Jump to content

RUR majice - sezona 2008/09


Izbor za RUR majice sezona 2008/09  

131 members have voted

  1. 1. Koji dizajn od pomenutih vam se najvise dopada?

    • BILO!!1
      6
    • FAP!
      2
    • LOL!
      12
    • Obvious
      5
    • Obvious 2
      2
    • Kole
      22
    • Pajser
      6
    • RURCW
      16
    • Samo Rejv!
      21
    • Samo Rejv! 2
      10
    • RUR
      8
    • RUR2
      9
    • Team FAP!
      12


Recommended Posts

  • Replies 241
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kruko > grizi govno :)

znas na sta mislim

imas xl i imas XL :)

lose sam se izrazio ali to je to

ja imam xl majice koje su mi ogromne

a imam xl majice u koje ne mogu da udjem

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Takođe, ako nije problem najviše me interesuje kako izgleda rurcw majica u drugim bojama.

I što se tiče LOL majice, šta mislite da umesto onih standardnih lol omg sranja, ubacite rur "fore" i fraze koje se često koriste, tipa "BILO!1" "FAIL" "ESI CAOPR" "JBJ" "[ roflmao ]" <- naravno spojeno, a može i šesto da bude "PEJB" :D

mišljenja ?

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hm, to moram da proverim kakvi su troskovi i da li u tom slucaju mogu biti na primaocu. Postoji naravno mogucnost da se poveca cena majice da bismo isplatili taj trosak, samo ja ne znam ni kako cemo regulisati placanje u tom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

ok ajde onda da vam ne pravim problem bezveze. :)

Mi zelimo da ti posaljemo, samo ne znam kako :) Pokusacemo da provalimo.

Sto se velicina tice, pokusacu da premerim ramena i to pa da vam bude lakse, ali dok se to ne desi, neki ljudi su probali majice i evo koje su velicine odabrali. mozda vam bude makar okvirni orijentir oko toga koju maju hocete:

Ivan - XL

Nemke - XL

Stefke - XL

Bole - L

Peja - L

Margi - L

Dovla - L

Rami - M

Kruko - M

Link to comment
Share on other sites

Pa to shto tebi povremeno uspeva kada ga radish nepravilno (poshto prerano pritisnesh punch), ne znachi da ti ne bi uspevao cheshtje da ga radish pravilno. :))

znaci, nema sanse da gresim:)

radim ga tako i na tastaturi na strelicama, nema nikakve analognosti, samo napred, dole, napred, ruka, i da, uspeva mi svaki put bilo gde, pa covece, ja razbijam kola i burice iskljucivo sa orjukenom:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

znaci, nema sanse da gresim:)

radim ga tako i na tastaturi na strelicama, nema nikakve analognosti, samo napred, dole, napred, ruka, i da, uspeva mi svaki put bilo gde, pa covece, ja razbijam kola i burice iskljucivo sa orjukenom:)

blasphemija :|

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Jel kod xl majci fora da su velike u fazonu da or ramena na dole se proshiruju, da kazhem za debeljushastije, ili su skroz jednake velichine or ramena do dole ?

Jer volim malo duzhe majce al ne podnosim one koje su dole rastegnute pa da znam kakvu da naruchim :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...