Jump to content

vesti


Guest

Recommended Posts

mnogo dobro driftuje taj ken blok, a sa arapima tripujem da je fora u tome što oni to rade u običnim automobilima. na ovom klipu je bmw petica, al viđao sam snimke driftovanja sa gomilom fwd kanti na istoj ovoj pisti/ulici/šta je već.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ukucaj u tubu ''arab drift'' i bice ti jasnije... to je neka njihova manifestacija i naravno da je potreban skill,pored toga sto su idioti jer dosta puta se desi da izlete sa piste u publiku. da,gledao sam razne driftove,ali ovo su ovde mnogo vece brzine i realnije okruzenje. ken block decko vezba 24/7 po hangarima i avionskim pistama sa imprezom od 500+ ks i rucnom kocnicom koju pali fazon na dugme. kao sto rece ivan,ovi likovi driftuju sa (u vecini slucajeva) kantama i to pri 120+ km/h a treba i to znati...

naravno da ima boljih,ali ovo nikako nije samo ''cimanje auta do iznemoglosti'' :) evo,ovaj lik npr sabija,ali opet je u pitanju auto sa gomilom konja,spusten itd...

http://www.youtube.com/watch?v=og-rWlG8v_Y

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

' date='25 December 2009 - 21:22' timestamp='1261772550' post='1500944']

Mozda nije drift ali za ovo sigurno trebaju ogromna muda,

:-O

treba ti samo c63 amg!

iskreno,na ibarskoj sam vidjao ljude koji imaju mnogo veca muda od ovog lika. :) ovaj je obisao 5 automobila na celom klipu. jedino sto je vozio brze kroz krivine,ali sa tim kolima,hvala bogu :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

wtf je sa muzikom u videu? :)

Dr. Iggy - Pusti Me Da Zivim

Razbijamo monotoniju. :)

btw,

Odnošenje nepropisno parkiranog automobila paukom od Nove godine će vozače koštati 10.000 do 18.500 dinara, pošto je vlada propisala naknade za uklanjanje vozila, u skladu sa novim Zakonom o bezbednosti saobraćaja.

Kazna za nepropisno parkiranje je 5.000 dinara a troškovi uklanjanje vozila, kako onih nepropisno parkiranih, tako i odbačenih, propisani su vladinom odlukom objavljenom u novom Službenom glasniku.

Za vozila do 800 kilograma odnošenje se naplaćuje 5.000 dinara, odnosno 6.000 ukoliko je vozilo na posebnim površinama - na pešačkim prolazima, zelenim površinama, mestima za invalide, raskrsnicama, školskim dvorištima itd.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Ta priča baš dosta kruži gradom, ne znam da li je bilo nekih sudskih epiloga oko toga. Znam za ljude koji već godinama ne plaćaju kazne za parking i za sada im ništa nije stiglo, a i nisam čuo da je neko tužen, mada ko bi ga znao.

Link to comment
Share on other sites

i ja sam citao da ima neka fora... da se tuzis sa njima po sudovima i posle se pozoves na neki tamo clan zakona i ne mogu ti nista u fazonu. ali je veliki cim. lakse je platiti parking. :)

evo,nasao sam i ceo post sa drugog foruma... doduse,to je bilo 2007,mozda su do tad nesto izmenili u zakonu.

elem... placati parking je totalna gloopost a evo i zasto

Ja zadnjih par meseci od kako sam malo vise istrazio celu pricu ne placam parking i cekam sledecu proceduru... prvo ti stave kaznu koju naravno ne platis.... pa ti stigne gajbi uplatnica sa jos +300 kinti a ti ni to ne platis... pa ti onda stigne poziv od sudije za prekrsaje e kod njega odes... i tamo se lepo pozoves na supremaciju Zakona o bezbednosti u saobracaju...

Naime Zakon ne poznaje termin "doplatne karte za parkiranje" vec samo "kazne" ali da bi ti bio kaznjen kaznu mora izdati ovlasceno lice koje je po zakonu saobracajni policajac a ne priuceni PK sa parcetom lima na reveru... te njihove "doplatne karte izdaju se na osnovu "odluke" gradske vlade o javnim parkiralistima... prvo gradska vlada nije zakonodavno telo, a drugo sve takve odluke nisu dodatak osnovnom tekstu zakona... tako da je dovoljno se kod sudije za prekrsaje pozvati se na supremaciju Zakona i nijedan normalan sudija nece presuditi proti tebe... neki ce definitivno pokusati (desilo mi se) a onda mu lepo kazes da zelis da odmah zelis da ulozis zalbu da zakonitost odluke suda i trazis komisiju na visoj instanci... i onda on ipak presudi u tvoju korist...

najbolje od svega je sto onda parking servis mora da plati sudske troskove... ja sam ovu proceduru izveo vec jedno tri ili cetiri puta... uspesnost 100%... a posle su mi izgleda i prestali da salju opomene za nove "doplatne karte"... a imam ih citavu kolekciju... valjda su shvatili da ih ovako manje kosta...

znaci princip je jednostavan... odes na sud i trazis da ti sude po Zakonu a ne po nezakonitim "odlukama"... al videcemo sta ce biti kad izadje taj novi famozni Zakon o bezbednosti u saobracaju i da li ce i dalje moci da se koristi ova fora...

pozdrav

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Pa možda nisu glupi, ali gomila ljudi plaća kazne i ne pita, a i nije se toliko raširila vest među ljudima.

A što se cena pauka tiče, čitao sam u novinama da je to maksimalna propisana cifra, a da Parking servis za sada neće da diže cene.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...