Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

citam vesti, i umesto parlamentarni, procitam "planetarni izbori" lul.

trazio sam teglu da metem kafu koju sam doneo iz becha, i slucajno nasao teglu moke, koji bingo :D sad lochem kao alavo djubre, vrhunska je. ustao sam danas u 2, koje jebeno gubljenje vremena. juce radio, danas ustao u 2, sutra ujutru opet posao, izem ti zivot. trebalo bi na bajs, ali me mrzi da menjam sediste, iskrivila mi se sipka. meni i bajs od titanijuma da naprave ne bi pomoglo :P

nego, jel zna neko, valja li filter kafa kad se spremi kao turska?

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

citam vesti, i umesto parlamentarni, procitam "planetarni izbori" lul.

trazio sam teglu da metem kafu koju sam doneo iz becha, i slucajno nasao teglu moke, koji bingo :D sad lochem kao alavo djubre, vrhunska je. ustao sam danas u 2, koje jebeno gubljenje vremena. juce radio, danas ustao u 2, sutra ujutru opet posao, izem ti zivot. trebalo bi na bajs, ali me mrzi da menjam sediste, iskrivila mi se sipka. meni i bajs od titanijuma da naprave ne bi pomoglo :P

nego, jel zna neko, valja li filter kafa kad se spremi kao turska?

U trenucima jutarnje panike, kad shvatim da nemam filtera za filter aparat sam kuvao par puta filter kafu kao tursku. Hm, može, ali je prekrupno mlevena, tako da su malo veći palamarčići na dnu...:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

znaci moze ako je "domeljem" :D mozda i da je "dopechem" :D

Edited by Govnotron

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ne valja za tebe chicha gorio, za kruka bi mozhda bila prava stvar. da ga vrati u zhivot malo :p

Možeš ti i cela zrna kafe da spustiš u ledenu vodu, procediš nakon 5 minuta, pijes malo manje ledenu vodu i da misliš "ah al je dobra ova zapadnjačka filter kafa", al to nije to.

I pwned u

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

voodoo / kole potvrdite ovo

ovo za pijaniste svira kurcu :) moj mladji burazer magistrira klavir trenutno na mocarteumu u salcburgu (jedan od najjacih, ako ne i najjaci fax u evropi) i mora da vezba svaki dan bar po 3-4h :) isto vazi i za najmladjeg buraza koji je upisao violinu u lincu :)

Link to comment
Share on other sites

iskrivio sam se (a i glasao sam [:D]), pitam se kako tju vecheraske da funkcionishem ako ne odkuntam josh loma.

kad je to glasanje postalo gradjanska DUZNOST? Kolko ja znam, to je gradjansko PRAVO

shtatjesh kad ljudi ovde vishe vole PO NAREDJENJU !!!

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...