Jump to content

Rise of the Argonauts


brue

Recommended Posts

1209404345.jpg

Nova igra iz Liquida, pokrovitelj Codemasters, izlazi na jesen a zaveli su je kao action RPG.

rise-of-the-argonauts-20080421004242862_640w.jpg

Prica je smestena u doba anticke ali mitoloske verzije Grcke i igrac je u ulozi Jasona. Kada njegova lepsa polovina podlegne napadu assasina, i to malo pred vencanje, Jason saznaje da moze da je vrati u zivot pomocu artifakta poznatog kao Zlatno Runo na Ostrvu Tartarus, i naravno tu saga pocinje.

rise-of-the-argonauts-24.jpg

Moze se nasumicno ici po grckim ostrvima, resavati raznorazni kvestovi kojim se "skuplja" naklonost Bogova, uz put tabati gomilu razlicitih kreatura iz grcke mitologije itd. Uz put se mogu regrutovati i cuveni likovi poput Ahila, Herkula, Pana, a stanovnistvo ostrva ce razlicito gledati na Jasona i njegovu posadu.

rota01artemis_3.jpg

Developeri obetjavaju dobar mix dinamicne borbe i standardnih RPG elemenata.

rise-of-the-argonauts-20070823050503759_640w.jpg

Grafika, makar po slikama i filmitjima izgleda dojajno.

argo1_large.jpg

Link to comment
Share on other sites

Brate igra se radi paralelno za ps3, xbox360 i pc, 'nuff said.

Naravno da ce biti akcija, de si video iole pristojan RPG za next-gen konzole (ako neko spomene mass effect nek odma proba da ga odigra po drugi put)

edit: [:D]

Edited by uveta
Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

fina je igra, vredi igranja. Rpg elementi su non-existent, ali je akcenat mnogo vise na prici i na likovima. Read all about it za 8 dana :))

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

Meni je možda dva puta izbacio za par dana intenzivnog igranja, što je normalno. To seckanje se dešava s vremena na vreme, ali kapiram da je zbog toga da se učitaju celine unutar nivoa, koji se strimuju bez pauza.

"You're the first of the official death squads to whom we've been formally introduced... How do you do?"

 

"By my deeds I honour him, V8."

 

Link to comment
Share on other sites

To sam i ja rekao za Kings Bounty ;) :P :D

Sto se tice Argonauta...

Pa nije toliko lose, borba je daleko od npr Blade of Darkness, ali nije ni besomicno pritiskanje dugmadi na misu. Cini mi se, bar za onih satitj sto sam igrao, da su malo preterali sa trckaranjem okolo bez akcije, tja velike su razdaljine za neke simple stvari da se odrade. Graficki je ok, izbor dodatnih power-a simpaticno odradjen, a i postoji neki epski feeling (bar na pocetku, ne znam kasnije). Sve u svemu, nit smrdi, nit mirise, tako da u ovim vremenima to znachi da moze da se igra :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...