Jump to content

W40K: Dawn o War 2


Bahamut

Recommended Posts

  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

izaso petch i ne mogu da verujem da su space marince cak jos vise urnisali bem mu kube :( .

u kur :( .

===============================

Patch 1.2.1

===============================

PVP

• New Team Battle map added! "(6p) Tiber Outpost" is now available for play.

PvP Gameplay

• Implemented final fixes for the Population Cap issue as noted in Patch 1.1.3. This included reverting the temporary changes made in Patch 1.1.3.

• Tyranid Warrior Adrenal Gland upgrade damage reduced from 52 to 40

• Energy Shields no longer regenerate while active – This includes the Zoanthrope, Falcon, Hive Tyrant, Warlock, Force Commander, Mekboy and Techmarine

• Energy Shield conversion modifier reduced from .2 to .25

• Energy Shields now have an 8 second toggle on / toggle off time.

• Falcon Energy regeneration reduced from 3 to .5

• Melee damage reduction versus Rippers reduced from .25 to .3

• Zoanthrope Focus Blast now immobilizes vehicles for 12 seconds from 15

• Guardian Battle Equipment cost increased to 50/15 from 40/10

• Carnifex cost increased to 600/135 from 550/125

• Tactical Sergeant's melee special attack reduced to 28 from 50

• "And They Shall Know No Fear" now debuffs Tactical Marine melee damage by .6

• Spore Mines can no longer enter Ravener Tunnels and Webway Gates

• Warp Spider deathspinner damage increased from 20 to 30

• Warp Spider Exarch dual deathspinner damage increased from 30 to 35

Achievements

• Fixed an issue where campaign completion achievements were sometimes not awarded

Ranking and Online Stats

• Fixed an issue where players were awarded a win in Ranked multiplayer matches after modifying local files.

Matchmaking

• Fixed an issue with automatching code to help provide better quality matches based on TrueSkill™ Rankings.

• Fixed an issue allowing players with mismatched data to be grouped together.

Miscellaneous

• Updated BugSplat error reporting to new version.

==============================

/ end of notes for Patch 1.2.1

==============================

jebote i dalje su ovi majmuni tiranidi najjaci .... :(

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Upravo završih sp kampanju, šta reći a ne zaplakati [|)]

Meni je igra predobra, iako je sam koncept igranja retardirano repetativan i svi nivoi se praktično svode na istu foru (uz minimalna odstupanja u story misijama). Al zato je nekako neobično zarazna, svaki put kažem sebi "još samo jedna teritorija" i tako do jutra :) Opremanje marinaca je odlično urađeno, baš se fino i postepeno dečaci apgrejduju, pa nekako ceniš svaku novu sitnicu koja im poboljšava karateristike. Orbitalni laser kad grune i dreadnot kad počne da pere sa onim šaranjem mitraljezom, svaki put se oduševim.

Baš dobro što su eksperimentisali malo sa gameplayom, da ne bude ista igra kao i predhodna samo sa boljom grafikom, a sad mi se instalira i prvi deo opet :)

Evo, malo da se falim:

score.jpg

Edited by Pipboy

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

6600GT je zvanični minimum (Graphics Hardware: 128 MB Nvidia GeForce 6600 GT / 128 MB ATI X1600, or equivalent), al s druge strane, preporučena kartica (256 MB Nvidia GeForce 7800 GT / 256 MB ATI X1900, or equivalent) nije tako daleko gledajući ove aktuelne kartice, tako da bi moooožda mogao da isteraš i neki medium, ako je ostatak kompa pristojan.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Igra izadje 3700, sto je manje od 50 evra. Gledaj ovako, ja nisam zalio pare nimalo, pisao sam vec kako je dobar single player, pogotovo ako najdes nekog da cepate coop.

Multiplayer je zanimljiv, sto se tice nivoa igre, pre me podseca na partiju DoTe, nego na Warcraft 3, Generale ili Starcraft. Malo je neozbiljna igra na tom nivou, neke stvari su bas random.

Znaci vise neka casual igra a ne uber-skill-progam0rz.

Strasno mi se svidja kako igru aktivno patchuju mi se i ubacuju malo po malo nov sadrzaj, nije bilo fire nad forget =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Jel se isplati uzeti original za multi?

Pa sad ne znam sta za tebe znaci da li se isplati...

Ako mene pitas , ovo je prva igrica orginal koju sam kupio( igram igrice jedno 15godina , al da ne racunam org. cd keyove sto sam kupovao za neke igrice...) i meni se isplatila .... uvek mozes da je igras, uvek ima igraca... nisam siguran da li sa krekovanom verzijom mozes probati protiv kompa skirmish . Trebalo bi da moze, probaj pa vidi da li ti se svidja...

Poboljsali su autosearch , sada ti se u 90% slucajeva padaju igraci jaci od tebe ili tvog ranka . Na pocetku je bilo da ti se padne lik koji ima 1-2 odigranih partija i koji ne ume da drzi misa , a kamoli da igra...

Za sada imam odigrano oko 500-600 1vs1. sada kada je 2vs2 doslo malo sam se preorjentisao na to ... ali nemam mnogo vremena da igram pa ono ... :) .

Vidi prvo sa kompom skirmish pa onda vidi dal vredi ili ne da uzimas . Ja sam igrao betu u mplayeru i zbog toga sam odlucio da igram. Ja sam fan company of heroesa tako da sam dobio coh u whammer svetu , sa malim i jako zanimljivim izmenama ( xp sto dobijaju jedinice ) .

[8D]

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

vec dva dana pokusavam da instaliram ovo cudo, i zivci su mi na izmaku.

igra je uzeta u cd centru na novom beogradu, i uz nju ide i uputstvo (kao i za vecinu novijih igara) koje su kapiram i oni iskopali na nekom torrent forumu. elem, uputstvo kaze da posle kreiranja imidza udjem u vitality folder koji se nalazi na virtuelnom dvd-u, i da pokrenem install.exe (izaberem folder DOW 2 koji sam prethodno napravio). kad se instalacija zavrsi u folderu DOW 2 treba da odem u subfodler install i da pokrenem prvo dxsetup.exe a onda i gfwlivesetup.exe.

posle tih instalacija, iz fodlera vitality savirtuelnog dvd-a treba da prekopiram faljolve locale.ini, platform.dll, vitallity.dll, i xlive_start.exe u folder DOW 2.

sve to je prilicno rutinski za novije igre, i uspesno sam obavio tacku po tacku. a opet mi ne radi. izadje bug splat error report neki kad pokusam da udjem u igru.

zvao sam cd centar i kazu da bi trebalo da radi. savetovali su me da probam da instaliram sa iskljucenim antivirusom, sto sam i uradio, bez zeljenog rezultata. kazu da im se niko nije zalio. a opet, ortak sa kojim sam kupio ovo kaze da je pre par meseci, kada je instalirao, isti problem imao. ali avaj, ne bi on bio lud kad bi ovakve stvari pamtio. rekao mi je samo da je trazio po forumima negde i da je kao sredio. ja pokusao da nadjem i ne ide mi. video sam da u subfolderu install imam i aux installer.exe i vcredist.exe, pa sam i njih pokrenuo u jednom pokusaju instalacije. medjutim ni to nista nije promenilo.

ako imate neke ideje, bacite ih ovde posto se meni igra :]

Edited by Ramirez
Link to comment
Share on other sites

Hm, a nisi u prilici da jednostavno skineš sa neta igru?

Skineš odma ovaj standalone Chaos Rising, u njemu je sadržana i komletna Dawn of War 2 kampanja.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...