Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

Jel ima razlike CS na Visti ili Xp-u, i sta je bolje eventualno?

igrao ja na visti, i posle fazon 3-4 meseca koriscenja fps mi padao jako i cs mi bio nestabilan. vratio na xp i sve savrseno.

2gb ram

p5k

8800gt

i e2180 na 2ghz.

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pazi ti ove konfiguracije i pominju cs 100fps kao ej radi mi, pa jel ste vi svesni od kada je igra...to mora da leti na svakoj kanti skoro...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

pazi ti ove konfiguracije i pominju cs 100fps kao ej radi mi, pa jel ste vi svesni od kada je igra...to mora da leti na svakoj kanti skoro...

ova konfiguracija je od avgusta i placena je 500 eura (uz hd, napajanje, kuciste) tako da ne kapiram zasto je ovaj komp toliko dobar, posebno sto je zakinuto na procesoru i ramu.a kad vidim likovi kace kompove od po 1500 eura sa po 2 graf karte itd.

Edited by eyel^

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa fpsom. Znaci kad sam u igri fps100 kad je ono pucnjava massa pada fps ispod 30... Znaci sveze instaliran windwos. Nema virusa nema anit virus program. Procitao sam sve ovde i nisam uspeo da nadjem resenje tako da ako neko mozda zna u cemu je problem nek se javi :)

Hvala unapred!

By vojin.b2e

Evo i konfiguracije:

cpu: AMD sempron ***box

Motherboard: ASUS A7N8X AMD NForce2-S DDR 8X D5. 1 A133

Graphics: ASUS A9250/T/128 MB ATI Radeon 9250

Memory: PQI 768MB DDR PC400

Hard drive: WD Caviar 80GB/WD800BB, 7200rpm, 2MB 8.9ms

Edited by -KrLe-

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

@eyel zato sto pricamo o cs-u ne o gta4, crysis itd...

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Imam problem sa fpsom. Znaci kad sam u igri fps100 kad je ono pucnjava massa pada fps ispod 30... Znaci sveze instaliran windwos. Nema virusa nema anit virus program. Procitao sam sve ovde i nisam uspeo da nadjem resenje tako da ako neko mozda zna u cemu je problem nek se javi :)

Hvala unapred!

By vojin.b2e

Evo i konfiguracije:

cpu: AMD sempron ***box

Motherboard: ASUS A7N8X AMD NForce2-S DDR 8X D5. 1 A133

Graphics: ASUS A9250/T/128 MB ATI Radeon 9250

Memory: PQI 768MB DDR PC400

Hard drive: WD Caviar 80GB/WD800BB, 7200rpm, 2MB 8.9ms

mislim da je graficka

Link to comment
Share on other sites

^ ma dovoljna mu graficka da moze da ima fps od 80 do 99. Ja imam geforce4 pa mi fps ne pada ispod 50 na pub serverima a na cw ispod 75-80 ne pada. Counter je kolko ja znam procesorska igra. Tako da uz dobar procesor i barem 512 ram memorije ne bi trebalo da bude problema : /. Njemu fps pada do 20 znaci ili mu nesto trosi resurse u pozadini, neki virus ili neka aplikacija ili je do procesora nesto : /. Pojma nemam sta. Taj counter stara igrica a i dalje ljudima pravi probleme :D

KrLe @ SK-Gaming

PLESEM PO TERENU !!!

Link to comment
Share on other sites

mislim da je graficka

ma ne bre, donosili su ljudi neku babarogu od graficke 3x jaca od moje, ali ni to nije pomoglo...ocekujem sutra jednog programera koji je pomagao u org. za BGC da vidi da li on moze da mi pomogne, ako on ne zna znaci galant mogu samo da se savijem i da ispusim jednu kobaju! :D p.s. hvala drugari sto se cimate oko ovog mog problema <3

Link to comment
Share on other sites

ako ti pada fps povremeno kada je opterecen komp ili "secka" mogoa bi da usisas prasinu sa kulera na procesoru i da proveris termalnu pastu,kao i u biosu temp procesora :)

e vidis to vec nisam uradio...prasine ima mlogo, al ae da ne cackam nista dok mi ovaj baja sutra ne dodje, ipak cu mu spomenuti tvoj predlog ;) mislim da je problem resen...u pitanju je procesor koji mi radi na jebenih 944mhz ocigledno za podsmejevanje jos jednom hvala svima poz... ;)

Edited by vojin.b2e
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...