Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem sto ne mogu da pokrenem cs u openGL vec samo u software modu, kada odem na openGL i kliknem ok izbaci me i prijavi da ce morati da pokrene u softwareu posto ne podrzava openGL, da li neko zna koji mu je djavo? Hvala :)

resio sam problem...

Edited by Dominus_Pb

soNea

Link to comment
Share on other sites

Poz svima,imam ADSL 2048 kb/s 192 kb/s ali mi je ping od pre neki dan uvek 50-60.Sto se ranije nije desavalo,reinstalirao sam cs nekoliko puta ali nikako da resim problem,ne znam vise sta da radim sa ovim pingom.Ako neko zna kako da resim probelm molim vas neka mi pomogne.

Link to comment
Share on other sites

Greetz,imam problem sa fps u CS-u.Ram-3gb,intel 4500mhd graphic card,250gb hdd,dual core T3200 2.0 GHz ali ipak mi fps pada do 50 u zavisnosti od br igraca na serveru i choke je na svim serverima veliki.Jel moze neko pomoci ? ? ? :)

Link to comment
Share on other sites

Nije bukvalno cs problem al da vidim ima li ga jos neko. Svakog dana od 10 do 20h30 ping 100-200, na sbb-u sam. Ima jos neko takvih problema ? Ne vredi da ih zovem kad cu da cujem jedno te isto.

Edited by Mazi

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

Ma ok znam za to, al onda bi mi ping bio 60-90 uglavnom..nekima gore na severu sve dobro sljaka. Nebitno izgleda da je problem samo u mom gradu.

If we are marked to die, we are enough to do our country loss; and if to live, the fewer men, the greater share of honor

Link to comment
Share on other sites

e jel neko zna dal mozhe i kako da se namesti deathmatch mod sa botovima? znachi offline da bude, ne da ja napravim na nekom dedicated serveru pa da tu bude ukljuchen! nemojte da mi dajete linkove za amx sranja, znachi samo ako neko zna kako, neka mi objasni!

fala....

Link to comment
Share on other sites

Pa znam kako...

treba ti cs, zatim odes na amxmodx.org skines instalacioni paket. Zatim skines deathmatch plugin "instaliras" ga, skines botove za amx (ima vise verzija cini mi se) instaliras i njih i sve ce raditi.

inace plugin se instalira tako sto plugin.amxx ubacis u Plugins folder a u Config folderu editujes fajl plugins.ini i dodas liniju imena plugina. U ovom slucaju plugin.amxx.

Link to comment
Share on other sites

DM bots

http://nblb.free.fr/CSDM.by.sNRRRS2.zip

samo prekopirate u cstrike folder, odete new game, izabere mapu, kad pocnete pretisnete "=" , izaberete dm mod, nadjete add quick ili specific bot, namestite skill (100x se bolje krecu, pucaju, gotovo da razmisljaju), mozete i opciju fill server (napuni se suprotan tim sa botovima pa ubijate na celoj mapi dok vas ne koknu, tada nova runda) itd itd. Za vezbanje pre mecha i u slobodno vreme perfektno odradjeno

provereno :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

pozdrav svima ... nov sam :D

imam i ja problem sa Kanterom , zaludjenik sam :D zato vas molim za help ... = (

guglao sam ali ne mogu da resim problem ...

fps mi je 60 i ponekad pada na 40 ... kucao sam u konzoli fps_max 101 ... pokusao sam i da stavim rezoluciju sto manju ali ne vredi ...

imam 1280 mb rama , procesor intel celeron 2.4 ghz , graficku sam kupio pre godinu dana ASUS AH3650... dobio sam neke programe uz nju ... za overklok itd... (evo vam link pa pogledajte koja je to graficka ) http://www.google.com/products/catalog?cli...um=4#ps-sellers

video sam da pricate o nekakvom Vsync ili ne znam kako vec ... ja to ne mogu da nadjem ... nemam opciju za to ...

hvala .

Edited by blooom
Link to comment
Share on other sites

imam i ja problem sa Kanterom , zaludjenik sam :D zato vas molim za help ... = (

Obrati se dezhurnom lekaru. [|)]

ATI-jeve grafulje koliko znam nemaju vsync. Nikad se nisam razumeo u ATI grafichke tako da ne znam da li je do nje.

Mozhda ti se procesor pregrejao pa ti komp umire.

Mozhda je i do napajanja, jer ako imash napajanje iz Tajpena budi sretjan shto imash i toliko frejmova.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...