Jump to content

Uhapshen


Recommended Posts

E predjite kod nas na UPT 2 do jajnije je, neko je cak rekao da je neko drugi fashista! [:D]

p.s.

Oce li kraj radnog vremena vishe!!!ffs!

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 224
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ma sta vam je ljudi... sledeca je vojvodina i sandzak... ne birnite nista...

tako je bilo kada sam spominjao i crnu goru i kosovo a svi se smejali u fazonu "ma nema shanse sta lupash ti" :) daleko da se radujem (pu pu pu) , ali su jasne naznake sta nam je zapad pripremio godinama u nazad (tada okarakterisane kao teorije zavere) i koliko je pametno radovati svakom bezuslovnom ispunjenju svakog zahteva sa zapada... da uci ce srbija u EU ali srbija od 2 mil stanovnika...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

aha, mislish kao nemam kuci papir na kom pishe da je chovek odgovoran za 300 kila smrti

...

Nemoj biti toliko dvodimenzionalan. Raspitaj se malo, imaš net. Oko Srebrenice i ostalih ratnih dešavanja u tom periodu uvek postoji uzročno-posledična veza. Nemoj misliti da ranije nisam bio za isporučivanje Hagu ljudi poput Karadžića i Mladića. Jesam. Ali posle Haradinaja i Orića ne želim da se iko od naših šalje tamo. Može i ovde da im se sudi. Kakvu osudu će dobiti... Pa, istu kao i onaj Hrvat kome se sudilo u Hrvatskoj. Ja samo želim da tretman prema svim ljudima bude isti nebitno odakle dolaze.

Mislim da se to zove P R A V D A. Mada, tako se ne piše reč "voda".

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ma sta vam je ljudi... sledeca je vojvodina i sandzak... ne birnite nista...

tako je bilo kada sam spominjao i crnu goru i kosovo a svi se smejali u fazonu "ma nema shanse sta lupash ti" :) daleko da se radujem (pu pu pu) , ali su jasne naznake sta nam je zapad pripremio godinama u nazad (tada okarakterisane kao teorije zavere) i koliko je pametno radovati svakom bezuslovnom ispunjenju svakog zahteva sa zapada... da uci ce srbija u EU ali srbija od 2 mil stanovnika...

Aj sad lepo pomeri se s' mesta

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

у БиХ је погинуло 100-150.000. од тога је део Срба. Срби су изгубили 50-60.000 у БиХ, Хрватској и на КиМ.

пусти ти Силајџића, он је рекао '92. да Срби имају јединице само за силовање и да је силовано 300.000 муслиманки. онда и да је у Србреници убијено 8.000 људи. да је погинуло пола милиона муџија. па су причали слични и да је на КиМ убијено 100.000 шипаца, па све тако...

остали, који су ЛИЧНО клали, добили су сертификат од Хага да су невини.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

ali mi opet prichamo o pravdi i nepravdi a ja se upljuvavam da objasnim da to nije bitno vec je bitno shta je mudro a shta nije mudro uchiniti :)

"Najpametnije bi bilo da Srbija napravi do 10 nuklearnih projektila koje će ciljati samo jednu tačku na planeti - Severni pol. Pa ako neko i pokuša da nas sravni sa zemljom pritisne se crveno dugmence i ode ceo svet pod vodu."

- ortak iz kraja

Shvatam ja tebe Lag, ali i dalje mislim da živiš u Diznilendu ako misliš da je mudro da svaki uslov ispunimo. Na kraju, sa čime ćeš pregovarati?!

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ne postoji uzrok koji bi opravdao ubijanje 2000-8000 ljudi.

Postoji oni zele da ubiju tebe, realno nemoj da moralises ovde i seres kad ne znas kako izgleda rat, voleo bih da te posalju na par dana da vidimo da li bi tako moralisao da ti kolju majku na tvoje oci i onda te puste sa puskom u njihova sela, veruj mi i ti bi klao tamo i ubijao ko svinja jer se nalazis u takvom okruzenju i u takvoj situaciji lako je tebi da seres iz svoje sobe kako ne treba ubiti nikoga...

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

ne postoji uzrok koji bi opravdao ubijanje 2000-8000 ljudi.

Upravo je to bio uzrok. To je ta neinformisanost o kojoj sam pričao Lag-u. Nije valjda da vam net služi samo za postovanje na rur-u (sry Lucky [;)] )

edit/ Kolač je to slikovitije objasnio

Edited by oddball

postoje samo dve istine na ovom svetu:

1). djape je najbolji frajer

2). zemlja je plocha

Link to comment
Share on other sites

ali mi opet prichamo o pravdi i nepravdi a ja se upljuvavam da objasnim da to nije bitno vec je bitno shta je mudro a shta nije mudro uchiniti :)

ово што ми радимо није мудро.

