Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ruchak/uchenje/uchenje.. hmz.. pa uveche do grada..

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

JE BO TE koliko je vruce napolju! :O Ostavio sam kola na 1.5h na suncu dok sam bio u teretani i kad sam seo malo pre u njih bilo je 46stepeni u istim! Kad sad nisam umro od vrucine necu nikad! Odo' sad da se zaperem pa cu u selo, zaklali su nekog jaguara, chini mi se... a ja gladan! \o/

Btw ostavio sam papir sa konfiguracijom koju hocu da uzmem i ako oni to meni nabave ikada ujeshcu se za dupe! :\ Jebeno selo!:(

.

Link to comment
Share on other sites

bole:

cek, zar ne mora da ga vadi ako oce te tripove, posto sad imam jedan siljak tanki koji mu dodje petina celog obima, tako da ne znam sta moze da se kaci na to, mnogo je malo ostalo materijala. a opet, ako ga vadi, ne znam kako ce, posto ako uhvati za to sto viri, kontam da ce polomiti to pre nego sto ce da izvuce ceo zub. zesce cu se smoriti ako me bude nesto seckao okolo da bi povadio...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ne boj se doolio, umeju da izvade zub i kad nemas nista vidljivo iznad desni :)

na zalost, ja sam se u to uverio...

tako da ako ti u glavi imas potencijalne operacije, secenja desni i ostala sranja, oni ce da najverovatnije pogledaju, zahvate klestima malo jace i izvade ga k'o iz picke, celog [:D]

@ thread

ustao pre pola sata, jebote all hell is breaking loose \m/

veceras ladno pivo u pubu...

mmm..... yargh \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

@Doolio

Za most kao ni za implant ne treba da imas zub. Ne znam ja kakva je situacija, niti sam zubar, nego eto, malo da te utesim. Ali kazem ti, most je zapravo vestacki zub koji se kaci za jedan ili dva susedna, tako da ti nista nemoj da se brines. Vazno je da sto pre poitas kod zubara.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ne znam shto svi kukaju da je vrutje toliko, danas sam izlazio na odprilike svakih 30 min napolje od 10-16 i nije nishta toplije nego ovih dana. jedino shto me smara shto sada kad sam doshao kutji i izuo cipele po prvi put u zhivotu sam pocheo da razmishljam o sandalama (iako to ne bi proshlo), mada daleko sam od istih jer deviza je uvek bila style over existence, tako da tje morati da sachekaju da se josh edokurca poena nakupe :]

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

drugari:

dobro, valjda ce i ovde uspeti da izgradi okolo, ako uspe, svaka cast:) sto se tice poitavanja, mislim da bih mogao tek u utorak, sad sam beznovcan totalno:) inace mislim da je zub dead vec, tako da kontam da nece nista da se izdrnda za tih par dana.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...