Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Chini mi se da je na taj paket upload 128 ako je tako nema onda shanse da igrash na 2 kompa.. jedino da stavish rate-ove 30 30 8000 :D

Inache imam i ja problem koji nemam pojma vishe kako da ga reshim :D

Fps mi stalno varira izmedju 30-90. Izlete mi 4-5 likova i poz :D Pokushavao sam da iskljuchim nebitne procese koji mi ne trebaju ali o5 nece.. stavljao sam priority low i o5 isto..

Konfiguracija:

Intel Pentium 4 CPU 3.00ghz

ATI Radeon x1650pro 512mb

1gb ram

Imam ja drajvere za ATI specijalno samo za CS. I meni su padali frejmovi i CS radio ochajno, sada sa tim drajverima moze da prodje... Chujemo se na steamu...

Link to comment
Share on other sites

Naime, instalirao sam nov Windows service pack 2 i sve itd ( zezao windows pa sam morao da instaliran novi)

Installirao Cs 1.6 non steam i sve , i sad stavio patch 23b i igram 20 minuta i samo me izbaci iz CS-a na Desktop i ne pishe razlog niti ishta... takodje isti problem i sa 21 patchom ? Shta da radim :/ ? Probao sam i iGGi-jev v32 patch ,i snjim malo duzhe mogu da igram recimo 25minuta i onda izbaci MICROSOFT VISUAL C++ ERROR i izadje (to prikazhe u v32 samo)

Kako da reshim ovaj problem :/ ? instalirao sam cs sa kgb-hq sam skinuo i sve kao shto treba :/// plz pomoc, smorio sam se ;s

Hvala svima, poz

Stefan! :D

Link to comment
Share on other sites

kontam da je hardverske prirode greska,jedino ako su drajverski moduli u konfliktu sa .dll-ovima moze izbacacivati VC++ error....

najpre overi neke novije drajvere,skini proces explorer vidi da li imas nekih autoloading programa na startupu jerbo mozda imas viruse koje grizu ram,zatim overi temp procesora i maticne,vidi da li ti je ram na mestu etc...

nisi mozda nakrpio SP3 preko hotfixa na taj Win?

Edited by DaNte ?

infidel

Link to comment
Share on other sites

Znachi, imao sam SP3 jako je bio spor i sve...i imao sam problema ugradio sam da imam 1GB RAM-a ... matichna mi se neshto ne slazhe ni sa 1 proizvodjachem stoga sam imao problema sa restartovanjem i Blue screenom of Death , razlog je bio Psihycal Memorry Dump ... zatim sam vratio na 512mb RAM-a poshto jedino tako ce da radi komp. Sad sam installirao SP2 i fura totalno OK :) . od StartUpa jedino se nod32 pokrece i nishta vishe :/ , zvuchna kartica me isto jebavala neshto sad sam i nju sredio isto :) . i onda dodje red da install cs non steam kad ono djavola, kad izbacuje tako na desktop stalno :/ ...visual c++ je samo sa iggijevim v32 patchom :/ shta da uradim da bih sredio owo :/ ?Grafichka mi je FX5500 -256mb Rama i dobar mi je fps 99 ... procesor : AMD 2.8 Ghz isto dobro radi i matichna je VIA KTX800 valjda :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...