Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

tako je margi! reci im! =o))

elem 25 sati nisam bio na forumu

tj >rhh >home> smorten da chekiram forum> probudim se> nema struje> 4h uchenja>klopa>josh nema struje>kuglanje> pivo> home>klopa>usisam prashinu iz kompa kad je vec ugashen> check mail> forum....

sve u svemu time well spent =o)

primedba - ove slagalice kad vishe nisu "play off" ima stvarno retosa koji me dobro iznerviraju u igri skochko skochko zvezda pik...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uh, ja sam bas lose igrao TF juce. Zato smo dobili u doti, naravno jer smo imali bolje heroje i to jedva, ali to je opet zato sto su maud i margi imba. I kole je imba. A ti nemke prestani da kukas, malena sisice, nije ni cudo da gotivis balasevica, jere samo malene sisice gotive balasevica.

-----------------

nema vise zezanja

A.B.

Link to comment
Share on other sites

sve u svemu time well spent =o)

primedba - ove slagalice kad vishe nisu "play off" ima stvarno retosa koji me dobro iznerviraju u igri skochko skochko zvezda pik...

A baba prekjuce sto nije znala da izracuna 14 u igri moj broj? ;)

Link to comment
Share on other sites

sto volim moje drustvo, koje subotom uvece igra MTG...

i posle kukaju kako ne mogu da nadju ribe [roflmao]

tako da eto meni radosti.. umesto da cirkam pivo na jezeru i zajebavam se, ja cu da spustam swamp/foreste i muljam po graveyardu... sto i nije toliko lose, da je utorak, i da pada kisa...

al ce biti piva \o/

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

Kad smo išli na b(l)ow(l)ing danas, u kolima iza nas je bila Marija Šerifović u pežou sa PU registracijom. :)

Idem da gledam neku seriju, nadam se da mi nisu ukinuli quicksilverforum da mogu da streamujem (smara skidanje sa torrenta)!

@Bole - rhh komšijo

Kako da ti kažem, a da te ne uvredim! J*ali te i paor i Vasa Ladački i panonski mornar u 3some akciji! Kladim se da vreme provodiš tako što ugasiš svetlo i puštaš takve lol emo gay lol crnci nub pesme, pa sad projektuješ svoju patetiku na mene.

Znaš kad ću te healujem i uberujem opet? [gilja]

@Marincia

Suviše komplikacije za bombonice (kako si uopšte saznala za tako nešto - seoce i aerodrom u Detroitu!?), mada deluje primamljivo....Držaću se good ol home made brownies-a...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

pa to je sada in koliko ja znam :D mada pitaj dakija on je vise trendi

Kako odvratan dan, taman sam mislio neki fudbal da odigram.

A veceras u neki klub "White", mada ne znam ni gde je...

haah ovaj kuka nema leba za jelo a ovaj u white ide : D ko koga ovde zajebava je li >:D ?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Smor...Neam pojma shta sad da radim... Jedino pametno shto sam danas uradio je kupovina odela za maturu. \o/ Sad treba da kupim cipele :( Ozbiljno razmishljam o noshenju starki na maturu! Kol'ko je to pametno? :)

brate nosi ispasces faca ;) ako imas martinke jos bolje "thumbs up" nego....kakva ti je "pratilja" ? sve zavisi od toga

Link to comment
Share on other sites

Kladim se da vreme provodiš tako što ugasiš svetlo i puštaš takve lol emo gay lol crnci nub pesme, pa sad projektuješ svoju patetiku na mene.

Mislim da su ipak u pitanju scissors sisters i venga boys :)

Sto se tice bombona sa tresnjama i cokoladama, niakakav napor nije puno ako je trbuh u pitanju. Ako oces da narucujemo, maja kartica je naostrena :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Vidi ga Nemke kao se opustio. Ajde bre sto si tako na kraj srca, sto?

Dobro, evo sad sam cool...

Preterao sam danas sa trcanjem, basketom, kuglanjem posle koga smo otišli na pivce, a za sve to vreme nisam stigao ništa da jedem, pa sad kad sam došao i video da mi "staješ na muku", nešto mi došlo...A, i prilično sam se iznervirao sa onim medic-heavy akcijom koju smo imali, u principu, pojma nisam imao šta radim!

Uopšte, primetio sam u poslednje vreme da mi je fitilj prilično kratak (znam da je korišćenje izraza kratak fitilj penal).

Anyway, izvinjavam se Lorde Vader!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Mislim da su ipak u pitanju scissors sisters i venga boys :)

Sto se tice bombona sa tresnjama i cokoladama, niakakav napor nije puno ako je trbuh u pitanju. Ako oces da narucujemo, maja kartica je naostrena :)

Pa, kao, ajde, dogovorićemo se. Ali, kako to stiže, uopšte? Prošle godine, kad mi je brat slao neke stvari iz Aussie, pola je bilo sjebano ;(

Mada, i dalje mi deluje kao previše cimanja, trbuhozborče! ;)

Inače, odgledao sam u međuvremenu south park s12e03...dobro je...

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

@marinica

Ma, video sam site odmah, dobro sve to izgleda! 5+ za dečka i rodbinu! :)

@f4ts0

Ajde, da ti malo otupimo karticu. :)

Mada, kad bolje razmislim. Oduvek sam hteo da kupim onaj fondue za čokoladu. Pa, onda, kao, rastopiš neku fensi čokoladu - umačeš voće i druge stvari (jestive)!

To moram da nađem, baš sam se isprimao na ideju. Ili to ili je klimaks u pitanju :)

Onaj klasičan fondue (sa topljenim sirom) sam jeo par puta i uvek mi tako zabetonira stomak da hoću dumrem posle.

Matorci slušaju neku evroviziju....šta je to? Kevin komentar -" Holandija, vidi crna !?" ;)

Zvali me do grada u neki provod :)

Odoh da se iskačem ! [smajli2]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Oduvek sam hteo da kupim onaj fondue za čokoladu. Pa, onda, kao, rastopiš neku fensi čokoladu - umačeš voće i druge stvari (jestive)!

postao si pravi rurovac :)

kakvo ogradjivanje od mogucih gaylol akcija :)

A vidis, ja sam uvek teo da probam taj sir fondu, ali nekako imam osecaj da bi umro, da prosits, od prdenja posle pa i nisam proabao.

a cokoladni fondu ne isplati se, realno ne bi stigao ni da otopim cokolad a prozdrao bi je.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Dobio sam installer password od ortaka koji je developer i konacno namestam svoj HTPC (http://www.xlobby.com/) - i radi! :) Za sada ga koristim samo za gledanje filmova/serija, al uskoro planiram i da dodam feature kao skype, zika, slike, kamera etc :)

Stavio sam stari notebook ispod TV-a i na njemu pici xlobby klient, koji se spaja na moj komp koji je centralna baza podataka ... i preko mreze pusta :) milina!

sta sve moze:

http://www.xlobby.com/screenshots

eto meni posla narednih meseci! ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...