Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

ali, ali...igi...pa ja planiram da pazarim f700 (ololo za 5 godina ololo) a on je slajder samsung...besides oni swivel pa tanki i uzani su cheshtji medju turbo populacijom =o)

(oba pomenuta, hronoloshki)

http://www.phonesreview.co.uk/wp-content/p...007/09/f700.jpg

http://www.mobilnisvet.com/img/obj/mobilep.../206/imgbig.jpg

a margi brate mojne...ne valja se =o))

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ali, ali...igi...pa ja planiram da pazarim f700 (ololo za 5 godina ololo) a on je slajder samsung...besides oni swivel pa tanki i uzani su cheshtji medju turbo populacijom =o)

(oba pomenuta, hronoloshki)

http://www.phonesreview.co.uk/wp-content/p...007/09/f700.jpg

http://www.mobilnisvet.com/img/obj/mobilep.../206/imgbig.jpg

a margi brate mojne...ne valja se =o))

sto se brinesh, rekao sam samo da bih to zabranio Zhenama.... nije ti valjda igor dosao glave sa role-playingom?

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

lol vecheras hajneken party kod drugara u njegovom novom stanu (matori mu neki advokat, dakle burzuj, ocekuje se navala nekih rava)... idem da se napijem i da ih smaram koliko je beks bolji :)))

au,volim te! :D

danas bio extra dan,uradio sam stvari koje volim,i koje moram...sad mi dolaze 2 ortaka,gledamo film,blejkamo...

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

jel taj tvoj ortak mozda moje godiste i ima devojku Milicu ? :)

nope :) moje je godiste i nema devojku Milicu :)

a stvarno nemam pojma kako se zove taj lik od 120 kg

@topic

dosla sad iz teretane, mrtva sam. veceras samo blejanje i spacvanje... a od sutra pocinje da spremam prijemni

jel taj tvoj ortak mozda moje godiste i ima devojku Milicu ? :)

nope :) moje je godiste i nema devojku Milicu :)

a stvarno nemam pojma kako se zove taj lik od 120 kg

@topic

dosla sad iz teretane, mrtva sam. veceras samo blejanje i spacvanje... a od sutra pocinje da spremam prijemni

u skoli zavrsila skoro sve ocene, ostalo mi jos nesto malo za posleraspusta

Link to comment
Share on other sites

kada jednog dana postanem u ovoj drzavi bog i batina na vlasti, radicu na izjednacavanju polova u drustvu ali to me nece sprechiti da mi jedna od prvih odluka bude dekret o zabrani prodaje kliznih, posebno samsung, mobilnih sa spikerfonom Zhenama. Svaki prestup, posebno slusanje biturbo-folka i seko-likih pevaljki u busu ce se tretirati kao krivichni prekrsaj

@dunja: Mandelaugen je kul....bademaste ochi....BUdi srecna, meni rodjen burazer zloupotrebio sto se nisam izlogovao sa Fejsbuka i promenio mi ime u Iki Tiki a fejsbuk administracija vec nedeljama ne odgovara na moje vapaje :). Mislim boli me ona stvar za Fejsbuk, ali necu ni da imam ime kao da sam sa Uskrsnjeg ostrva

glasam za tebe u najavi [:D]

@topic

vec 10 dana vodim teske okrsaje s stomakom, koji je izgleda ostao bez veceg dela organa i sve sto jedem proleti za 15-20 min... veselo.. i moras da volis kad ti neko kaze "lezi i odmaraj se" a imas tonu posla da zavrsavas... ocu na truli zapad [:D]

Link to comment
Share on other sites

Lol tek sam sad dosao sa posla :)

Jipi.

Ali dobra stvar je sto sam video zenskog direktora IT u jednoj firmi koja juri po server sali i cisti prasinu, dlake i kaze nam da ne gazimo po podu :)

Jebe se njoj za produkciju, vazno da je cist pod.

Zene

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Nije sigurno je, to je ovaj :D

Liverpool have signed Tamworths’s goalkeeper Dean Chamberlain in an undisclosed deal. The Sixteen-year-old was told he wasn’t tall enough to sign for Aston Villa, but it was a blessing in disguise as Liverpool snap up the youngster right away.

Deale’s father Mark said: “I am delighted that my son has gone to a club with such a high stature like Liverpool.

“It’s one step closer to his ambition of becoming the England number one.”

“We had many offers from other big clubs but we felt that Liverpool offered not only the best deal but also had the best facilities.”

Chamberlain is the current England under-16s goalkeeper and is a big fan of Aston Villa and Pepe Reina.

Link to comment
Share on other sites

ucio matis, sutra kolokvijum iz matisa. azijatkinja me pozvala neka na cirku u njenu sobu.

padam sutra:)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro. jebem ti post setim se kasno. ajd ja moram da radim za faks jedini danas

iako ne bi trebalo da bi mogao da blejim posle. jbm ti zhvt

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Ne znam sto nisam ustao u pola 8, kad sam znao da cu biti jednako umoran i kad budem opet ustao. Jebeni kosmari...

Danas bleja ceo dan. Mozda odem sa ortakom do njegovog ujaka da izblejimo malo (lik je kraljina najveca [:D]), pa sutra u teretanu. Amish-ortak mi je zamalo opet sjebao celu koncepciju.

No dobro, videcemo sta se da raditi...

Link to comment
Share on other sites

Dobro jutro..odvalih do 9 jutros...

Inače, gledao sam sinoć Chicago u pozorištu na terazijama...moram priznati da sam bio impresioniran (naročito sa Vujketom)...:)

Posle bio u Strahinjića bana po raznim kafićima...Bože, koliko isfoliranog sveta, koliko smradova na jednom mestu, pa to je strašno...!

Nego, molim Vas, neka mi neko kaže da je šala da su vojsci ukrali 5 tenkova!

Kako bre ukradeš tenk, pa to je kao da si odvezo kuću?

Jadni mi!

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...