Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

C:\WINDOWS\system32\cmd.exe /c start "Counter Strike" /low "D:\Games\Counter Strike 1.6\hl.exe"

Samo promeni putanju, i posle navodnika mozes da kucas podesavanja koja hoces, tipa -noforcemaccel etc.

edit: Desni klik properties, pa u target delu prekopiras ovo.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Vlada beshe imao slichan problem u igraonici u Smederevu.

Mislim da ga je reshio novim drajverima za matichnu, lulz.

Par strana u nazad, pa pogledaj. Nisam 100% siguran, a i to nije neshto s chime treba da se igra, tako da probaj to ako amd optimajzer ne upalil.

Link to comment
Share on other sites

Pa i nije bash problem vise informacija :)

elem non-steam u pitanju, ban info mi treba.

dobio sam skoro neki ban jer sam zvao neke ljude sa publica na mix, kontao sam boli me kurac imam adsl ..menja se ip adresa , nema bana kad se restartuje konekcija...

... medjutim nije tako :)

Sta je to sto je on meni banovao , pa koji god nick ili ip da imam ja ne mogu da udjem na serv.

jel ima neki k. u setinfo ili nesto slicno?

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

nece :)

Bice da je neki BAN ID u pitanju , evo sad cheprkam po valve folderu ...

ako neko zna kako da se promeni ban id (a da nije reinstall cs ) nek slobodno kaze :)

E ne znam da li si mi ti pomogao ili ortakovi fajlovi , ali usao sam sad :D

Edited by sly*zomb1e

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Ako si dobio vremenski ban, onda je istekao.

Ako dobijesh dynban/kgbban/bann to je perma ban koji se ne vezuje za ip adresu nego ne znam za shta.

Ako dobijesh takav ban onda jedino na forumu da se zhalish pa ti mozhda skinu.

_swpow reshava problem kada je klient na nekoliko server kao banovan, u stvari nije. Time se otklanja to i mozhesh opet da udjesh na server.

Primer, recimo kada se konektujesh na server i dodju crtice do pola i onda tek izbaci obaveshtenje kako si banovan.

Ukoliko je server u listi offline i u konzoli pishe da je server banovan, onda si stvarno banovan i swpow ne skida taj ban.

Link to comment
Share on other sites

_swpow reshava problem kada je klient na nekoliko server kao banovan, u stvari nije. Time se otklanja to i mozhesh opet da udjesh na server.

Primer, recimo kada se konektujesh na server i dodju crtice do pola i onda tek izbaci obaveshtenje kako si banovan.

ovo je bilo u pitanju ,

los je trip da mi daju permban jer su ljudi hteli mix , pa im ja dao ip :)

Znam da raznorazni admini imaju trip,praznis mi server odvlacenjem ljudi na mix ili ..reklamiras svoj (cw serv...) , ali no dobro ... fala Wule i protO , swpow je resio problem

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

Cao svima, ako moze mala pomoc postajem ocajan. Sens mi se menja u Cs-u svaki put kad udjem u igru. Imam mouse fix skinut sa sk sajta, windows sam reinstalirao pre 2 nedelje. Steam i cs pre 5 dana. U target delu imam ovo -noforcemspeed -noforcemaccell -noforcemparms. Mis je MX500 kupljen jos pre jedno 8 godina ali nije toliko aktvivno koriscen i podesen je da radi na 500hz. Logitech drivere ne koristim jel mi dodaje acc( probao sam da skinem najnovije sam logitechovog sajta i dalje isto). Jednostavno ne znam sta da radim vise.

She has brought me here, to this moment of clarity,where time slows down

And I choose to look back to see my self , and in that act of seeing

I AM REBORN

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa Steam-om.Sve savrseno radi fps 100,lag extra itd. ali pojavi mi se problem kad npr. padne smoke ili kad izadje 5,6 likova mis mi jednostavno zabode(fps ne pada) ni levo ni desno nista samo stoji u mestu i posle par sec se otkoci.... ako neko moze da mi pomogne kako da odklonim ovaj kvar nek mi napise.

unapred hvala.

Edited by k0maR.-

E-FRAG.NET

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav rurovci...

Ne znam da li se nekome do sada desavalo ali imam 1 problem, imam Telekomov adsl 1M i povezana 2 PC-a na ruter i desava mi se u poslednje vreme da na jednom serveru ne mogu igrati sa oba PC-a u isto vreme jer laguje strasno.

Ima li neko ideju kako da resim problem?

Hvala

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se da je na taj paket upload 128 ako je tako nema onda shanse da igrash na 2 kompa.. jedino da stavish rate-ove 30 30 8000 :D

Inache imam i ja problem koji nemam pojma vishe kako da ga reshim :D

Fps mi stalno varira izmedju 30-90. Izlete mi 4-5 likova i poz :D Pokushavao sam da iskljuchim nebitne procese koji mi ne trebaju ali o5 nece.. stavljao sam priority low i o5 isto..

Konfiguracija:

Intel Pentium 4 CPU 3.00ghz

ATI Radeon x1650pro 512mb

1gb ram

SBC <3 eeVaN :*

Link to comment
Share on other sites

Chini mi se da je na taj paket upload 128 ako je tako nema onda shanse da igrash na 2 kompa.. jedino da stavish rate-ove 30 30 8000 :D

Inache imam i ja problem koji nemam pojma vishe kako da ga reshim :D

Fps mi stalno varira izmedju 30-90. Izlete mi 4-5 likova i poz :D Pokushavao sam da iskljuchim nebitne procese koji mi ne trebaju ali o5 nece.. stavljao sam priority low i o5 isto..

Konfiguracija:

Intel Pentium 4 CPU 3.00ghz

ATI Radeon x1650pro 512mb

1gb ram

Probao sam razne rate-ove da kuckam ali za dz, fora je u tome sto na nekim serverima radi ok a na nekima ne i to strasno iritira :(

A za tvoj prob ti ne mogu pomoci... sry ne znam da se bakcem oko toga...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...