Џи је у праву, Војводина и Санџак су следећи, али, ко то све јебе, кад имамо ВИИИИИЗЕЕЕЕЕЕЕ (добро, имаћемо, само да још...)

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Војводина и Санџак су следећи

ako se i stvori takva atmosfera to sigurno nece biti zbog ssp-a zlih amerikanaca i neznamtikoga nego zbog apsolutne centralizacije srbije i beograda kao alfe i omege drzave. temelje toga udario je tito, armaturu postavili sloba i srs a zacementirao dos u proteklih 8 godina

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

ako se i stvori takva atmosfera to sigurno nece biti zbog ssp-a zlih amerikanaca i neznamtikoga nego zbog apsolutne centralizacije srbije i beograda kao alfe i omege drzave. temelje toga udario je tito, armaturu postavili sloba i srs a zacementirao dos u proteklih 8 godina

O cemu ti pricas???Di su nasi novci???Mislis di je moj mozak!?

The rain makes such a lovely sound

To those who're six feet underground

Link to comment
Share on other sites

ma sta vam je ljudi... sledeca je vojvodina i sandzak... ne birnite nista...

tako je bilo kada sam spominjao i crnu goru i kosovo a svi se smejali u fazonu "ma nema shanse sta lupash ti" :) daleko da se radujem (pu pu pu) , ali su jasne naznake sta nam je zapad pripremio godinama u nazad (tada okarakterisane kao teorije zavere) i koliko je pametno radovati svakom bezuslovnom ispunjenju svakog zahteva sa zapada... da uci ce srbija u EU ali srbija od 2 mil stanovnika...

Slazem se sa ovim ...

Nisu Sloba Karadzic i Mladic jebeni satanini sinovi ... oni su samo male figure u toj velikoj igri , jednostavno su se namerili protiv nekih protiv kojih nisu smeli da se namere i u celoj toj politickoj igri ispali glupi.

Ako su zlocini to sto su oni a i vecina ili ceo taj srpski narod u tim zemljama shvatao kao odbranu i odbrambeni rat zarad ocuvanja srba u srpskim zemljama ... sta je onda rat na terorizam ... amerikanci se brate tako sto kasape po afganistanu i iraku ? To je relativan pojam i i samo trazenje neke pravde ili zlocinaca na ovaj nacin mi se jako jako gadi ... medjutim to licemerje sveta nije ni blizu toliko gadno koliko je licemerje nasih ljudi. I onda se mi smejemo kako su glupi amerikanci a mi polako postajemo kao oni ako ne i gori. Karadzica sada pokazuju ovde kao da je neki superstar sve ove vesti i gledam sada na rtsu idu tamo intervjuishu ljude gde je ziveo itd sve me podseca na americhke medije slicno kao sto recimo strani mediji rade britny spirs i stvaraju retardiranu "zabavu" za isprane mozgove.

Naravno kako i ne bi kada ovoliku kolichnu smeca bacas po tvu i svim mogucim medijima i ima da stvoris konfuziju i unistis svako zdravorazumsko misljenje.

Sve u svemu jad i chemer. Ako i prezivi srbija ovo stolece , usta cisto sumnjam , to sigurno nece biti zemlja Srba.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa ovim ...

Nisu Sloba Karadzic i Mladic jebeni satanini sinovi ... oni su samo male figure u toj velikoj igri , jednostavno su se namerili protiv nekih protiv kojih nisu smeli da se namere i u celoj toj politickoj igri ispali glupi.

Sloba se namerio i na svoje, jebo mu ja mater.

Link to comment
Share on other sites

ivan, bolkonski:

pa ne, ne kazem da mozes da kazes da je narod glup naravno, ali mislim da mozes da kazes za narod da, lupam, voli metal, ako je tu ogroman procenat metalaca, naravno da ti ne mislis na svakog pojedinca, nego na neku karakteristiku koja je specificna za taj narod. ko sto mozes da kazes za narod da ima plavu kosu iako sigurno ima likova i sa plavom i sa crnom i sa crvenom kosom. sto se tice toga 'glup' to jednostavno ne funkcionise jer su u igri parametri koji apsolutno ne mogu imati veze sa narodom vec iskljucivo sa pojedincima.

al kontam da mozes u nekim slucajevima narodu ili grupaciji da pripisujes i psiholoske osobine, teorijski, zato sto se masa moze izmanipulisati i sto se toga tice, moze se naterati da mrzi, da voli, da bude uplasena, lenja, vredna. i onda cu ja za generalno za te likove da kazem 'oni su vredni' misleci na narod, zato sto im je upravo u toj kulturi ili cemu vec ustanova vrednoce i si sigurno se to kod njih pocinje da izdvaja kao neka specificnost.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Statisticki moze.

narod koji vec dugi niz godina radi na svoju stetu se ne moze drugacije okarakterisati.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...