Jump to content

Nova NWN2 expanzija


G!!!

Recommended Posts

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Trebalo bi da ne, makar za igranje SoZ kampanje. Mada očekujte bagove, ko i uvek. Ja ne planiram da počinjem dok ne izađe neki patch.

http://thepiratebay.org/torrent/4520863/Neverwinter.Nights.2.Storm.of.Zehir-ViTALiTY

Može da se napravi english-only varijanta na jedan DVD, ima uputstvo na FileForums.

Link to comment
Share on other sites

Iskopao sam ja serial, baci cu sutra kad dodjem za komp taj. Inace, bas rekoh Vuduu, moze da se levluje samo jedan LVL, a ne kao u proslom nastavku 8. Cisto da znate, mada to mozda nekom nije vazno. Inace, ja sam startovao igru sa kompa bez problema, nikakav deamon tools.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

ae ljudi da vam se ne bi napooshio tukija recite ovom shto je uploadovao na pirata da pusti malo semenje! [:D]

edit: nashao sam torrent koji obecava!

http://www.mininova.org/get/2026530

Edited by twisted system

Granice mogućeg možemo odrediti samo onda, ako ih pređemo odlaskom u nemoguće.

76561198022439373.png

Link to comment
Share on other sites

Takođe, pročitao sam da instalacija SoZ-a sjebava voiceovere u Mask of the Betrayeru, ako ste ga prethodno imali instaliranog. Tačnije, briše fajl VO_XP1.zip čime se gube voiceoveri u MoTB, a dijalozi zbog toga idu u "fast forward".

Zato ako hoćete da igrate i MoTB posle instalacije SoZ, bekapujte VO_XP1.zip, pa posle instaliranja SoZ-a, vratite ga u folder igre.

Link to comment
Share on other sites

Nisam puno odmakao, već su smorili sa nekom španska serija pričom i gomilom sličnih a nepamtljivih imena, al generalno atmosfera nije loša a muzika je fenomenalna. Takođe, nova mogućnost da bilo koji party member učestvuje u dijalogu sa NPC-ovima je odlična, napokon više neću plaćati penale što budžim intimidiate umesto diplomacy a ovamo mi pola partija ima veliki sweet talk.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...