Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

+ 1 sa skandinavske @ leshkov zivotni poziv ;)

shta cesh bolje od struchnog usavrasavanja u Shvedskoj? skoro svaka riba im je dobra, SVE piju dok ne znaju gde se nalaze, a i dok znaju, bole ih chkepi :)))

[roflmao]

Btw..igra buraz na Vimbldonu i sakuje...nerviram se mnogo...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Toliko sam sludjen od ovih ispita da sam danas izashao da pokupim neke stvari koje su mi ostale kod sestre i da obavim neshto usput... Vratio sam se samo sa kljuchevima od stana i mobom ffs... SVE SAM JEBENO ZABORAVIO :*(

Brain off...

Idem da pogledam Carlito's Way i da pokusham ovu noc da predjem josh nekih 20-ak pitanja barem i sutra mi se jebeno jebe ako prodjem ili ne! FU FMK!

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

^uf,al mi se jedu sad... :(

@thread nesto sam se unervozio oko celog ovog prijemnog...ali ne zbog FDU-a,nego zbog alternative...probacu na filoloski da upadnem na budzet na bilo koji jezik(osim albanskog)...zaista mi je nebitno...

ako ima nekgo da studira tamo,bilo bi lepo kad bi mi rekao koji smer je najmanje trazen i ti fazoni :)))

teo sam ja upishem prosle godine to, cak sam i na pripreme isao al se smorio.

kolko se secam prosle godine holandski je bilo lako upisati kao i skandinavski jezici. ako imas neko pitanje napishi mi pa da pitam ortakinju ona je na albanskom :P

I see by your outfit, that you are a cowboy.

Link to comment
Share on other sites

pa mi nemamo onil prodavnicu ali cenim da ima :D ja sam kupio bermude onil u siti pasazu (valjda se tako zove onaj trzni centar koj je odma do kneza :D ) poslednji sprat :D

ladno sam otisao do ortaka da gledamo fudbal i kao ulazim kod njega sedam i kazem ajde prebaci fudbal i on kao ajde pocelo jbt i kad ono nema fudbala danas :D haahahhahah :D dva mentola

btw lesko pitaj sejn ona je valjda na filoloskom :D

Edited by Kal1mero

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

evo zavrsih strebanje za danas \o/.

uradio sam neka 2 testa od proslih godina,i oba sam "polozio" \o/ \o/ \o/

sutra jos usavrsavam sve :))

@filoloski razmisljao sam i ja o skandinavskim jezicima,ali sam cuo da je poslednjih par godina velika navala,tj konkurencija je ogromna,tako da bih sa spremanjem koje ja planiram,veoma tesko usao...Meni keva prica da idem na albanski,ali to mi zaista ne dolazi u obzir...Holandski tesko da bih mogao,jer mi je nemacki ogavan,a ovaj mu je slican...nesto se razmisljam oko ceskog,poljskog,rumunskog,madjarskog...to mi je trenutno nekako najblize...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Lesko, meni je shveca na skandinavskim, primaju samo 10 na budzet, kad je ona upisivala prijavilo ih se 40, i nije usla na budzet, vec na samofinansiranje, i jezici su vishe nego teshki (bila je djak generacije u prvoj gimnaziji, tako da moze da sedne i da nauchi)

ko napravi bilo koji penal na temu sestre, keva+sestra/e mu se jebu sa kojotom :)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

teo sam ja upishem prosle godine to, cak sam i na pripreme isao al se smorio.

kolko se secam prosle godine holandski je bilo lako upisati kao i skandinavski jezici. ako imas neko pitanje napishi mi pa da pitam ortakinju ona je na albanskom :P

brate, jos kad nauci growl, skupo ce se prodati

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

brate moj ortak se prijavio prosle godine na madjarski.I fazon izaslo je njih 5,a trojica ulaze na budzet,i on je imao 48 bodova,i bio je treci,ali zakonski za budzet moras da imas 51 bodova,i onda je izduvao,hahahahahha :)))))))))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto nisam isao na Police, svi su se neckali nesto...

Veceras bio na basketu, na zvezdinim terenima, dobili smo neke nashe ljute rivale i to je kul. :)

Posle banuo kod medolinke na kraj "smene", al me izbaronisala na brzaka i otisla odma "kuci". lol ta deca

Sa cu da spavam, sutra bi mogao neke stvari konacno da krenem da radim...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

vozila sam bajs 40 minuta i smorila sam se :D a ne smem da odem daleko jer se plasim da ce mi neko pokvariti lift dok nisam tu, pa necu moci da se vratim :D

vruce je mnogo, kad da se vozim onda? u 3am???

i bole me kolena... jel ima to veze sa visinom sedista/pedala? :)

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...

Bio na polisu...dobro je bilo, samo mnogo vruce...

Sad treba krenuti na posao...:(

Jos jedan vrlo vruc dan u najavi...:(

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

zgovnao sam pluca na policeu, od sinoc se rokam pumpicom i iskasljavam prasinu, jebem ti usce. koncert do jaja, samo je masa bila podgrejana, svi nikakvi, nesto se kao klate i gledaju svakoga ko se dere, tapse, igra i uziva. sledeci koncert u fan pit.

ofkors, spavao sam samo 4 sata, kako cu danasnji dan izdrzati, bog sveti zna...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sjeb'o mi se net nesto, ne radi govedo :\

inace juce bio kod zubara, sredio mi 4-ku, ali je izgleda tokom opravke pomerio malo 5-cu, tako da sam sinoc od 8-02 jebao kevu svemu oko sebe od bolova...

na kraju sam kao poslednji majmun pribegao narodnoj medicini, i rekla/kazala metodama, da bi zavrsio sa cesnjem belog luka u ldesnom uvetu.

jebati ga, koliko god da zvuci (a bogami i izgleda) smesno, prosla me kljova i uspeo sam da se komiram...

sad blejim na poslu, i planiram put do telekoma, da vidim WTF mi je sa netom.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

bla bla bla... i bole me kolena ...bla bla bla

Suvise lak penal, prosto me sramora [:)]

Inace pao cist pwnd od caleta jutros, juce mi kao rekao e sutra aj samnom treba da mi pomognes ustajanje u 7.00 i ja ustanem u 7.00 i on u fazonu e promena plana mogu i sam... i ja kao lol ? Al ajde sada bar mogu da hejtujem po ruru od jutra.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...