Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

jajelu :D i kaze se tim ehom, posto te ja ubijam pomocu toga a ne sa njim u drustvu :D al dobro madjari i ne moraju da znaju hahah :*

al ozbiljno ne mogu da se skoncentrisem dok igram ako treba da pritiskam push to talk i da tajmiram kad niko nista ne prica da me ne bi flame :D, tnx gia tje da probam ali vec sam sredio jednom bez reinstala.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jajelu :D i kaze se tim ehom, posto te ja ubijam pomocu toga a ne sa njim u drustvu :D al dobro madjari i ne moraju da znaju hahah :*

al ozbiljno ne mogu da se skoncentrisem dok igram ako treba da pritiskam push to talk i da tajmiram kad niko nista ne prica da me ne bi flame :D, tnx gia tje da probam ali vec sam sredio jednom bez reinstala.

Faking tO? O.o.. imaj i ja taj problem brate... ne znam ga resiti..... Ja sam ti na Pushu vec duze vreme :D

Link to comment
Share on other sites

vazi sto nikako, malo sam proguglao i nasao, evo pa ako nekom takodje zatreba, mora se reg nazalost :( http://www.style-productions.net/?page=read_guide&id=52

par stvarcica sta radi:

Remove footstep sounds

Description: Removes the footsteps sounds

Remove smoke

Description: Removes the smoke from smoke grenades.

Remove CT & T win sounds

Description: Removes “Counter-Terrorist Wins!” & “Terrorist Wins” at the end of rounds.

HLTV Borders

Description: Removes the HTLV Borders.

Edited by pilauda
Link to comment
Share on other sites

ja furam 1800 dpi na adderu, a namestim uz pomoc windows sensa...sensa u razer drajverima i to....ne znam zasto drzim 1800 dpi jednostavno tako od pocetka mozda je i bolje :)

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

aj jos jedno pitanje za experte, jel bolje drzati veci dpi a manji sens, ili manji dpi a veci sens?

Pa teoretski je bolje vetji dpi manji sens jer je osetljivost vetja.

Al to za cs i nije toliko bitno, plus u mnogome zavisi od toga dal inache igrash na malom ili velikom sensu.

Tipa ako si navikao na sens 2 na 800 dpi, na 1800 i 1 kad stavish opet tje ti biti brzhe nego shto si navikao.

Link to comment
Share on other sites

ljudi sta se ovo desava, na jedno desetak servera pokusavam da udjem i na svakom pise isto:

Kicked :"Banovan si na ovom serveru."

jel se desava nekom slicno, znaci 212 i 217 ip adrese uglavnom, nece ni na jednu, cak na nekim serverima nisam ni usao nikao a pise kao banovan si

Link to comment
Share on other sites

Ljudi stvarno ima dosta strana i mrzi me da trazim imam jedan problem oko non steama steam mi radi extra dok non steam kad upalim New Game necu ni da pokusavam da udjem na neki net serv znaci kad napravim new game krecem se ko da imam speedhack sve je brze mnogo i zanima me da li neko ima resenje na moj problem...

kobriceeee 1/4 plssss

Link to comment
Share on other sites

Molim nekog iskusnog kantera da mi pomogne oko sledeceg

Zelim da sa drustvom napravim server,ali ne znam kako to da izvedem.

Imam 2048/192 kod Telekoma, uglavnom NetSpeedTest mi pokazuje upload od 130kb/s,da li je to dovoljno za mene da budem server?Inace imam i opciju ADSLSpeedUp pa bi mi to donelo 256kb uploada..

E sad sto se tice mog problema, mislio sam da prikljucim 2 kompjutera na moj ADSL router (imam HG520s sa 4 LAN prikljucka) pa da na jednom napravim dedicated server a da na drugom igram.Da li bi mi to

mnogo usporilo performanse? Da li je dedicated server bolji od obicnog servera koji moze da se kreira i igra istovremeno?

Malo sam googleovao i video sam da treba da se izvede neko port forwardovanje,to sam pokusavao da uradim kada sam namestao uTorrent ali mi nije uspelo zato sto mi onda veza jednostavno ne radi,

ne znam da li je do adrese DNS servera ili cega vec,ali uglavnom nisam uspeo to da izvedem.I jos me zanima,kada bih uspeo da namestim dedicated server da li bi bilo dovoljno da svojim drugovima

dam svoju IP adresu pa da se oni povezu preko komande ipconnect ***.***.***.***:***** u konzoli ili je potrebno jos nesto da se uradi?

I druga stvar da li CS Source u odnosu na 1.6 zahteva brzu internet konekciju za igranje?

Unapred zahvalan!

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

Pa kontam jedno pola giga. ^_^

Stvarno ne znam, ali 130 kilobajta bi mozhda i mogao da dignesh server koji bi umirao i ping bi bio zajeban, al definitivno ne bi mogao da igrash.

Pa jbg,jedan ortak je pre par dana digao obican server sao 300kb nije se nesto zalio [8)]

Ronaldinho - - Henry - - Krkic - - Giovanni - - Eto'o - - Messi

Link to comment
Share on other sites

Barsele, 300kb > 130kb.

Bato, ako si zakupio server, trazhi od onog kod koga si zakupio da ti ubaci preko ftpa ili da ti da sam da ubacish. Ima to sigurno.

Ili na fpsbanana.com pronadji. Sve shto je ikada napravljeno vezano za cs je tamo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...