Jump to content

Metallica - Death Magnetic (2008)


Recommended Posts

Nisam pratio šta se dešava sa grupom godinama, znam da najavljuju novi album još od 2004.

Ipak, wikipedia kaže da su ga skoro završili i da su mnoge pesme već puštane novinarima. Na www.missionmetallica.com ima da se pogleda kratak trejler (prva stavka, "Mission: Metallica") i ono bre zvuči skroz dobro :) nije baš metal, ali nije ni kantri niti lupanje po kantama... ako ispadne valjani hard rok sa stavom, biće vrh.

http://www.missionmetallica.com/

Čekamo septembar...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

st anger ima dobrih pesama ... invisible kid frantic st anger itd... sto su ga ljudi ispljuvali sto je drugaciji je druga stvar ~~ ... trabe se navici.

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

ne delim tvoje misljenje, mislim da su isforsirano lupali po kantama da postignu neki troo trip, sta li, i mislim da se to vidi. meni se licno svidja st anger i some kind of monster, ali stvarno mislim da su im sve pesme sa tog albuma bez koncepta i, u sustini, bez bilo cega. imao si i ranije dugacke pesme sa deonicama i prelazima raznim (lupam, fade to black, master of puppets), ali se tu videlo sta cemu sluzi i koncept se jasno video. (molim bez penala kako sam mator i zadrt, stvarno sam se trudio da otkrijem dajmond in d dast u st angeru, a ljudi ce posvedociti ako treba da uvek napadam hejtere i inertne likove).

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

st anger ima dobrih pesama ... invisible kid frantic st anger itd... sto su ga ljudi ispljuvali sto je drugaciji je druga stvar ~~ ... trabe se navici.

Samo cu citirati deo recenzije poslednjeg albuma odlicnog brazilskog thrash metal benda The Mist (album se zove

Gottverlassen) :

Sure, it has loud guitars and aggressive vocals, but so does Slipknot.

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

Samo cu citirati deo recenzije poslednjeg albuma odlicnog brazilskog thrash metal benda The Mist (album se zove

Gottverlassen) :

Dobro ok skapirao sam :) ali ima mnogo rifova i melodija koje me podsecaju na neke stare grupe.

ja sam kao vec skinuo "album" .. nisam ga josh preslushao ,plashim se :D

gde?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ma ima da se nađe po torentima i rapidu al se ispostavi da su to neke leve grupe koje su okačile svoj album pod imenom Metalike... isto je bilo i sa St. Angerom pred izlazak, sećam se da sam čak kupio disk u CD shopu a ono nešto što nema veze (i jedno 3x bolje od St. Angera :) )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ma ima da se nađe po torentima i rapidu al se ispostavi da su to neke leve grupe koje su okačile svoj album pod imenom Metalike... isto je bilo i sa St. Angerom pred izlazak, sećam se da sam čak kupio disk u CD shopu a ono nešto što nema veze (i jedno 3x bolje od St. Angera :) )

za malo burek [:D]

@tema :

shta znam,podseca me na load i reload malo ovo shto sam chuo...elem...ljudovi...koliko imaju godina i shta oni mogu novo da urade a da to ne lichi na njih od pre? realno ih boli stojko da se maltretiraju oko dugih rifova i melodija i svega shto iziskuje vreme jer realno...jako su dugo na sceni i nema vishe te energije jbno me podsetilo na acdc i taj fazon ali sam skontao da sam se istripovao jer to je metalika i ima svoj "pechat".

blah...fade to black kad sam chuo u trejleru... [:(]

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ne delim tvoje misljenje, mislim da su isforsirano lupali po kantama da postignu neki troo trip, sta li, i mislim da se to vidi. meni se licno svidja st anger i some kind of monster

Izbacen si iz daljnje rasprave.

Nove stvari ubijaju \m/

Олимпијске игре на РУРу

Link to comment
Share on other sites

celav sam, zice cupam samo sebi, ne slusam slipknot i nisam metalac [:D]

a metaliku nisam jos overio, moracu uskoro:)

a ovaj stanin post mi je sad samo nejasan, ispizdeo sam u trenutku, ali sad nemam tri blage sta je on hteo da kaze.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...