Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

e da - chudna vest za ovaj dan - ortak iz gimnazije, koji je pre 8 godina otisao u Kaliforniju,u medjuvremenu se ozenio i razveo od Mormonke ove jeseni se vencava za nekog lika koji je godiste mog caleta...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

e da - chudna vest za ovaj dan - ortak iz gimnazije, koji je pre 8 godina otisao u Kaliforniju,u medjuvremenu se ozenio i razveo od Mormonke ove jeseni se vencava za nekog lika koji je godiste mog caleta...

LOL

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

da, ali danas sam dobio poziv da putem video streaminga budem zvanica na vencanju ove jeseni

fak, kako ces da jedes sarme preko strima?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

i to sto kazes, kapiram da nije naivno da te pederi okite..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ou

maj

gaaad!

ponovo pustaju x-files na rts1! =o)

pre toga bilo playing god na pinku...i sad na stranu sto je ispalo tematsko veche g. moodyja al braaate kolko je andja bila lepsha pre 10 godina...brukaH!

Link to comment
Share on other sites

odlepio si ovde josh nije radila facu pa joj je glava nekako paorska, sem onih usana, a i frizura horor .. bash sam se smorio kad sam je video, a i film je sranje =)

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kada idu srecni ljudi? ( necu da pitam gde jer znam da je rts :p)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

do jaja....

legao sam u 4, odgledao film i sad ustao...

ne smem da zaspim jer moram da idem da nosim sranja neka za vizu, a pre toga ofc da se slikam mada se plasim da ce da me odbiju kada uzmemo u obzir moj trenutni izgled amagash...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam spavao celu noc, i tako vec peti dan :(

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Ni ja nisam spavao celu noc, i tako vec mesec dana :(

takodje

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...