Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

osecam se ko govno, jos me na sve to brat dobije u pesu 2:0, dobro ga nisam polomio. usran zavrsetak usranog dana.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

e ne znam koliko me je ljudi do sada zvalo u tu belu crkvu, sta je to tamo spec :)

pa nije lose otici tamo na jedno 3-4 dana...ima nekoliko jezera (6 cini mi se,ali nisam siguran),lepo uredjena jedna plaza,dok su ostale malo vise divlje...

ali sto se tice rostilja za prvi maj,ne znam koliko je dobra ideja...realno,ako ste vec krenuli u tom pravcu,zavrsite u Deliblatskoj pescari...tamo je uvek ludilo za 1. Maj...

@kali ne znam zasto,ali jako sam se smejao... :D:D:D

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

smirio sam 5 piva i idem da spavam. neshto bezveze krenuo prichu o tome gde sahranju kineze ? drugar kaze ovde su 10 godina a nisi video nigde ni jedan kineski grob. reko true al valjda ih spaljuju / deportuju nazad ne znam , valjda niko nije rikno za 10 godina. ne znam nisam pametan. laku noc !!1

I do it backwards but I don't wake up...

Link to comment
Share on other sites

najlon kese ftw!

sick :(

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

znachi poslednjih par dana na avali u ove kasne sate pustaju filmove koje ja mnogo gotivim...a na g92 su krenuli ponovo extrase da pustaju i to pre 3 ujutro...chudo jedno =o)

sve to ne bi bilo tako loshe da imam vremena da gledam vishe od 5 min na svakih 45 min =o)

Link to comment
Share on other sites

evo nas ale, uveliko se radi dok se ti odmarash...sta cesh, ne mogu svi stalno ;o)

inache sramota me da prijavim javno kakav sam zomfg doruchak upravo masakrirao ;o) srecom sledecih 5-6h necu jesti nista a svi znamo da je doruchak najvazhniji obrok dana ;o))

Link to comment
Share on other sites

dobro jutro...gledao sam vremensku prognozu za moj prelepi boravak u bechu...kisa-oblacno-oblacno-kisa-kisa-kisa-kisa-oblacno-kisa. nista sunca, nista preko 20 stepeni. koje sranje jeboteeeee...

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...