Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

812229504480e2f37e3294069944099_middle.jpg

drshte gaaaaaaaaaaaa

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nagledao se na Fashion week-u koliko prelepih zhenskih dupeta i golih zenskih butina, toliko i pedera....ali ipak kakva su to zenska dupeta bila. Ne znam da li su bila lepsha ona "na izvol'te" gola ili ona sto su pokrivena tankim slojem svile pa u mozgu mozesh da zamisljash kakvo je to dupe u stvari...Zena bez dupeta ko selo bez skole.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

@Kreator

Brate, ja sam se uplasio, kako je tek tebi bilo [:D].

Kako je proslo?

@topic

Ovi iz zemunske 'lade cele nedelje (kanda im stavljaju PVC prozore, lol), dok ja ovde riljam. Skenj :/

Mrzim ljude koji se ne odazivaju ni na jedan vid moderne komunikacije. Idite kod Amisha, jbt :/

Sutra boga oca obaveza i hejt u najavi.

Zivot je lep [:D]

Link to comment
Share on other sites

ne bih da ti stajem na ranu nakon palog ispita ali ono, kad to ne znash to kao da si rekao "e, ne znam ni de je grudna kost, ni kljuchnjacha, a ni sve delove temporalne kosti" ... ako nista drugo sad ga bar nikad vishe necesh zaboraviti =o)

On je uzrochnik druge stvari koje nisam znao, zato sam ga prokleo, njega lako zapamtim :)

Pao sam na trecem pitanju kad me pitala Tibiju, zaboravio sam da spomenem pripoje sartorius-a i semitendinosusa , i ona mi samo rekla "kolega, to mora u sred noci da se zna" , bitch!

Link to comment
Share on other sites

On je uzrochnik druge stvari koje nisam znao, zato sam ga prokleo, njega lako zapamtim :)

Pao sam na trecem pitanju kad me pitala Tibiju, zaboravio sam da spomenem pripoje sartorius-a i semitendinosusa , i ona mi samo rekla "kolega, to mora u sred noci da se zna" , bitch!

To bi ti isto i Kole rekao :)

Naposletku ti si navek znala da sam svirac,brosic sto se tesko pribada,da me moze oduvati najblazi nemirac,da cu u po reci stati,da se necu osvrtati nikada...

Link to comment
Share on other sites

Fak it ol and no rigrets aj hit d lajts on diz dark sets.

Posle skoro godinu dana ne slushanja pesme jaaaaako sam se isprimao zadnja 2 dana.

U drugim vestima (olololo) danas bio u shopingu (olololo) i kupio sam medju ostalim fensi sranjima ajpod.

Neverovatno sam sretjan, samo shto josh skupljam snagu da ga abjuzujem jer se bojim da ga ne slomim izgrebem or smthng.

Link to comment
Share on other sites

On je uzrochnik druge stvari koje nisam znao, zato sam ga prokleo, njega lako zapamtim :)

Pao sam na trecem pitanju kad me pitala Tibiju, zaboravio sam da spomenem pripoje sartorius-a i semitendinosusa , i ona mi samo rekla "kolega, to mora u sred noci da se zna" , bitch!

to "mora u sred noci da se zna" je jedna od onih najgorih socijalistichkih floskula iz domaceg shkolstva koje prezirem iz dna dushe

realno, to je od zhivotne vaznosti samo za nekog ko se bavi a) ortopedijom i b) neko iz urgentnog, druge dve klase ljudi koje to treba da znaju c) prof anatomije i d) djak/student iste mogu a ne moraju =o)) 99% stvari koje uchish sad na slepo na anatomiji ti trebaju posle (a kad zatrebaju bitje mahom izlapele pa cesh morati da se podescash =o)) tako da opusteno, nagruvaj za sledeci put i posle zaboravi do onda kad ce ti stvarno trebati =o)

Link to comment
Share on other sites

to "mora u sred noci da se zna" je jedna od onih najgorih socijalistichkih floskula iz domaceg shkolstva koje prezirem iz dna dushe

realno, to je od zhivotne vaznosti samo za nekog ko se bavi a) ortopedijom i b) neko iz urgentnog, druge dve klase ljudi koje to treba da znaju c) prof anatomije i d) djak/student iste mogu a ne moraju =o)) 99% stvari koje uchish sad na slepo na anatomiji ti trebaju posle (a kad zatrebaju bitje mahom izlapele pa cesh morati da se podescash =o)) tako da opusteno, nagruvaj za sledeci put i posle zaboravi do onda kad ce ti stvarno trebati =o)

