mene zapostavi drustvo... :/

Daj bože da neko nekada zbog mene zapostavi bilo šta :(

U stvari, zajebite žene. Teretana ftw! Ovaj Wulfgar sve živo zna o vežbanju, sunce te ne jebalo [:0]

Salute! .o>

Nego koji vrh, sretnem u povratku nekog ortaka iz osnovne, koji zna sve o svakom šta mu se dešavalo do danas. Ko je krimos, ko je težak narkoman, ko je zreo za ludaju... ostade jedno pet ljudi iz osnovne normalno. Mrtvi paviljoni :|

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

samo da se javnem, evo me u pressu za kompom. ovde je ludilo, odo' na kaiser chiefse, pa na jamiroquaia, onda vitalic i modeselektor. gnh. pusa :*

sisaj ga

Proshao je Flogging Molly! :((((((((((((((((((((

Ontopic

Bio sam na kupanju, na Moravi, sad cu da hasam neke virshle pa lubenicu pa cu posle do grada... same old story! :)

.

Link to comment
Share on other sites

nego konacno umro jedan od drogasa sa prizemlja.

7 dana je trunuo.

"stan je zapecacen od strane MUP"

A niste se setili zadnje 4 godine da ih zapecatite dok su brljali jebote....

najeo se ko stoka, ne mogu da disem, odo da legnem pa kad zaspem, sutra petak, jest da ce biti pakao, ali petak je

Hm, ja kad pomislim kolko imam posla po terenu (i to takvog tipa da moram biti svjez kao ruza) sutra, place mi se.

Oko 3 cu liciti na mokru carapicu verovatno.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Daj bože da neko nekada zbog mene zapostavi bilo šta :(

U stvari, zajebite žene. Teretana ftw! Ovaj Wulfgar sve živo zna o vežbanju, sunce te ne jebalo [:0]

Salute! .o>

Nego koji vrh, sretnem u povratku nekog ortaka iz osnovne, koji zna sve o svakom šta mu se dešavalo do danas. Ko je krimos, ko je težak narkoman, ko je zreo za ludaju... ostade jedno pet ljudi iz osnovne normalno. Mrtvi paviljoni :|

Kad smo vec kod Wulfija, je l' zavrshio on tu njegovu nesrecnu vishu trenersku ?

Link to comment
Share on other sites

Kad smo vec kod Wulfija, je l' zavrshio on tu njegovu nesrecnu vishu trenersku ?

Kako sam shvatio, pri kraju je. Ja da sam na njegovom mestu završio bih to ASAP i onda držao aerobik i pilates bogatim ribama što se primaju na Seks i grad. Jea, sekira u med!

Link to comment
Share on other sites

brate, napraviste analiticku studiju od ribe koju ne znate, sve je to na nivou pretpostavki i verovatnoce, a vi ste svi sigurni u to sto pricate. recimo, nije morala uopste da se prcne na moru, mozda joj se svideo neki lik samo, pa je pocela da razmislja, mozda joj se niko nije ni svideo nego je provela neko vreme u nekom drugom tripu bez ckodea, pa se razmislja, jebiga, promena sredine i atmosfere istripuju ljude.

brate, idi kako osecas i kako odlucis, savete procitaj, ali nemoj nista zdravo za gotovo.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate, napraviste analiticku studiju od ribe koju ne znate, sve je to na nivou pretpostavki i verovatnoce, a vi ste svi sigurni u to sto pricate. recimo, nije morala uopste da se prcne na moru, mozda joj se svideo neki lik samo, pa je pocela da razmislja, mozda joj se niko nije ni svideo nego je provela neko vreme u nekom drugom tripu bez ckodea, pa se razmislja, jebiga, promena sredine i atmosfere istripuju ljude.

brate, idi kako osecas i kako odlucis, savete procitaj, ali nemoj nista zdravo za gotovo.

a šta ti misliš da je verovatnije? da je šetajući se plažom u zoru došla do nekih metafizičkih saznanja, ili da joj se desilo ono što se desi svakoj drugoj ribi u tim godinama?

mada, u pravu si, ubiše dečka u pojam (a ovim postom i ja lol).

Link to comment
Share on other sites

@doolio

pa niko nije rekao (koliko sam video) da mora da uradi neshto, samo su svi iz bogatog iskustva protumachili chupri

@topic

serem ti se u spavanje popodne .. ko kurton sam sada :/

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

au sad se vratio sa imba bleje i ne mogu da se smirim koliko je bilo awesome \o/

sutra na dalji razgovor za posao ako se likovi sete mene xD

nite all I am off

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

ivan - pazi, ja kontam da su sanse fifti-fifti, otkud znas, mozda joj klima udarila u vugla:) bas zato sto je tih godina kontam da moze milion faktora biti odgovorno, ili nijedan faktor cak:)

maud - pa jeste, ali nekako je islo bam bam bam, ja da sam on, bas bih se sad smorio u vugli:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

+1 za smrt spavanju popodne leti.

otkinuo sam se od 1 do 11, i jedva se pomeram sad.

glava me razbija, smrdim kao svinja, grrrrrrr

sad pod tush, pa da se jede leba pastete i paradajza, pa malo dote pa news scripta..

ihaj :)

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

najgore je kad znas kako nesto treba uraditi, ali onda ne poslusas sebe... koji put jbt! :D

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

polomio sam neki sjebani zub lol, jebem ti zivot, aj da sam slomio pola, nego sam slomio tipa 4/5, znaci kurac nadogradnja, morace da se vadi, a kako da se vadi kad viri samo siljak jedan, znaci morace da mi odseku glavu ili tako nesto, jaaooooooo koji smor, najvise me smaraju ti radovi, bio bi trideset puta srecniji da moram da hodam 300km odjednom ili tako nesto...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Kako sam shvatio, pri kraju je. Ja da sam na njegovom mestu završio bih to ASAP i onda držao aerobik i pilates bogatim ribama što se primaju na Seks i grad. Jea, sekira u med!

Meni je to rezervni plan.Posto ne ide brate ovo za sad :))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...