Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bio sam i ja na Kalemegdanu...previše ljudi...kraj je bio ok, sa vatrometom...

Inače, zakasnio sat i petnaest minuta na kuglanje...Igor vise nije amater kao ostali smrtnici, posto je pro...

sutra ujutu malo vezbice, uvece basket u sali...hm...sta cu izmedju....?

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

dovrsavam kafu, pa palim da odradim izbore :)

easy 2k za 1 dan.

jedino sto mi je ovaj vikend propao kao "2 dana za odmaranje", posto jurcam nikad gore... al neka, jednom se zivi \m/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

dovrsavam kafu, pa palim da odradim izbore :)

easy 2k za 1 dan.

jedino sto mi je ovaj vikend propao kao "2 dana za odmaranje", posto jurcam nikad gore... al neka, jednom se zivi \m/

'De si Ch1zrO 100godina? :)

Legao u pola 5, ustao u 6 da omg chuvam glasachku kutiju! :O Otishao tamo i poslali me kuci, u proseku treba da ima po 60 ljudi na svakom glasachkom mestu, ja im sigurno necu zafaliti. Idem samo oko pola 8 da uzNem kesh! Easy money! \o/ :)

Pokushacu da ne spavam ceo dan i da lepo zabodem krevet oko 9. Poslednji put sam ustao u 6 nedeljom...NIKAD! ;\

'Ajde lenshtine, dizite se, mora da se obavlja svoja gradjanska duznost, vec sat vremena su glasachka mesta otvorena! omg

.

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro...danas malo duže spavanje bilo....:)

@Kole

Što ne odeš kod neimenovanog neimara i zamoliš ga da svoje neimarije neimaruje u vreme za neimarovanje? Odnosno, posle 10 i ne između 2 i 5!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

I ja sam bila na Karmini Burani... previse ljudi i previse "kulturnih" zena koje cokcu cim neko kaze A a ovamo aplaudiraju izmedju numera... inace, sve ostalo je bilo super!! pa i onaj bis sa O fortuna !!! pa posle toga jos i sarajevski cevapi!!! :) ih kakvo vece :) videh i Kojota al me je mrzelo da odem da se javim...

Edited by Marinica
Link to comment
Share on other sites

I ja sam bila na Karmini Burani... previse ljudi i previse "kulturnih" zena koje cokcu cim neko kaze A a ovamo aplaudiraju izmedju numera... inace, sve ostalo je bilo super!! pa i onaj bis sa O fortuna !!! pa posle toga jos i sarajevski cevapi!!! :) ih kakvo vece :) videh i Kojota al me je mrzelo da odem da se javim...

lol....Ja sam bio sa Koyotom....a, sreli smo i Jovanu....

Edited by absolute

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Ubili me u pojam dok su me nasli na spisku posto moja zgrada nije dobila ni 1 glasacki listic...

valjda je bio pijan postar ili stavec...

Zavrsih i to chudo a sad da overavam anime \o/

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...