Jump to content

IMATE "CS PROBLEM"?


LInn

Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Imam problem sa steamom..Komp mi nije nesto jak,pa sa vremena na vreme fps padne na 60,70...E sad tu je fora sto u nonsteamu kad padne fps igrica samo malo zasecka i nista ne bude,dok u steamu ako sam se na primer kretao u desno,igrica nastavi malo da vuce u desno,i onda kao normalno dok opet ne padne fps...Ako neko zna kako ovo da namestim...hvala

Link to comment
Share on other sites

Igram na rezoluciji 800x600,a driveri su mi namesteni...ne znam sta moze da bude

konf kompa AMD sempron 2800+,768 ram,ati radeon 9600 pro..jeste slabo ali kazem nonsteam radi skoro normalno :D,dok steam pravi problem,probao sam da stavim fps_max na default 72,i onda se kao manje smanji problem,ali i dalje postoji,stvarno ne znam sta je u pitanju...:S

Link to comment
Share on other sites

Igram na rezoluciji 800x600,a driveri su mi namesteni...ne znam sta moze da bude

konf kompa AMD sempron 2800+,768 ram,ati radeon 9600 pro..jeste slabo ali kazem nonsteam radi skoro normalno :D,dok steam pravi problem,probao sam da stavim fps_max na default 72,i onda se kao manje smanji problem,ali i dalje postoji,stvarno ne znam sta je u pitanju...:S

ctrl+alt+delete pa stavi hl.exe i steam.exe na LOW priority

[PLAYGROUND] pretor

Link to comment
Share on other sites

Konf. kompa : AMD Athlon Dual core 2.2GHz 2GB DDR2 GeForce 8500GT!!

ADSL : 2mb/128kbps

Problem:1.Odjednom fps spadne na <20 i tako traje malo vise od 5sec....i vrati se u normalu?

2.Lag na nekim serverima 150+ dok drug sa 512/64 fura 40-60lag isto adsl sve isto

3. Sta sve da kucam za prokleti lag?

4. I jebem mamu adslu sa 128 treba mu 3 4 sec da otvori google.com,ping ka googlu je dobar oko 70-80 :S

na speed testu ping 360 :S

Ae pomazite ko sta zna,da reshim ovo sranje mucim se najmanje 2 meseca....

inace mislio sam da promenim modem od adsla

debili traze 2k :S nisu normalni......

Link to comment
Share on other sites

1.neki proces (virus ili upaljen program) ti gusi najverovatnije, mada ima i ona fora za AMD CPU-e, sad ce neko pametniji da ti kaze.

2 i 3.nije lag nego ping, za to podesi rate-ove (imas detaljno u jednoj od sticky tema)

4.speed test je govno, a naravno da ce ti biti los ping prema inostranstvu, sto veca daljina, veci ping.

Meni je sa 1mb/128kb ping na kgb-u ~40, tako da bi i ti trebalo da imas priblizan...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...