Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Jel (j)opet špricer (kilo bureka kilo jogurta)? Jel si opet povećao decimalu?:)

ish bre u 3 lepe, ne secam se kada sam jeo pola i pola a kamoli kilo i kilo =o(

no ako zhelish tachne specifikacije doruchka mozhesh ih dobiti verbalno u situaciji nakon koje mogu da porichem sve =o))

Ko se bre odmara, zar ne vidis da nemam vremena da se lepo ujutro javim nego cim stignem u kancelariju odma krece kapitalisticka masinerija da me melje...

ajde ajde ale nemoj da lazhesh drugare, znamo svi da prvo idesh i shtipkash sve koleginice koje si usplahirio svojom pojavom, pa ondaK kaHfica i tek posle svega toga forum....ono, ne zameram ti nista, stavishe postujem takve prioritete ;o))

bio opet do faxa, slushao ispit...imam ja josh dosta da guslam dok ne budem mogao onakve priche da slazhem =o/

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

uf, jeo sam jutros musli sa mlekom koje mi otvoreno stoji u ormaru vec 3 dana, ispovracao sam se i isr'o k'o grlica.

dobio vizu, sutra palim, zbogoooom zohaaariiii

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ish bre u 3 lepe, ne secam se kada sam jeo pola i pola a kamoli kilo i kilo =o(

no ako zhelish tachne specifikacije doruchka mozhesh ih dobiti verbalno u situaciji nakon koje mogu da porichem sve =o))

Ako misliš da ću te jebati, grdno se varaš:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

sad sa posla, tolka je guzva bila da sam pitao pandura koji bleji pored puta jel ovo neko apelovao da se izvezu sva vozila u grad, putovao sam iz centra sat vremena, i onda odem do ideje tamo jos gore, nema se para lol, sad cu da se istusiram i da krenem do ortaka, kroz grad naravno :)

Link to comment
Share on other sites

Ortak trenira ragbi i neka gmazina od 120 kg mu skoci na koleno... i ortak sad ima gips od pete do vrha butine... jadnicak :/ sredio je ligamente

jel taj tvoj ortak mozda moje godiste i ima devojku Milicu ? :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

kada jednog dana postanem u ovoj drzavi bog i batina na vlasti, radicu na izjednacavanju polova u drustvu ali to me nece sprechiti da mi jedna od prvih odluka bude dekret o zabrani prodaje kliznih, posebno samsung, mobilnih sa spikerfonom Zhenama. Svaki prestup, posebno slusanje biturbo-folka i seko-likih pevaljki u busu ce se tretirati kao krivichni prekrsaj

@dunja: Mandelaugen je kul....bademaste ochi....BUdi srecna, meni rodjen burazer zloupotrebio sto se nisam izlogovao sa Fejsbuka i promenio mi ime u Iki Tiki a fejsbuk administracija vec nedeljama ne odgovara na moje vapaje :). Mislim boli me ona stvar za Fejsbuk, ali necu ni da imam ime kao da sam sa Uskrsnjeg ostrva

Edited by iguana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...