Jump to content

W40K: Dawn o War 2


Bahamut

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Replies 250
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Još nisam dobio tu alatku (mada sam nešto batalio sp u zadnje vreme, iako mi se baš dopada), ali čitaj brifing pre svake misije, tu ti piše koje oružje je najbolje za kojeg bossa. Ako je osetljiv na melee, turiš to onim jat pack dečacima ili svom liku i delji.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Još nisam dobio tu alatku (mada sam nešto batalio sp u zadnje vreme, iako mi se baš dopada), ali čitaj brifing pre svake misije, tu ti piše koje oružje je najbolje za kojeg bossa. Ako je osetljiv na melee, turiš to onim jat pack dečacima ili svom liku i delji.

chainsaw je odlichan protiv lake peshadije ali ochajan protiv vozila

power sword je dobar protiv peshadije i vozila

fist bi trebalo da pravi prosechan dmg svim tipovima protivnika

ostaje samo pitanje power axe-a

btw shta su power oruzhja? Jesu li samo gore navedena ili ima josh neko?

Link to comment
Share on other sites

axe kapiram da je dobar protiv vecih zivuljki koji su bez oklopa, dok je power fist suvishe spor za manje i srednje zivuljke

power sword imam samo jedan koji pravi oko 42 demagea bez bonusa sto je trenutno malo u odnosu na ostala melee oruzja

kada se dobija terminator armor? sve sam likove nabudzio na 20 lvl vec 27 dan sada sam na 31 i nigde mi ne izbacuje iako imam pun kurac opreme za terminatore

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kampanja JE KEVA!!!

Presao danas sa burazerom coop na hard, obojica smo se se odusevili, nisam igrao ovako dobru kampanju jos od Stracrafta (koji naravno ima najbolju kampanju eva)

Hmm, nismo uopste dobili tu chain axe ali zato daemon hammer rastura! =)

Dobar je terminator armor, ali nisu neunistivi onda, i dalje ginu, makar na hard.

Valja igra za sve pare, tek imam da se bacim na multi.

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

Kampanja JE KEVA!!!

Presao danas sa burazerom coop na hard, obojica smo se se odusevili, nisam igrao ovako dobru kampanju jos od Stracrafta (koji naravno ima najbolju kampanju eva)

Hmm, nismo uopste dobili tu chain axe ali zato daemon hammer rastura! =)

Dobar je terminator armor, ali nisu neunistivi onda, i dalje ginu, makar na hard.

Valja igra za sve pare, tek imam da se bacim na multi.

Mater mu jebem kako se svima svidja kampanja samo je mene i ko sto vidim sve koji su je rivjuovali smorila ?

Link to comment
Share on other sites

pa jeste smor

ne znam sta ima je trebao taj koncept da se 100 puta vracash na iste i identichne mape

nije ni bitno sto bi drugacije kampanja bila kraca bar ne bi bila monotona

u coopu je verovatno totalno drugacije iskustvo

pred kraj mi je force commander neunistiv malte ne

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

heh, ali mplayer uvek u prvih par minuta fajta ima nekog adrenalin rush-a , sve mi nesto zadrhti u stamaku :)hahhhaah...

dobar je mplayer... nego opet me leder nervira ne mogu da se spustim sa 1400-te pozicije :( .

dogurao sam na nekih :230 pobeda 100 poraza :( .

shajze :)

sigpic7722.gif

Link to comment
Share on other sites

Angel Forge storyline donosi prvi terminator armor

samo da dodam: kada oslobodish Angel Forge skladishte dobijash prvi set terminator oklopa. Postoje josh dva seta - prvi kada ubijesh orkovskog warbossa, drugi kad ubijesh eldarskog avatara. obe misije su opcionalne.

Link to comment
Share on other sites

Pitanje: Da li je kod armora bitniji Armor Rating ili konkretne beneficije koje armor donosi (pre svega mislim na broj hit pointsa)? Npr: sad imam par armora koji mi donose rating recimo 36, ali zato daju i po 50-60 hit pointsa manje nego kad koristim neki drugi armor koji ima armor rating od samo 24, ali ima više hit pointa. Takođe, koliko su flamethroweri upotrebljivi, s obzirom da svaki koji sam osvojio do sada žestoko manje pravi damagea o bilo koje pucaljke koje imam u datom trenutku.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

a kolko sam pikao ovu igru sa ortacima i moram reci da ova igra nije cula za balans niti ce u skorije vreme cuti.Oni marinci kao i tiranoidi su neunistivi.Sa eldarima samo pali avatar+banshee swarm kombinacija a orkovi su zivi krs.E i ako se pitate kako unistiti rush sa karnifexima ,to se moze postici samo sa gomilom tactical squadova sa bazukama plus apotekar premda on i ne mora

sto se tice flamera oni su ti dobri protiv rulja (tiranoida)

Link to comment
Share on other sites

imash trik u kome flamer izuva u hth borbi - kad se desi animacija kad marinac shutne protivnika na zemlju i izgruva oruzhjem, flamer ce za razliku od npr. boltera da opali po svima. a i flamer ignorishe cover, mozhe da chisti cover i kad ga Cyrus nosi mozhe da napravi aoe napad

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...