Jump to content

slike forumaša


Guest

Recommended Posts

Nije to hemija Igore, to je sve prirodno!

edit: Ovo gore zvuči ko da se zezam, a ne zezam se. Nije Ramizova krivnja što je regularna hrana sranje i bogata jedino prostim ugljenim hidratima. Mora nešto i sa strane jebiga.

ti si neki zajebani nutricionista [roflmao] daj ne lupetajte gluposti plz!

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da zbilja vudu nemoj jos fata da nam objasnjava zivotne istine, odma da se bacimo u ladno dunavo sto bi reklo nas drugar barabesku

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ti si neki zajebani nutricionista [roflmao] daj ne lupetajte gluposti plz!

Da brate deda mi je bio mršav do 40 godina i ćale i stric i onda ja samo dođem i sednem i jedem i budem sav jak i snažan i zajebem genetiku!1

Nemoj lupati očiju ti. Ko nije međed genetski, taj mora da hrsa proteine dodatno i to je tako kako je. To što ti debeli pandur kaže da zajebeš kreatin kad ti vidi u gepeku, to je zato što je debeli pandur.

Link to comment
Share on other sites

what vudu said oko genetike.

a kad sam rekao "josh mnogo posla", mislio sam stvarno na rad. rado bih ja zabadao i svaki mesec po kantu gejnera ili proteina, plus glutamin i kreatin, i zdravu klopu svaki dan. ali nemam ja endless sack of gold za sve to ;[

pre tju kupiti kartu za lenija i itji na exit, nego se obezbediti suplementima za 3 meseca! tako da ono, rad rad i samo rad!

Link to comment
Share on other sites

voodoo daj smanji proseravanje... genetika jeste bitna, ali ne u pravcu kojim vi razmisljate...

@ rami

nisam upoznao mnogo njih koji idu u teretanu sa motom "rad rad i samo rad" koliki ti je staz?

prevelik ti avatar m8

Link to comment
Share on other sites

what vudu said oko genetike.

a kad sam rekao "josh mnogo posla", mislio sam stvarno na rad. rado bih ja zabadao i svaki mesec po kantu gejnera ili proteina, plus glutamin i kreatin, i zdravu klopu svaki dan. ali nemam ja endless sack of gold za sve to ;[

pre tju kupiti kartu za lenija i itji na exit, nego se obezbediti suplementima za 3 meseca! tako da ono, rad rad i samo rad!

A one bubuljicice su od vrucine, a :)

Provaljen si rami futis se metanom i dekom i bianabolom

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

-||-

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za sve vas "strucnjake".

Da li gimnasticari treniraju sa tegovima i koliko? Da li koriste suplemente pri svom treningu?

Btw genetika igra vaznu ulogu ali suplemente igraju jos vecu ulogu od same genetike.

Sto se mene tice suplementi su veca steta nego korist na duge staze.

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

To što ti debeli pandur kaže da zajebeš kreatin kad ti vidi u gepeku, to je zato što je debeli pandur.
[roflmao]

ne,ne,samo dobar trening i dobra klopa! :)

edit: i da,gimnasticari koriste suplemente... tacnije svi profesionalni sportisti.

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Btw genetika igra vaznu ulogu ali suplemente igraju jos vecu ulogu od same genetike.

Sto se mene tice suplementi su veca steta nego korist na duge staze.

OMG

suplement ti je pomagalo u svetu tome, kakav ti je izvor pa lupaš tako.

Suplementi su šteta na duže staze ? Ti izgleda nemaš pojma ni šta su suplementi pa lupaš tako.Kako može da ti bude nešto štetno što je zdravo za organizam ? Amino-kiseline, protein, esencijalne masti...Tebi je suplement i kada uzmeš vitamin c u vidu šumeće tablete.

I svi koji se ozbiljnije bave nekim sportom koriste suplemente, a ponekad to zalazi i u hemiju, počev od efedrina pa po potrebi ide se dalje.

Edited by Corey

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pitanje za sve vas "strucnjake".

