Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Resen je problem...bio je oko drajvera za maticnu Oo

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ovako ja imam problem sa Fraps-om

Radi se o tome, da prije mozda jedno mjesec dana, igrajuci ClanWar snimao sam demo i posle par dana obradjivao sam ih. Koristio sam naravno Fraps i demoe koje sam snimao bili su odlicni i sve je teklo okey. Evo sa krenuh opet nesto da snimim sa Fraps-om... problem

ukljucim fraps, ukljucim cs gledam demo i snimam odredjene fragove okey to je u redu, kada zelim da pustim video koji sam snimio preko frapsa stoji zamrznuta slika, zvuk ide ali slika je zamrznut. Probao sam Reinstall fraps ali nista, opet isto

Molim za pomoc, .. unapred Hvala !

Link to comment
Share on other sites

hm , mozda si sjebao player ? probaj preko drugog media playera

Da radi, kako se ja toga nisam sjetio. pustao sam preko Quick Time

hvala puno ja sam se ka kreten mucio i snimao eo citav dan da bih to napravio kako treba

hvala punoooooo

Link to comment
Share on other sites

nije sad neki problem u vezi cs al da ne otvaram dzabe novu temu ... gde da skidam nove pov demoe posto gotfragu treba 101 godina da uploduje nesto a na hltv org samo nalazim tim vs tim :D aj mali help nisam skidao ni gledao demoe 101 godinu pa sam zaboravio :)

Link to comment
Share on other sites

^ vazno je da ti imas moj tako da...

-"Don't think, feel! It is like a finger pointing away to the moon. Don't concentrate on the finger or you will miss all that heavenly glory."

-"Love is like a friendship caught on fire. In the beginning a flame, very pretty, often hot and fierce, but still only light and flickering. As love grows older, our hearts mature and our love becomes as coals, deep-burning and unquenchable."

Link to comment
Share on other sites

Ako zhelish mogu da ti kazhem kako da ti bude jako svetlo odnosno da nestanu senke.

Zabranjeno je na oficijalnim mechevima.

Udjesh u cs, u konzolu kucash map ide_mape (de_dust2 npr.) zatim kucash brighteness 10000 (ili vetju vrednost) zatim kill, i to je to. Nisam mnogo isprobavao brajtnes ali da bi se vratilo na default mora da se izadje iz igre.

Isto tako potrazhi u opcijama na monitoru da li mozhe da se posvetli.

Link to comment
Share on other sites

Primetio sam na mnogim CS klipovima da likovi sa snajeprom imaju nisan kao za normalne puske i pistolje kad nije zumirano. Kako to da se namesti, jer ja sam do sad igrao bez toga uvek?

Imas da skines model i da prekopiras samo u cs folder,a na clipovima je to bug pri snimanju...ne igraju igraci sa tim...nisam siguran ni dal je dozvoljeno uopste...

Edited by YNk

Ae do Bucka ?

Link to comment
Share on other sites

Imam uzasan problem.Igrao sam neki war i samo odjednom mis nije hteo da se mrda levo desno gore dole , samo je mogao levi i desni klik.Nije uopste hteo da radi , pa je onda posle par restarta proradio ali uz bagove.Instalirao sam drivere sa cd-a ali opet zabaguje na 5 sec , moram da menjam profile ...... :S

mis je razer lachesis , molim vas za pomoc

^.^

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...