Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Lidija...

Nije im to prvi ugovor koji prevode na engleski.

Dakle, nemoj panichiti i raditi ostale stvari koje, kako znamo, dovode do katastrofalnih posledica. ;)

Uzmi prochitaj lagano taj ugovor, vidi kog je tipa i o chemu se radi.

Onda udji i reci 'poshto ovo nikada nisam radila, a potrebno je poznavanje pravnih termina, a ne chistog engleskog, da li bih mogla da dobijem neki vetj preveden ugovor ovog tipa da vidim kako to treba da izgleda'.

I onda budesh pametna i to sredish.

.: l@w
.: co-founder of kouteki

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Lidija...

Nije im to prvi ugovor koji prevode na engleski.

Dakle, nemoj panichiti i raditi ostale stvari koje, kako znamo, dovode do katastrofalnih posledica. ;)

Uzmi prochitaj lagano taj ugovor, vidi kog je tipa i o chemu se radi.

Onda udji i reci 'poshto ovo nikada nisam radila, a potrebno je poznavanje pravnih termina, a ne chistog engleskog, da li bih mogla da dobijem neki vetj preveden ugovor ovog tipa da vidim kako to treba da izgleda'.

I onda budesh pametna i to sredish.

Dragi ex kolega pa ti valjda znas da ja obozavam da panicim...to sam odmah uradila.... :)

Mada iskreno pola ovih reci nisam nikad cula...neprepoznatljive su mi :))

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

hah, sad sam se setio da mi ortakinja radila kao "asistent direktora" u Neltu svojevremeno...radis sve sto dishe ne umeju/mrzi ih/nemaju vremena/nece. za dobre pare dodushe, ali je krv propishala..

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Sad se vratio sa sastanka...

Vidim da sam prozvan:))\

Ako nekom treba nesto, nek posalje pm, pa koliko je u mojoj moci...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Danas se gotovo nista ne radi, sve je odlozeno zbog temperatura.

Verovatno cu da malo editujem sajt, napisem pokoji tekst, pa ako se vreme smiri savatacu nekog da se vozimo gradom.

Btw, ako je nekom dosadno, danas se u trecoj proslavlja kraj cetvrte godine. :)

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

haha dobar ovaj lex :))

koje ste sisice, ja sam istovario dva kamiona po ovom vremenu...sad spremam neke papire za uvoz, koja HC smarachina, moram da nadjem nekog da mi ovo radi da mogu na miru da ispijam kafe i blejim na forumu.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dobra strana ove vrucine je to sto mi je apetit gotovo nikakav pa zivim ovih dana na jednom obroku i dosta technosti.

samo ces se ugojiti na jednom obroku. kad smo vec kod toga, mogao bih da istrcim da kupim i ja nesto da pregrizem. danas je ludilo dan, ne secam se kad je bilo ovoliko posla. usrani maj.

ah evo me, laneni shtapitji ftw ^_^

ovih dana mi se u principu desavaju mnoge stvari, ali sve zaboravim cim sednem za ovaj topic :(

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne vredi ... nema shanse pre 05h da zakuntam :( izgleda da sam se trajno sjebao :|

Isti takav slucaj desio se u ceskim Budjejovicama...

[roflmao]

Opushteno... Uteshitje te Militjev tvrd kurac.

vidim tebi pomazhe, svaki petak si u ischekivanju da udjem u prostoriju, a tvoje ushitjenje kad ti overim point je neopisivo. ako ti doza postane nedovoljna, nemoj da se stidish da cimnesh za dodatne chasove :*

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

ne vredi ... nema shanse pre 05h da zakuntam :( izgleda da sam se trajno sjebao :|

[roflmao]

vidim tebi pomazhe, svaki petak si u ischekivanju da udjem u prostoriju, a tvoje ushitjenje kad ti overim point je neopisivo. ako ti doza postane nedovoljna, nemoj da se stidish da cimnesh za dodatne chasove :*

Ne diraj Lukitja bre ti zli choveche

:)

When i speak i cross my fingers, would you know you've been decieved ? :)

Link to comment
Share on other sites

Ne diraj Lukitja bre ti zli choveche

:)

zli choveche [roflmao]

devojchice sa blink blink krilcima, ajde da chujemo josh jedan riport iz te bizi bizi kancelarije :)

Kakve sad veze ima TF2 sa ovim?

mico, ko je prichao o tf2 ? prichao si o mom tvrdom kurcu, kaj ne ?

feel it, belive it!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...