Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A ja budan. Bio sam umoran i legao u 20:45. Onda sam kao nesto spavao. U svakom slucaju ustao sam u 01:00. 4 sata sam ja spavao. Ludilo. I sad bih da spavam ali ne znam da li cu moci da zaspim. Ovo mi se nije desilo ne pamtim.

De si Exy.

Idem sa se ishishtim.

Znam isto to smara mog caleta i smaralo je pokojnog dedu :(

Legnu malo posle dnevnika, pa ustano oko 1 da pisaju i pojedu malo moce iz frizidera.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znam isto to smara mog caleta i smaralo je pokojnog dedu :(

Legnu malo posle dnevnika, pa ustano oko 1 da pisaju i pojedu malo moce iz frizidera.

[roflmao]

Jutar dobar svima...petak-metak...

Juce bio lud dan...Odgledao Hulka, posle sedeli do kasno na Obilicevom vencu...ocijukao sa nekom ribicom, kojoj je 10 minuta kasnije dosao decko :((((

I tako, danas ce biti malo mirnije, bar se nadam...

@Statore, uvek kukas....:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro, radni narode. petak, brate. poceo mi je bas direktorski, telefonirao sam sa sto zemalja od jutros...imam zilion i jednu akciju za vikend, moracu da biram, ne mogu da budem na sto mesta istovremeno. raspascu se, opet nema spavanja :((

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

bro jutro

ihihi pocinje implementacija ISO standarda kod mene... na svu ovu frku lol :)

anyway prineo sam zrtvu u cast koletovog rodjusa, kroasan se dugo koprcao i migoljio ali je ipak moja cheljust presudila nemilosrdno i precizno :)) sladja mi je tapshala za perfomans i obecala mi da ce me zvati za svoj rodjus da zabavljam goste

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ihihi pocinje implementacija ISO standarda kod mene... na svu ovu frku lol :)

gadjash na demingovu nagradu matori, svaka chast:))

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ihihi pocinje implementacija ISO standarda kod mene... na svu ovu frku lol :)

Koje je to mlatjenje slame :)) Najveca frka je da prvo sve procitas lepo i provalish sta sve pishe tamo u onim papirima, posle sve ide lakshe :) I onda jedno dve nedelje sastanaka od po 8 sati, i bicete spremni ;)

Link to comment
Share on other sites

@iso

hehe pa jes mozda mlacenje slame, ali mozemo mnogo vise da izgubimo neuvodjenjem nego sto dobijemo uvodjenjem :)

a i sada polako svi nashi kupci uvode ISO sto znaci da moramo i mi kako bi smo im bili dobavljachi... a i realno treba nam malo osvezenja u organizaciji [:D] aka matorom zabranjeno konzumiranje piva sa radnicima na poslu, nema vishe njegovih ortaka sa bilijara i tome slicno :)) mada seva nejmu paja chovek sad u penziji, gazduje ;)

e da pozdravlja vas sladja [:D]

e da kakvo savijanje sinoc na 18. rordjendanu :)))

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Opet me devojchica probudila... Posle petog prekidanja veze dok se nisam dokopao kucnog telefona da je pozovem imao sam blagu zelju da je zadavim! :) Medjutim sad mi je drago shto me je probudila poshto bih spavao do 2 sigurno da nije... Sad cu neshto da zderem, pa da pogledam neki film/Naruta pa cu do teretane... Vecheras kod druga na tortu/chenje povodom rodjendana. \o/

.

Link to comment
Share on other sites

i love friday 13th

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

izgleda da sam upao u fazu "spavao bih do beskraja", svakog dana se budim savijen .. a spavao sam dovoljno i kvalitetno :( moratju da smanjim pljuge, bitje da je to toga :|

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Koje je to zadovoljstvo kada odes u teretanu prekines se i onda dodjes kuci zgutas jedan rekbu i nije ti dobro :)

@G! koliko si platio uvodjenje ISO-a poslednji put kada sam proveravao je bilo 3k evera pa me interesuje da li su premenili nesto ?

Link to comment
Share on other sites

Koje je to zadovoljstvo kada odes u teretanu prekines se i onda dodjes kuci zgutas jedan rekbu i nije ti dobro :)

@G! koliko si platio uvodjenje ISO-a poslednji put kada sam proveravao je bilo 3k evera pa me interesuje da li su premenili nesto ?

Tako Statore, samo zdravo, prvo se napumpas u teretani, a onda se dopumpas burekom...:) Tvoji krvni sudovi su ushiceni...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

potrosilo se kalorija mora da se nadoknadi :P

Valjda se prvo naždereš pa odeš u teretanu da to ode u mišiće?

Sad će da dođe Wulfgar da mi kaže da nemam pojma o životu i prepiše 240 grama piletine i 198 ipo i tri četvrtine grama kuvanog pirinča

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...