Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Razbicu jebeni telefon! Probudio me alarm na istom u 8 sati koji nisam ni namestio da zvoni i nije hteo da prestane da zvoni dok nisam izvadio bateriju i malo pre kad sam ustao, vratim lepo bateriju i on nastavi da zvoni! WTF? Josh 2 puta sam ga gasio i palio da bi alarm prestao.;\

Eh da, i ja sam juche saznao shta sam uradio na maturskom. Za odbranu maturskog sam dobio 5, za prevod iz engleskog 5 i na sastav iz srpskog 4...pisace mi u svedochanstvu da sam odlichan! \o/ :)))

.

Link to comment
Share on other sites

Неонски град са својим ванземаљским житељима...

\o/

МОГУЋЕ ДА ЈЕ УБИЦА НАЈАВИО МАСАКР У ТОКИЈУ

ТОКИО – Изгледа да је починилац јучерашњег масакра у Токију, у којем је убијено седам, а повређено 10 људи, унапред најавио своју намеру на порталу мобилне телефоније, известили су данас медији.

Јапанска полиција истражује поруке које су постављене уочи јучерашњег покоља, који је починио Такахиро Като (25), када је најпре возилом улетео у масу људи у пешачкој зони у токијском кварту Акихабара, прегазивши троје њих, а потом напао ножем пролазнике, насумично убадајући свакога кога је могао да дохвати.

Пре него што га је полиција савладила, Като је успео да избоде укупно 17 људи оба пола, узраста од 19 до 74 године, од којих је седморо преминуло.

Нервно растројени убица рекао је полицији да је „уморан од живота”.

Прва порука која је у недељу ујутро постављена на сајту гласи: „Убићу људе у Акихабари, сударићу се и, ако возило постане неупотребљиво, употребићу нож”, пренела је агенција ДПА.

„Време је. Полазим”, „Управо сам стигао у Акихабару”, „Данас је рај за пешаке, зар не?”, неке су од порука које су потом објављене.

Последња порука гласи „Време је” и постављена је 20 минута пре почетка масакра.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

kako mi se danas niiiiiiista neee raaaadi. glava mi je na nekom totalno drugom, meni nepoznatom, mestu. samo bih sedeo na terasi i uzivao u mirisima lipa ispred zgrade

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

idem na terasu, sednem, 2 kila tresanja, koka kola, i da pisem seminarski iz geografije ^^ ima nesto dobro u svemu tome :))

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

Ima :))

Smrsaces 3 kile kad zavrsis tresnje-kokakola tretman :)

Jos na poslu usao sam u berserk ne ide mi se kuci ocu d'umrem okruzen kablovima i bucnim ventilacionim deviceovima.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

skinuo sam neke albume, sad preslushavam. uzhivam u muzici, uz kolache sa vishnjama i sok od jagoda. samo josh da burazer ne gleda ovaj smarachki tenis, da mogu potpuno da se opustim :[

kako mi se danas niiiiiiista neee raaaadi. glava mi je na nekom totalno drugom, meni nepoznatom, mestu. samo bih sedeo na terasi i uzivao u mirisima lipa ispred zgrade

then sit back and relax amigo. posao mozhe da cheka, zhivot ne! :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...