Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Matorci ipak ne idu na more, cimali su se poslednjih dana da izvade sve potrebne papire nizasta

Grci imaju to najgore poslovno pismo od svih, posto morash da ides i da ga overavash u nekoj njihovoj komori i tako neke gluposti. Kod drugih je dovoljno da napises na memorandumu, pecatirash i to je to. A ovo za zvanje, nije loshe sa strane toga sto imas kao rezervisan termin, iako opet morash da cekas sat vremena dodatnih u spicu sezone kad se pojavis u dogovoreno vreme, a za naplatu nisam im'o pojma :)

Link to comment
Share on other sites

diplomski?

nije diplomski, to mi ide za godinu dana i tada VELIKO SLAVLJE, ovo je obican studio projekat koji

pichi 4 meseca, 2x nedeljno, i sve vreme radis i onda imas finalnu predaju i to je gotovo tako da sam jea kul,

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Umoran od ucenja i ostalih gluposti ovog dana , sutra oran i spreman na ispit a mozda i na posao , sve sad zavisi :O

Oh well , laq noc btw xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Pije mi se

I meni, jedva chekam vikend [:D]

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

^^m2.. edit: odnosi se na koletov post.

odlozhen ispit za sl utorak.. a tako me mrzi da uchim.. =/ inache rachun za telenor je samo 793.6din.. i ostalo mi 143min i 10sec razgovora.. prestatju da koristim fixni.. (free sms na o64 me unishtio)..

Edited by lazy*

٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶.٩(●̮̮̃●̃)۶٩(•̮̮̃•̃)۶٩(-̮̮̃-̃)۶٩(●̮̮̃•̃)۶٩(͡๏̯͡๏)۶٩(-̮̮̃•̃)۶star3.pngladysw9.gif

Link to comment
Share on other sites

Bicikla, odbojka, bicikla = win.

Bicikla jebote lol

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...