Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja sam tako dobio suncanicu, a opet, moze covek da uzme i da pika basket i to bas onaj zajebani i to da ga igra tipa 3-4 sata i da se vrati kuci normalan. to mi nikad nece biti jasno, al jebiga, dokazo sam sam sebi u praksi sto puta...

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

dobio sam knjigu "kako postici super memoriju". realno treba mi, mozak mi je papa.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

meni pricas,ne mogu da se setim ko je napisao omiljene mi knjige a ne nesto drugo :(

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Htedoh da odgovorim koriju medjutim preteche me ivan ;)

btw, Favicon postoji i na homepageu i na forumu, mada se meni pojavio tipa tek sutradan (?) nakon postavke.

Najeo sam se za rucak, sad malo da odmorim, pa nesto da raduckam pa onda fudbal :)

Link to comment
Share on other sites

Nikako fosfor, to su suplementi!

Nego kupiš ribu pa oljuštiš pa ispečeš i pojedeš, i ako se nakon toga ne smoriš, možeš da učiš.

Ih pola sata posla, ovako zgutash i ... mozhda nauchish neshto :D

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

ubi me zub :| kakav sam som, znam da mi je ispala plomba ko zna kada i sada sam docekao da moram da popijem diklofenak retard da bih izdrzao do sutra kada idem kod zubara.... budala sam ja, to je to... zbogom mozgu

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ubi me zub :| kakav sam som, znam da mi je ispala plomba ko zna kada i sada sam docekao da moram da popijem diklofenak retard da bih izdrzao do sutra kada idem kod zubara.... budala sam ja, to je to... zbogom mozgu

Uf zub najgore boli!!! :@

Posle izgorenog penisa ( verujte mi :) )

Ja imam problem sto se plasim kao picka zubara pa idem tek kada mora da se vadi :D

Do sada sam samo 2 izvukao hvala bogu :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...