Jump to content

Ovo me je oraspolozilo


Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

@saladfingers

Gledam ovo ceo dan i odushevljavam se

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Znachi gledati obavezno

http://www.burntfaceman.com

[roflmao][roflmao][roflmao]

bastard man [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

aahahhahahahhhahhhahahh

ahahhahahahaahahahh

[roflmao]

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

"imam problem oko downlandiranja filmova sa rapidshare downlandirao sam neke filmove iz rapidshare i gledam ih ali u vecini slucajeva rapidshare mi ne downlanduje filmove na primer iz 1000 pokusaja jednom se downlanduje film nekad po ceo dan stojim na kompjuter i nece da otvori da downlanduje film rapidshare pokusavam razne filmove da downlandujem ali nece da skine rapidshare te isti film koji sam skinuo iz rapidshare nece vise uopste da downlanduje .uzimam filmove iz stranice rapidserbija koje ima neke po tri i po cetiri linkova film kopiram link i ubacujem na www i onda se pojavljuje rapidshare pa pritisnem na free user i tako se downlandira film u vecini se ne otvara ali je ne znam kako se downlanduje film na rapidshare u browser kad pritisnem browser on se otvori ali nemam film da bi pustio da se downlandira i neznam kako se skida link iz browsera da prodjemo na prosto otvaranja rapida ja imam winrar i preko njega gledam filmove ali trazim pomoc kako da resim ovai problem sto ne skjida rapidshare filmove da li treba da instaliram jos neki program koji bi omogucio da skida rapidshare sve filmove sa jedan klik recite mi o cemu je problem sto ne skida cesto rapidshare filmove ?"

[roflmao]

downlandiranje

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

downlandiranje

Zbog toga sam pomislio da se radi o Hrvatu

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

^ [roflmao]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...