Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

zdravo :)

imam ja jedno pitanje :)

elem, uzeo sam CW server (non-steam) kod kgb-hostinga (malo reklame.yeah) i sad cepam po neki cw sa starim lan drugarima u ekipi i problem je sto... matori smo i malo smo zaboravili da pucamo ,ali i dalje lepo chuvamo,pa oshurimo sve neke "mlade" ekipe koje navata ortak na publicima ,razmeni msn-ove i eto njih.... i onda u chemu je problem

"gasite chiteve (mada neki kazu i "chitevi") , a mamu vam jebem botovi i sl." i mene to uzasno smara , jer ...sramota me je sto sa svojih 25god igram cs , a kamoli jos neke aim botove da palim... , mene to uzasno smara , to chit prozivanje i onda mi se posle ni ne igra..

dakle moje pitanje (znam da je najbolji odgovor "uzmite STEAM i C-D" ) : da li mogu da stavim neku zastitu (nalik C-D) koja ce izbacivati sve koji chit, tj. onaj koji nema instaliranu to zastitu kod sebe i pokrenutu pre CW-a , ne moze da udje .. guglao sam nesto nasao neki sxe inject i sl. ali... blah.

ima li nekog resenja? (non steam je u pitanju,jos jednom da napomenem)

Edited by sly*zomb1e

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Svi ti anticheat programi su sranje, ubaguju server maksimalno i opet nista ne pomazu oko cheata, jer postoje hackovi koji ih zaobilaze. Dva takva koja znam su sXe-injected i Cheating Death. Mozes da izguglas foru kako da ubacis to na tvoj server, ali ti toplo preporucujem da to ne radis. Znaci ili uzmi steam server, a ako nisi u mogucnosti onda makar nadji neke normalne ljude vs kojih ces igrati pcw.

2j0fiuw.gif
Link to comment
Share on other sites

E ovako jutros ulazium na steam, i kad bum pise da mi acc banovan zbog cheat-a, a sto je najgore slabo sam igrao samo dm, ali nikad cheat nisam imao na kompu a ne igrao sa njim ... Jel nekom bilo nesto slicno?

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

kolko znam da sa vac-a nema unban. tako da ne znam koliko bi ti pomoglo da se zalis njima.

ja nesto ne mislim da je to tako :D mozda mu je ip samo banovan....

pre ce biti da kad ga banuje sa tog servera ne moze da se vrati vise...

jer zamisli ja napravim svoj stim server pozovem vas 20 polupam vam banove i kao jebite se ne mozete da igrate nigde vise ...

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

sad opet nece da se otvori "find server" i ovo ne pomaze...zasto,ZASTO je cs ovoliko bagovit,jebem ti sunce...

ja imam v21 i evo kako ja to resavam:

znaci u CS-u sam i nemam Server List , izadjem iz kantera i upalim taskmenager a tamo nekako OSTANE HL.exe ukinem njega , upalim opet cs i eto liste servera. Chesto mi se desava,ali svaki put kad uradim ovo,uspe mi.

Pink_Floyd_The_Wall_Avatar_by_Irakli_Jan

Link to comment
Share on other sites

pa dobro ko moze onda da ti da vac ban ?!

vac program? skripta ili sta god, sigurno nece dati nekoj deci admina za 500din mesecno da banuju cheatere :D

Edited by eyel^

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Da, ali sto sam ja banovan nikad ali nikad cheat na kompijuteru nisam imao a ne da sam igrao, sa cheatom, i samo jedno jutro sam ustao i tup ban ...

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

pa probaj da im posaljes mail, reci eyel te poslao :D

al fazon politika im je da ne pregovaraju sa "cheaterima" ^_^

Ma poslao, rekli su sto i ti :)

Moracu onda novi steam

Edited by SUBE

There are no miracles, there is no such thing as fate. Nothing is meant to be.

Link to comment
Share on other sites

Aj ljudi ako zna neko da pomogne....

1.kupio sam steam pre jedno 3-4 meseca i relativno skoro poceo je da baguje.. Problem je u tome sto kad pokusam da se logujem kaze mi da mi je Acc disabled? :S Oke,uzmem ja novi steam i opet nakon mesec dana ista prica... Da li je do mog kompa problem da reinstaliram windows?

Isto tako me zanima sledece, skinuo sam protokol 48 i verziju 36.... Instalirao i nece da mi cita demo-e , kaze da mi treba protokol 48... :S Tnx unpared.. Pozdrav.

Link to comment
Share on other sites

Kako da sredim teamspeak pa da nemam eho. Posle formata mi se to pojavilo, ja cackao po opcijama i sredilo se.

Al posle koriscenja msn razgovora, na ts mi se vratio eho i sad ne mogu da podesim.

sta da radim f1 f1 f1 f1

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Kako da sredim teamspeak pa da nemam eho. Posle formata mi se to pojavilo, ja cackao po opcijama i sredilo se.

Al posle koriscenja msn razgovora, na ts mi se vratio eho i sad ne mogu da podesim.

sta da radim f1 f1 f1 f1

Jesi li probao da reinstaliras TS? Ako to nece onda ti je u Sound Effec namesteno na eho... Imas sound effec u control panel.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...