Jump to content

iPhone 3g


zEki

Recommended Posts

Hahaha boom... the most popular fucking shit...

elem, prosle godine kad je izbacen iphone isto su govorili kako nece moci da se kupi bez ugovora odnosno at&t plana. Pa su onda rekli ipak mozete da kupite iphone bez ugovora, pa je onda prodaja skocila na 200% i onda su imali manjak iphone(pricam situaciju za NY), e a onda su resili da limitiraju da mozes da kupis 2 telefona po danu, a onda da mozes 2 da uzmes ali samo sa karticom.

Aj da vidimo sad za ovaj 3g koji fazon ce da bude... black market ftw

U svakom slucaju vreme ce pokazati...

BTw ste videli Steve Jobs na WWDC '08, covek je smrsao da nije bolestan ??? Znam da je imao neki tumor ali da su mu odstranili ali ranijih godina je mnogo bolje izgledao...

V

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da, imao je valjda rak pankreasa ili tako nešto pre 3-4 godine... možda opet ima zdravstvenih problema pa to kriju. Kad se saznalo za rak akcije apple-a su bile pale valjda nekih 10ak posto

zEky jesi ti u NYC? Ja dolazim tamo avgusta, do tad ćeš valjda da saznaš gde će moći da se kupi iPhone bez ugovora, pa da me uputiš u black market :)

Edited by trooper
Link to comment
Share on other sites

Da, imao je valjda rak pankreasa ili tako nešto pre 3-4 godine... možda opet ima zdravstvenih problema pa to kriju. Kad se saznalo za rak akcije apple-a su bile pale valjda nekih 10ak posto

zEky jesi ti u NYC? Ja dolazim tamo avgusta, do tad ćeš valjda da saznaš gde će moći da se kupi iPhone bez ugovora, pa da me uputiš u black market :)

Nisam u NY u BG-u sam, ali planiram da idem pocetkom avgusta. Telefon izlazi 11 jula, kada bude izasao dobicu full info od druga koji vec sada radi na tome da sazna da li ce biti nekih promena...

keep in touch

V

Link to comment
Share on other sites

BTw ste videli Steve Jobs na WWDC '08, covek je smrsao da nije bolestan ???

To i ja izvalih ali rek'o mozhda sam se nesto istripovao ... bash se prepolovio. A ovaj novi iphone deluje ok, posebno zbog cene, mada ce onda opet da ispadne iz kruga "fensi" uredjaja pa cemo da vidimo sta ce drugo da nabave nashi fenseri ;)

Link to comment
Share on other sites

Peticije: Hocemo iPhone 3G i u Srbiji

To: Telenor d.o.o., Vip mobile d.o.o., Mobilna telefonija Srbije - Telekom Srbija a.d

Mole se operateri mobilne telefonije koji posluju na teritoriji Republike Srbije (MT:S, Telenor i VIP) da otpocnu pregovore sa Apple Inc. kako bi iPhone zvanicnim kanalima stigao i u Srbiju.

Smatramo da Srbija ne treba da zaostaje za zemljama u regionu i da je nase trziste dovoljno jako da opravda Vase angazovanje po ovom pitanju.

Sincerely,

The Undersigned

Contact Info

Website: http://www.petitiononline.com/iph3grs/pe...

Oni koje zanima iPhone, Apple ili mobilne tehnologije uopšte, mogli su pre par dana da budu svedoci pomalo smešne situacije, gde je na WWDC 2008 konferenciji, koju organizuje Apple, najavljeno da će se novi 3G iPhone prodavati u 70 zemalja, međutim, iako su se na toj listi našle zemlje poput Centralno-afričke Republike, Madagaskara, Gvineje Bisao, Kneževine Lihtenštajn, Paragvaja...Srbije, naravno, nema.

Da li se radi o intertnosti naših operatera ili Appleovom mišljenju da ovo ne bi bilo dobro tržište za njihovu robu, ostaje da vidimo.

U međuvremenu svi oni koji žele da pomognu da se stvari pokrenu iz mesta, konkretno, da se motivišu neki od naša 3 operatera da stupe u kontakt sa Appleom i zatraže saradnju, mogu da potpišu on-line peticiju i svojim glasom pokažu da je Srbija interesantnije tržište od dobrog dela zemalja u kojima Apple planira da omogući prodaju iPhonea.

Ovo nije peticija namenjena samo onima koji se vide kao budući vlasnici iPhonea. Ovo je peticija koju treba da potpiše svaki korisnik mobilnog telefona u ovoj zemlji kome je dosadilo da njegova zemlja ima najsporiji, a najskuplji internet u regionu, najskuplje impulse, a najmanji broj besplatnih minuta i sl.

Želimo da idemo u korak sa svetom...ili barem u korak sa regionom.

VAZNO TREBA SE OSTAVI IME I PREZIME, MAIL, KOMENTAR .

JAVI OSTALIMA DA NAM SE PRIDRUZE.

DO SADA JE PRIKUPLJENO 373 POTPISA,

http://www.petitiononline.com/mod_perl/signed.cgi?iph3grs

Link to comment
Share on other sites

A ovaj novi iphone deluje ok, posebno zbog cene, mada ce onda opet da ispadne iz kruga "fensi" uredjaja pa cemo da vidimo sta ce drugo da nabave nashi fenseri ;)

mislim da je njihov favorit xperia x1..bice skup i veliki..i dobar da se stavi na sto..

na stranu sto je ludilo telefon:) mada treba videti reakciju soniera jer ne mogu sad ni oni da grunu cenu od 600e kad za 3-4x manje pare mozes kupiti ovaj iphone3g koji ima maltene slicnu specifikaciju, sem jacine kamere i par sitnica

p.s.kad si vec pomenuo strahovito je koliko ljudi u srbiji u ovom trenutku ima iphone..ko na pijaci da se prodaje..ne smem ni da pomislim sta ce biti kad dodje 3g

Edited by GibanicA
Link to comment
Share on other sites

WM ima na sebi bljak..

koja nub rečenica

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

a sviđanje baziraša na tome što ne voliš MS, što je debilno. Isprobao sam jedno 20 telefona sa WM, to je mnogo bolje nego Symbian, neuporedivo

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Po toj tvojoj logici, onda je Linux sranje, jer Windows za desktop konfiguracije drži 90% tržišta. Hvala što si priznao da držiš govnjiv OS gajbi [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

teško će bili ko to kod nas da ti potvrdi, mada ja cenim da će biti i više kakvi su klepači za sve WM uređaje..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...