Da li gimnasticari treniraju sa tegovima i koliko? Da li koriste suplemente pri svom treningu?

Btw genetika igra vaznu ulogu ali suplemente igraju jos vecu ulogu od same genetike.

Sto se mene tice suplementi su veca steta nego korist na duge staze.

Pozzz

bez tegova baki samo ono kao roki odu na selo pa cepaju drva i tako to i naravno kozji sir i mleko to je to malo meze luka crnoga i jasno !!:D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

OMG

suplement ti je pomagalo u svetu tome, kakav ti je izvor pa lupaš tako.

Suplementi su šteta na duže staze ? Ti izgleda nemaš pojma ni šta su suplementi pa lupaš tako.Kako može da ti bude nešto štetno što je zdravo za organizam ? Amino-kiseline, protein, esencijalne masti...Tebi je suplement i kada uzmeš vitamin c u vidu šumeće tablete.

I svi koji se ozbiljnije bave nekim sportom koriste suplemente, a ponekad to zalazi i u hemiju, počev od efedrina pa po potrebi ide se dalje.

Moj izvori su ti treneri Seniorske i juniorske gimnasticarske reprezentacije USA. Covek koji je proglasen za najtrenera u gimnastici Coach Sommer ciji su gimnasticari medju fizicki najspremniji. Ciji deca od 6 godina rade stvari na kojima bi im pozavideo. Evo ti par linkova

Sad mi molim te kazi da mali koristi kreatine i druge suplemente pa je postao ovako jak.

Previse koriscenje suplemenata je stetno tacka nema tu rasprave jer vecina ljudi koji to koriste ne koriste kako treba. Stalno gutaju vise nego sto bi trebalo i sad mi kazi da nije stetno?

Cisto i par studija da ti dam

Question:

Are there supplements that are bad for my liver?

Answer:

Taking too many vitamin and mineral supplements may do more harm than good to a damaged liver.

Avoid taking too much vitamin A.

Do not take protein or amino acid supplements.

Avoid iron supplements unless your doctor prescribes them. Excess iron can build up in the liver and speed up damage.

If you have cirrhosis and your liver is not working, you may have to avoid substances such as steroids, acetaminophen, birth control pills, cortisone, barbiturates, and many other drugs.

Link ka jednom forumu malo skrolaj dole i procitaj zasto je creatin zabranjen u Francuskoj

http://www.yu-fitness.com/forum/index.php?topic=16551.20

Mislim da ti je to dosta, sto se tice njihovih losih strana ali mogu da imaju dobre ako je neko bolestan e to vec pomazu nadoknadjuju ono sto telu nedostaje. Sto neko ko je zdrav i ko me nista nefali da uzima suplemente?

Btw imam knjigu o svim zivim suplementima i sterodima (pokazuje kako izgleda originalno pakovanje a kako falsifikovano) i kratak opis sa dobrim i losim stranama.

A imas i lep dokumentarac koji je bio na NGC Faking it u kome se pojavljuje bivsi broj 1 na svetu u bodybulding-u i prica o posledicama svega sto je uzimao. I kako je jedno vreme visio po bolnicama zbog uzimanja steroida. I kako se navukao na korsicenje steroida.

Neka koristi ko hoce ali ja znam da necu. Train smart not hard.

Pozzz

Link to comment
Share on other sites

hm koliko ja znam sterodidi ne spadaju pod suplemente : Dne vidim kako moze protein da ti steti aminokiselni ?:D mislim cak i kreatin ne steti ako ga koristis normalno :D mislim sad ti kazes uzmes kilo kreatina sprcas za pola meseca i ortov jee pa da jedes 5 kila leba dnevno isto ce ti bude lose :D

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Sad mi molim te kazi da mali koristi kreatine i druge suplemente pa je postao ovako jak.

Poenta je da sa suplementima svako može postati jak, a bez njih ne. Ja neću da proklinjem ćaleta i kevu što su me rodili nejakog nego kupim kofu wheya i da rokam do iznemoglosti, uz napredak kilaže i mišića.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...