Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

NAREZAĆE MI VUDU SAD ZA KAZNU ŠTO JE BEZOBRAZAN!

@g: ladno sam umesto "tajvan" pročitao "tajland" i još se mislim da nas zajebavaš, kao, idem na tajland al neću prcati kurvu nego će da mi bude sranje :)

Link to comment
Share on other sites

Jebote kako dobar dan za ne radjenje nicega :) Bio do turisticke agencije gledao neke destinacije i skapirao sam da je tunis nesto gde treba barem jednom otici. Gad dem it za te pare moze da se super upgrejduje komp, ali jebaga. Ono avion + polupansion u hotelu sa 4 zezdice je manje od 500 €. A ono letujes ko grof :)

Link to comment
Share on other sites

uf,evo stigoh kuci od jutros...

malo cu da odmorim,jedem,pa moram da ucim malo...a posle toga da pisem maturski...KAMAN BRE !!!

@kreator ma kakav gaudino,to ce biti smeh...ali zato dirty south i till west... :))).A najbolje od svega je sad 24. na Kalisu Cattaneo...a ja nemam paraaaa :(

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jebu me kodeci nesto, slika mi je bez boje i mnogo tamna...

e sad, da sam ja neki od onih sto gledaju filmove stalno, verovatno bi znao u cemu je fora, ovako, I'm puzzled.

pomagajte ljudi, u pitanju je prvi serijal Sledge Hammera, to MORAM da odgledam [:D]

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

jebu me kodeci nesto, slika mi je bez boje i mnogo tamna...

e sad, da sam ja neki od onih sto gledaju filmove stalno, verovatno bi znao u cemu je fora, ovako, I'm puzzled.

pomagajte ljudi, u pitanju je prvi serijal Sledge Hammera, to MORAM da odgledam [:D]

1) snimak je krsh

2) skini klitemegacodecpack

3) skini vlc ko sav svet

4) kad cemo neku dotu dojko? [:p]

Link to comment
Share on other sites

1 nije snimak krsh, nesto je do kodeka

2 iam 380f verziju, sad skidam 390

3 iam vlc, mada mi se gomplayer vise svidja za moje potrebe

4 neam pojma, ja igrao svako vece 00-02 recimo :)

elem, skontah da su kodeci, posto sam danas instalirao xvid poslednji, i sve je bilo kul dok nisam zgasio player. kad sam ga ponovo pokrenuo sve je bilo u kurcu.

sad cu da vidim da mozda to odradim opet lol, mada nisam u fazonu da se smaram tako svaki put, sigurno postoji neko bolje resenje.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

sto je najjace od svega, kad odradim screen capture, snimi sliku u boji.

jebeni filmovi i playeri i kodeci, zasto ne prave sve u jednom exe-u lepo ko ljudi, nego moras da se drkas da juris sto sranja da bi mogao da odgledas 1 media fajl.

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Ocu ja, dobijas i gratis pice posto ides u sestrinu skolu :)

Ozbiljan sam, ako je neko zainteresovan, slobodno nek se javi, verovatno cu moci, ne radim ja tamo ali i mene ubacuju i valjda koga ocu.

Od kako igram sa Krekijem, moja zena vise ne hrche.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...