Mudro recheno :)

Sve moram napamet da ucim ovde, jos + organe... Znash i sam kako mi je [:(]

Link to comment
Share on other sites

krenuo iz kanca oko 22 kad zove drugarica kao stigao nam ortak koji doktorira u madridu nismo ga videli pola godine... ijaaao tamburashi i ladan spricer i na kraju po njegovoj zelji burek sa sirom [:D]... sad kad legnem u nov krevet ne ustajem do pola devet sutra :P

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

bio na nekoj arhitektonskoj zhurci u stikpla, i nisam video ni igija, ni emila, ni peju, ni josh neke "arhitekte" koje znam... koji ste mi vi klaberi... pffft :[

bila ok muzika. ok cice, shta vishe, daleko iznad proseka koji vidjam na zhurkama u skorije vreme. i bilo je josh par kul stvari i scena za zapaziti... ali bedak shto je to plastik u onoj svojoj retardiranoj postavci. kako ljudi ne vide da tamo nema te energije kada prostor izgleda onako. kao da si na predavanju sa slushalicama u ushima, pa lupkash nogom uz ritam :[ izem ti zhurku :[

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam se mnogo ubijo...

mental note: nikad ali nikad ne uciti grupno za ispit

spavao sam manje od 4 sata a vreme za ispit se blizi

its gonna be a fucking beautiful day :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

cccc nema lakija ujutro i niko se vishe ne prijavljuje da radi , da pozheli dobro jutro i tako to....mis'im stvaaarno

edit

upravo mi je jedan nevo post skrenuo pazhnju na to da neki ljudi danas ne rade - may charlton heston damn you all to hell you lazy bastards!

Link to comment
Share on other sites

jeste simpo, al vredi to je po meni najbolji model od onoga shto nije klasichan krevet nego na rasklapanje. realno simpo ima najkvalitetniju ponudu, malo jache cene i ovaj period chekanja .. al to je zato shto je prso pod naletom ove formaideale kompanije koji valjaju sranja. veruj mi istrazhivao sam sve 3 meseca .. a poshto chekam na novi krevet vetj 6 meseci jedan mesec gore dole jebiga.

btw model je euro, prekopirana italijanska linija (imam taj original italijanski koji se sad raspao) znachi nema razlike, odradili su ga identichno. imaju katalog na netu.

Hvala, icrpan odgovor, bice postupljeno po preporuci!:)

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

al mi se komp napio sinoc, jedva sam kucao, samo mi je bezao.

bio na nekoj arhitektonskoj zhurci u stikpla, i nisam video ni igija, ni emila, ni peju, ni josh neke "arhitekte" koje znam... koji ste mi vi klaberi... pffft :[

bila ok muzika. ok cice, shta vishe, daleko iznad proseka koji vidjam na zhurkama u skorije vreme. i bilo je josh par kul stvari i scena za zapaziti... ali bedak shto je to plastik u onoj svojoj retardiranoj postavci. kako ljudi ne vide da tamo nema te energije kada prostor izgleda onako. kao da si na predavanju sa slushalicama u ushima, pa lupkash nogom uz ritam :[ izem ti zhurku :[

jesi poslusao moj mali jutarnji savet? [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

cccc nema lakija ujutro i niko se vishe ne prijavljuje da radi , da pozheli dobro jutro i tako to....mis'im stvaaarno

edit

upravo mi je jedan nevo post skrenuo pazhnju na to da neki ljudi danas ne rade - may charlton heston damn you all to hell you lazy bastards!

dobro jutro, eto...

Mene su f* iznvervirali jutros....

Morao sam nesto da zavrsim za firmu, pa zato nisam dosao dirketno nego sa 45 min zakasnjenja... I docekuju me sekretarice sa znacajnim izrazima lica "Kolega nismo navikle da kasnis"...

Jebene kucke....

Danas imam gomilu posla van kancelarije tako da makar necu morati da ih gledam ceo dan:) A, posle toga idem u drugu kancelariju i to je uvek super....

I jos danas i sutra and then....i want to fly, like a rainbow, so high.... [rainfro]

QUOTE (Kojot @ Apr 21 2009, 03:24)

relnao pametna devojka se ili iskenaj pre sexa ili se izklistira tusem i namaze pomadom

Link to comment
Share on other sites

ah posle jedne kvalitetne kome , spreman za ispit , na koji cu najverovatnije da zakasnim zahvaljujuci superiornom gsp-u ...

'ere we goes!!111one

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...