Jump to content

Euro 2008


vlada92

Recommended Posts

  • Replies 574
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znaci spanija-nemacka,pa dobro...moglo je i gore biti

Elem,silva je bog i to ne zbog gola danas nego covek igra ko zmaj a Rusi su najzad pokazali pravo lice...ekipa sa 3 dobra igraca

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

šteta za Ruse, a onaj Aragones je katastrofa od trenera, ko zna koji put mu Fabregas uđe sa klupe, i odigra ko zmaj (danas ga je odveo u finale), i kapiram da će opet da krene sa klupe u finalu..

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Usao bi umesto Inieste u drugom poluvremenu mada je i njega grehota izvuci iz igre.Spanska odbrana je odlicna na ovom prvenstvu,nesto nekarakteristicno za njih.Marchena i Ramos blistaju

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

ramos je odigrao odlicno :D ako mene pitate :D

upravo... svaka chast momku!... jbg ocigledno je bilo da sa zatvorenim bokovima rusi se ne snalaze :| jbg bash se smorih, smrdljivi cigani u finalu... a u finalu mr balak... pfuj, necu ni gledati finale... kao...

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam koju ste vi tekmu Reala ove godine gledali, a da Kasiljas i Ramos nisu bili najbolji, isto se podrazumeva i za reprezentaciju Španije

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

ja ne znam koju ste vi tekmu Reala ove godine gledali, a da Kasiljas i Ramos nisu bili najbolji, isto se podrazumeva i za reprezentaciju Španije

jbg, ovo je bila najbolja tekma shpanije na prvenstvu... pre nje su suckovali :( meni lichno su igrali izuzetno ruzan fudbal do juce

plus ne gotivim shpance jer su gori cigani od nas... niko nema pravo da nam oduzme tu tittulu :D

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

brate, protiv koga su sakovali leba ti ? Ne volim ih ni ja, al realno su najviše pokazali, da se ne lažemo. Tri odlične tekme u prvoj fazi, italijane su dobili njihovim oružjem, i juče laganica 3-0

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

neka su i zasluzili, al opet je sranje finale..ne gotivim ni jedne ni druge

al aj navijacu za nemce da se onaj balak ne ubije covek je izgubio sva finala koja je mogao..2x ls finale (bajer i celzi), izgubio finale sp 2002, jos i ovo da izgubi i da prekine da se bavi fudbalom, bice gori od vrhovnog baksuza ektora..

deda realno sabio taktikom arshavina i time dobio tekmu..rusi se ne snalaze bash kad gube.

i vilja ce ostati najbolji strelac sa 4 gola.blah

Link to comment
Share on other sites

Navijam za Nemce,kao sto sam rekao i pre prvenstva,ali mislim da je sve spremno da i Spanija konacno uzme nesto.

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

brate, protiv koga su sakovali leba ti ? Ne volim ih ni ja, al realno su najviše pokazali, da se ne lažemo. Tri odlične tekme u prvoj fazi, italijane su dobili njihovim oružjem, i juče laganica 3-0

pogresan je kontekst, nisu sakovali ni protiv koga u smislu da su bili loshiji, sakovali su u lepoti fudbala koju realno mogu da pruze, mogu da igraju najlepsi fusbal a oni se najceshce pretvaraju u italijansku repku... padaju ko muve, ne rizikuju, stitsnuto, rigidno i na kraju eventualno dosadno... ali zato zadnja tekma je zaista sve to ponistila... dal zato sto su se rusi usrali, ili su im provalili taktiku nebitno, ono je bio pravi fudbal koji mozesh da gledas u njihovom prvenstvu a spanci retko kada igraju u tom stilu u repki (tacnije gotovo nikad)...

inace, da voleo bih da su druge repke u finalu, turci i rusi jer ne kalkulisu... kao da danas ne igraju svi dobar fudbal (osim nas)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...