Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

za grchku traze da ti traje pasosh 6 meseci posle zavrshetka puta, shto znahci da niko od ljudi koji ide sad u avgustu na letovanje ne bi trebalod a dobiju vize, ali naravno to nece ici tako s toga je dovoljno samo da ti u soshci pishe da vazi 6 meseci posle puta, bez obzira kada ce ti stari pasoshi biti ukinuti od strane drzave.

3 meseca ortak ide u grcku :D jbt bog meni istice u septembru da li ja mogu da idem u bugarsku raspalu :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Veceras vecera u Maderi u 9, sa nekim `talijanima...poslovno... :(

Neka preporuka, ko je bio skoro, sta ima lepo se naruci...?

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

PREPELICJA JAJCA!!

Ah, jel na oko ili barena :)

A, tebi mogu da ostavim prepelicju kobasu koja ide u prilogu :)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ništa, krule, ako tebi mađari ne daju vizu, ajde sa mnom u englesku, pošto je očigledno lakše otputovati u london nego u budimpeštu :))

edit: dobar je ovaj nemke, vidi se da tek ulazi u fazon sa retard_rur_prozivkama, al bez respekta se hvata u koštac sa majstorima zanata :D

jel meni sa hrvatskim treba viza za igde? :D

čega se pametan stidi, time se budala ponosi.

Link to comment
Share on other sites

samo ostro nemke, ne daj se vetrenjacama!

@ ajvan

skup je uk, da imam para za london - isao bih na letovanje!

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

edit: dobar je ovaj nemke, vidi se da tek ulazi u fazon sa retard_rur_prozivkama, al bez respekta se hvata u koštac sa majstorima zanata :D

Brate ako ovde ne ispece zanat ne znam gde ce :)

Inace sam sada zakuntao jednu cuku ipo barate ala mi lepo leglo

Link to comment
Share on other sites

Ah, jel na oko ili barena :)

A, tebi mogu da ostavim prepelicju kobasu koja ide u prilogu :)

Prepelicja jajca su jako zdrava, a, zarez, prepelice nemaju KOBASICE!!11

Inace, madera, zarez nema greske!! Samo trazi extra POMFRIT [8D]

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

do kada važe stari pasoši? joj, ako britanci izmisle neku bananeriju, tipa da ne može viza u pasoš koji ne važi još 6 meseci, presešće mi život.

KOLE PAZI DA TI NE PUKNE STOLICA HI HA HO HO HA

Nece, kao sto znate iz mog vec ishejtovanog topika i ja idem u UK uskoro i raspitao sam se, to nece biti problem a ako ostajes na duze mozes i iz UK da saljes nalog za novi pasos.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...